Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzkamilko
5. máj 2010

ahojte....
este raz baby vdaka za vcerajsie gratulacie 😵 😵 😵
aj nas trapia zubadla,aj ked noc bola lepsia, dnes ideme do poradne,tak som zvedava,ci sme uz prekrocili 11 kg
inac baby,nas maly sa brutal poti v noci a to spi v pyzamku a tenkom spaco´m vaku,nechapem,ani ho nicim neprikryvam a normal az vak prepoteny 😖

lulu73
5. máj 2010

perla...perfektna stranka o tom mlieku....vdaka za nu

perla200
5. máj 2010

lulu ja starý profík....kedže zase trpím nespavosťou dostanem sa na také stránky že by si sa čudovala🙂 ja kludne môžem ist prednásat o umelých mliekach a alergiách🙂

facovka
5. máj 2010

zuzi,ani nas oli neznasaa teplo, celu noc odkopany,zakryjem ho a je hore.....dnes spinkal teraz ranny spanok pri otvorenom okne a kratky rukav a teplucky bol.....ten spaci vak kludne nedavaj, ak ma pyzamko overalik netreba mu ho uz.....a 11kg pekneee, ja som zvedava ci sme uz 8kg prekrocili 😉

iveta6384
5. máj 2010

Ahojte, baby tak otras pocasie uz aj tu. Prsi ako hovado. Neviem, neviem co dnes budeme robit.
Inak fac gratulka k zubku. Nam prvy vysiel niekedy na zaciatku aprila a odvtedy nic. Tak neviem ci raz za pol roka ci ako sak hadam do 5 rokov vylezu. Uvidime 😀 😀 😀

zuzkamilko
5. máj 2010

lulu...asi skusim,kazdy do mna huci,ze ho mam teplejsie obliekat a este aj perinkou prikryt,no az vlasky ma mokre a vsetko prepotene,chudacik moj ☹

facovka
5. máj 2010

inak fifo teraz tlacil na nocniku a vstal a krici a ukazuje do nocnika "maminaaa bomba".....skoro som skapala,xi..a riadne hovko veru, sa niekedy az divim ako mu to vylezie 😀

facovka
5. máj 2010

zuzi ee, ked mu je teplo tak aj zle spinka, ked je spoteny kludne len overalik 🙂 ja v lete davam len bodycko s kratky,m a hole nozky,prip.ponozky...teda fifovi,a aj olimu tak budem...

martinex
5. máj 2010

zuzi vykasli sa na to co ti hovoria, sak chudacik mu musi byt teplo ked sa tak poti....

babulka123
5. máj 2010

ahojte..
ja som stale v BA u svokry ninka spi a ja varim obed..
inak noc ok, len o pol 1 bola hore, vydrulala skoro celu flasu caju a spala do pol 7 takze max spokojnost... a neuverite podarilo sa mi ju ulozit o 8.. ze aka parada.. aj Panelak som stihla.. heheh

inak pancuchy uz nedavam ale dnes dostane lebo je riadna kosa vonku, na noc sme len v overali a myslim ze je to tak akurat, lebo akonahle ju prikryjem tak sa zobudi, tak neriesim.. a to podotykam ze ma v izbe otovorene okno..

zuby nas stale trapia, a nie a nie vyliezt.. tak som zvedava dokedy

lulu73
5. máj 2010

fac...studujem kupele a uz sa tam vidim ako si tam prdim do vody🙂 vcera som jemne naznacila ze chcem odist, no mm zdesenie v ociach .....ja celkovo ked som unavena, idem na net, pokukam cestovne kancelarie, kupele a som oddychnuta...takto virtualne ja chodim kamkolvek 😉

lulu73
5. máj 2010

co je to overal na spanie? take to oblecenie ze dlhy rukav a nohav?

babulka123
5. máj 2010

a stale tvrdim ze petrzalka ma na nu dobry vplyv.. uz spi hodinku.. co doma dava 20 min.. my ked sme tu byvali tak mi tu tiez bolo veeelmi dobre tak to asi citi..a okrem toho spi na takom mieste kde ked ja si sadnem tak som tvrda do 10 min.... nechapem to ale tam musi byt taka zona ze az.. marek mi tam zakazuje si tam sadat.. heheheh

babulka123
5. máj 2010

lulu .. to chce v lete stretko aj s muzami a my sa pojdeme wellnesovat a chlapi nech sa staraju..
len trteba aspon jedneho co nema problem s tym prebalit posrate babatko, lebo inak ninka ma problem..hhehh

a ano overal je to ..aspon ja si myslim.. take to trickoidne dlhorukavove a nohavicove cudo

zuzkamilko
5. máj 2010

jojo aj ja chapem ako overal to,co pise bambulka

zuzkamilko
5. máj 2010

babulka.....som chcela napisat 😀 😀 😀

martinex
5. máj 2010

hej overal je dlha ruka a noha 😀

babul naco muzov? nech sa pekne doma staraju...keby bol so mnou ten moj v kupeloch tak verim ze uz pri prvej masazi pride a zacne sa stazovat,ze nevie co robit a nech sa idem postarat o maleho... to by nebol oddych 😒

babulka123
5. máj 2010

mozem byt aj bambulka

babulka123
5. máj 2010

heheheh srandujes nechat mareka doma s ninkou ? no chudak babky.. heheheh

z.vrablova
5. máj 2010

Dobre ranko... mm isiel s malou ku svokrovcom, tak som zatial sama... noc ok, zobudila sa tiez spotena, tak som odhodila perinu a prikryla len s dekou tenkou... Ja na noc stale davam body s dlhym rukavom a overal, ale od dnes uz body nebudem radsej.
Mame 5. zubok, dvojku hore vpravo.... asi preto boli tie place pred dvoma dnami v noci.. 😨
Dnes doucujem, zajtra ide Kristinka na noc k nasim, sestra ma rozlucku so slobodou... a v sobotu ciste sialenstvo od rana.... fuch...
Lulu... overal je jeden kus ako body, dlhy rukav, dlhe nohavice vpredu gombiky...

facovka
5. máj 2010

no moj mm nema vobec problem s prtebalovanim pokakanca, takze v poho 😉
na spinkanie overal je ano co ma kryte nozky, take to cudo, to fifovi doteraz davam, najpraktickejsie 😉
no lulu,je to na tebe, ale uz teraz treba rezerve v tom hoteli, potom nezarucuju....daj vediet 😉

babulka123
5. máj 2010

z..mas moj obdiv.. ja este nedokazem malu dat prec na noc.. super...

inak baby poviem vam vcera cez den cista hroza ostala som zaseknuta vo vytahu, bol tam aj marek, svagrinka, a este asi 4 ludia.. taaaak mi bolo zle ale drzala som sa nic som nepovedala ale ked nas otvorili inak som bola bleda.. az sa marek zlakol.. hehehe
fuuuuuj nechutny pocit..
este ze tam nebola aj ninka lebo by som zosalela.. za 10 min total vydychany vzduch.. fuuuuuj len si spomeniem sa mi tazko dycha..

martinex
5. máj 2010

zuzi no parada...ale je super,ze Kristinka je pohodacka a vydrzi byt u babky aj na noc.... mne ide dadik v sobotu na cely den k babke,tak idu spolu na vylet na cerveny kamen-sice na ochutnavku vin,tak ale hadam dadovi nedaju 😀

babul neviem ci si niekedy videla na spektre- Maminka stavkuje... mama necha doma muza s detmi,nech sa stara,ona ide do kupelov. Kazdy chlap je naprvv hrdina a potom je raz,ked vecer tych zlobrov ulozi 😀 celkom sranda to je...samozrejme babky su zakazane

perla200
5. máj 2010

no dobre my pôjdeme wellnesovat na týžden a ked sa vrátime tak muži na týžden do pezinku nie?🙂))))))))))
aj ja dávam overal na noc ale lež jej to oblečiem tak som upotená lebo my sa aj prebalujeme postojačky aj kúpeme postojačky vlastne iba nespíme postojačky ale aj to príde🙂

fac - tak bomba?🙂))))))))) som sa nasmiala🙂))))))) inak aj nasa taký zavináč dá do šerbla že sa len divím 🙂

martinex
5. máj 2010

babul a to kde sa vam stalo? a kolko ste tam boli? boze,ja mam z tychto veci panicku hrozu....

fac a kam idete do kupelov?? aj ja by som isla,bez maleho...

perla200
5. máj 2010

marti-keby bola taká reality show na slovensku prvá sa hlásim🙂

wenka
5. máj 2010

bréé ránko dievčatá...

tak túto noc som k Maťkovi vôbec nevstávala. Asi preto, že som šla spať o pol druhej a o 5,50 sme už mali ráno 😀
..ale aj tak super, bol hore 3x, z toho raz na papanie.

Zuzka, a potí sa Lukáško takto stále? Lebo Maťko keď bol chorý, tak tiež total prepotený, a nemal ani horúčku, len zvýšenku.
a teraz už tretí deň tiež potí, ale teraz len vankúš pod hlavičkou úplne mokrý - tlačia sa horné zubadlá a teplota 37,2

a ešte jeden úspech: dnes ráno po dlhom čase (cca 6 mesiacov) Maťko vypil mlieko z fľaše - 120 ml !! jupíííí
ale aj tak nechápem, keď od narodenia pil z fľaše v pohode, potom asi v 3 mes. seklo a ani za nič fľašu do úst. Tak dúfam, že teraz mu to už vydrží. Pijeme síce aj z pohárika, ale to je len také oo smädu.

wenka
5. máj 2010

perla aj na SK to bolo, myslím že Otec v akcii sa to volalo 🙂

babulka123
5. máj 2010

matka jasne ze poznam docela sa na tom zabavam.. hehehe

a stalo sa to v petrzke o 6 poobede, takze najvacsie zacpy, boli sme tam 25 min ale pre mna ako 25 hod..
sadla som si na zem a len som si hovorila ze musim dychat a ze nic sa nedeje.. a to sme boli na 12!!!!!!!!!!!!!!!!! poschodi.. fuuuuuj

facovka
5. máj 2010

mati do trencianskych teplic.....no baby to vyzera ze babska jazda, a ja som si chcela fakt ze oddychnut 😀
nas oli na davku max.120ml, a teraz napr. v noci 80ml o polnoci a rano o 7h 60ml 😒 tak som mu dala radsej jogurtt,nevoiem co to nechce mliecko ☹ ani fifo to nechcel, ledva sme do roka vydrzali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre