Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
20. apr 2010

prla , tak aj vy uz nocnikujete?

hej marek vcera bol na 5 minut marianovi na kolenach.jeden cumel na tv a druhy povytahoval z NB 4pismenka .kto co robil asi je jasne 😀

eviqa
20. apr 2010

leni 😀

eviqa
20. apr 2010

perla, šikovní ste s tým nočníkom. Už začneme skúšať asi aj my. Cez víkend sme ho tam posadili zo dvakrát, ale plakal. Tak neviem.

lenka_66
20. apr 2010

evi ,, tak neako pomedzi hru skus. ak nie tak skusis neskor (tyzden)

perla200
20. apr 2010

no eviq aj my prvý krát asi pred mesiacom a revala...tak som to nechala tak v nedelu bolo kaki, včera len piši a dnes aj kaki aj piši🙂
leni🙂))))))))))))))))))))))))))))

martinex
20. apr 2010

baby ja umrem 😀 svokra mi volala,ze co za pokutu som dostala,ze jej syn vravel ze na FB mam pokutu 360€ tak ze zaco som tolko dostala??? 😀 😀 😀 kym som jej to vysvetlila 😀

lenka_66
20. apr 2010

evi a vies si predstavit kolko uz ona prezila hororu? a kadeake konspiracne teorie

lenka_66
20. apr 2010

pardon mati

martinex
20. apr 2010

lenka 😀 ze celu noc preto nespala 😀

perla200
20. apr 2010

ja odpadnem marti..... no vidiet že chlapov to moc zaujímajú tie nase pokuty🙂 inak ja som minulý piatok to ledva uhrala s mestskými policajtmi...že som zle parkovala...ja???? no to určite nie...a pozriem sa za seba a zákaz parkovania....no tak som najprv začala byt drzá potom prívetivá a odpustili mi to.... chvalabohu....

perla200
20. apr 2010

zákaz státia🙂 nie parkovania

martinex
20. apr 2010

perla dobreee... ja to na policajtov neviem... na babu za pokladnou si trufnem, ale uniformy vo mne vzbudzuju respekt 😅

perla200
20. apr 2010

no marti - neboj už som schytala raz 48 eur za rýchlost ale bola som strasne drzá tak mi povedali, že mam byt rada že mi nedá dalsích 100 eur za to že sa neprimerane správam k príslušníkom....kua...aj tak som to na nich skúsala a ato som bola tehu a nepomohlo to.... vsak dajú mi svokrov peugeot 407...a čudujú sa všetci?

martinex
20. apr 2010

perla je mi to jasne 😀 s takym autom sa neda inak 😉

idem ja varit obed a potom robit nieco uzitocnejsie ako tu sediet 🙂 pekny den dievcata

eviqa
20. apr 2010

perla, dobrá si. Ja sa tiež nenaťahujem s policajtmi, síce iba raz v živote ma zastavili a mali sme z toho náramnú srandu všetci. 😀 aj ja aj oni

lulu73
20. apr 2010

jejdanenky, vy ste toho popisali

vajicko na tvrdo davate 1x tyzdenne a maso 6x tyzdenne?..

vdaka

paulusa
20. apr 2010

takze my sme napapany. Matej ryzu nechcel tak som mu dala mlieko a musim nieco na vecer vymysliet. vam pekne vsetko zedia? ja som skusala aj cestovinu, ale ani tu mi nechcel. no kde su zemiaky, tak to je mnam mnam. som z toho zufala. uz nemam napady a zemiaky sa mi tiez furt nechce varit.
lulu- vajicko som este neskusala, ale urcite vyskusam a masko 5- 6 krat, ako kedy.

eviqa
20. apr 2010

lulu, mne kázala dr. 1-2x do týždňa žltko a zvyšok mäso.
paulusa, skúšaj v menších dávkach tú ryžu aj cestoviny. Náš zošrotuje všetko, len tam kde je čistá mrkva, veľmi nechce.
A papkal krásne, kým sme nedostali šestku a teploty, ale už sa opäť rozjedá. 🙂

martinex
20. apr 2010

lulu ja davam 1x zltko, asi 4-5 krat maso a 1-2x len zelenina... ale ako kedy...

dado tiez zje vsetko,cestoviny ma velmi rada hlavne s hraskom 😉

inak stale teplotujeme, 37,7 😢

eviqa
20. apr 2010

marti, teplota ☹ držte sa.
...a z hrášku ho nenadúva? už som minule myslela, že skúsim, len dr. kvôli chorobe zakázala pridávať nové potraviny.

martinex
20. apr 2010

eviq nie... len sranda bola,lebo ten co nepokusal nim len tak preletel a ked som otvorila druhy den plienku,par hraskov vyskocilo 😀

eviqa
20. apr 2010

marti 😀 si viem predstaviť 😀

martinex
20. apr 2010

eviq myslis ze s malym mozem ist von? bojim sa aby ho neofuklo a aby to nebolo este horsie.. 😒

facovka
20. apr 2010

marti ☹
inak aj oli dnes uz 4x kakal,rano tvrde uplne, teraz uz redsie,tak neviem ci nejdeme hnackovat zo zubov aj my zas 😔 a mna zase zacal boliet brutal zub,ktory mi robili napohot. mam tam tu liecivu vlozku ☹

eviqa
20. apr 2010

marti, neviem. Ja som nebola, lebo u nás to mm rezolútne zakázal, bol proti, aby niečo iné nechytil. Ono by sa mu relatívne nič stať nemalo, bol by na čerstvom vzduchu a možno by mu aj klesla teplota. Neviem. Ked nemá soplíky a nekašle, tak podľa mňa môžeš.

fac, no sa vám zas darí. 😒 tá vložka už asi doliečila,či ?

martinex
20. apr 2010

fac ja mam taku dieru v zube ze az...ale neboli,takze to este pocka 😀
a inak aj ja sa citim nejak na figu,boli ma hlava a nejaka som unavena... kua len aby som fakt nebola tehu... 😅

eviqa
20. apr 2010

marti, ale ba! chvíľočku som bola, teraz premýšľam, že sme sa s mm naťahovali, nakoniec na chvíľu sme šli. Pokiaľ nefúka a je pekne, asi môžeš.

martinex
20. apr 2010

evi teraz mi pospal pri otvorenom okne...ale tiez sa bojim,aby nieco nechytil...asi ho zoberem ked tak len na zahradu sa pohojdat, pokukat krtince a trosku si pobehat 😉

eviqa
20. apr 2010

marti, s tým tehu. Však to by bolo super, ved to chceš, či nie? 😕

eviqa
20. apr 2010

jaj, marti. Som zabudla, že vy už beháte. Tak len nech sa nespotí. 😉

ja tiež asi na chvíľu vybehnem, ale dáko sa mi točí od obeda hlava. 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre