Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
19. máj 2010

juuuj,jake blbe...idem mi modre z neba a mala by som ist piect 😒 kua ze ja nemam telku v kuchyni 😀 tak kuknem tv a o 10tej mozem zacat piect 😀 zas budem do polnoci hore

babulka123
19. máj 2010

no pekne.. to by bola ina sranda..

baby zacinam uvazovat o genialite mojho dietata.. hehehe idem sa troska chvastat.. dnes zaspala zas sama a do 20 min.. ja som taka pysna matka ze az., doobeda spala pol hod ked sme isli do pezinka a u nasich 2.5 hod.. no proste paraaada..

martinex
19. máj 2010

babul jake super...

my sme sa dneska naucili davat pusinky...cele poobedie ma bozkaval,sa hral,zrazu otocil,dobehol za mnou a otvorenou pusou ma oslintal... 😀 sliny som mala fakt vsade. A sme sa to naucili,ze reaguje na moje cmukanie,ked zacmukam tak dostanem pusu. Niekedy aj kusanec do lica 🙂

lulu73
19. máj 2010

mati....tebe Modre z neba zakazujem, zase budes revat 😝 potrebujes to???

babulka123
19. máj 2010

matka a ze je to ten najkrajsi lizanec na svete.. aj my tak .. a to nehovorim ako bozkava babiku.. zmykat by som ju mohla.. hehehe

martinex
19. máj 2010

lulu neskoro,uz mi slzy vyhrkli 😎 ale co,pomozem si?
inak verim tomu,ze ked budeme byvat u otca,tak tam mi to neprejde,jedine ze si kupim Skylink do spalne,nech to tam mozem pozerat 🙂

babul no uzasne to je,ked ma tak olize..zjedla by som ho od samej lasky

eviqa
19. máj 2010

jééj, máte šikulatá 😉 náš sa nerád bozkáva, tak neviem, kedy ho to naučím. Pusu si musím sama ukradnúť 😀 ale vieme aspoň povedať papa a mávať pri tom. a sme síce oproti vám zaostalí, ale teším sa, že už pochoduje popri nábytku. Teda veľa radosti to neprináša, lebo musím dávať veľký pozor naňho, ale je to aj tak paráda. 😀

babulka, tak vidíš, že ako pekne spinká. U nás je to so spánkom horšie. Odkedy je tatko doma, tak malý nespí, len vykrikuje z postieľky a chce byť stále pri ňom. Dnes ráno vstal, otvoril oči, postavil sa v postieľke a s úsmevom na mm, že tata. No to som sa dožila 😔

marti, tebe to pečenie pôjde od ruky, neboj

martinex
19. máj 2010

eviq sak to pojde rychlo,aj tak mm polovicu veci zabudol kupit,tak budem zajtra pokracovat 🙂

babulka123
19. máj 2010

evig.. to je ale odmena co ?
inak ninka dnes zacala { teda vcera zacala 1x sama od seba tapkat, straaasne sa jej to paci } tak tap tap tapusky robime kooomplet cely den , ale dnes zacala tak ze sa postavi a tlieska.. a kuka dookola ze ci sa na nu niekto aj pozera..
a ak si dovolim ju posadit { ze snou nechodim po celom byte} tak pusti taky rev ze cely samorin je v pozore.. !!! a vobec jej nevadi ze ja uz nemam krize ...

lulu73
19. máj 2010

ja dnes mozem pozerat cokolvek a aj zajtra...manzel je na sluzobke...on mi modre z neba normalne vypina, pretoze ja okamzite slzim...minule tam bolo slepe dievcatko...no koniec, stacilo mi par minut a bola som rozhadzana na par hodin...povedal ze to bolo naposledy co som to pozerala 😎 ale videla som aj na nom ze ho to vzalo...robia to brutalne emotivne a ja teda Rozborila nemusim, ale klobuk dole ze neplace stale. Ale trha s nim statocne 🙂

babulka123
19. máj 2010

lulu ja ho tiez nemusim ale na tuto relaciu si ineho ani neviem prestavit.. neskutocne mu to sedi..
ja to teda nekukam ale ob cas len prepnem

martinex
19. máj 2010

lulu no myslim ze ja by som musela lieky brat,keby som taku relaciu robila...a to slepe dievcatko bolo kraaasne a uzasne statocne... moj muz to pozera so mnou a vacsinou aj so mnou place 🙂

adenka
19. máj 2010

ahojte,

eviq gratulkaaaa velkaaaaa 😵 ...drzim moc moc palce nech je vsetko ok, nech sta zdravucki 😵

a ze zaostali? potom domika je co? ona sa len plazi...nemava, neukazuje aka velka narastie, iba mi skube vlasy, bije ma do tvare a tvari sa pri tom strasne sadisticky-veselo.... a tancuje... ale inak nic nic nic 😝 😅

babulka123
19. máj 2010

aden , radim ti .. uzivaj si to .. ked zacne lozit popri nabytku , alebo chodit za 1 ruku ako ten nas certik tak neurobis ani h.. za cely den.. heheheheh cmuuuuk neboooj este sa za nou nabehas..
a myslim ze na Deininu Aimee sa nechyta ani jedno babatko odtialto..inak sledujte .. heheh Deina ma doma muza a uz ani nepride.. heheheheh

lulu73
19. máj 2010

skube mi vlasy, bije ma do tvare a tvari sa pri tom strasne sadisticky-veselo.... a tancuje... to som si dovolila okopirovat, u nas je to detto

a tiez sa iba plazime ...meter za pol hodinu 🙂 a stoji iba ked ju niekam postavim a chodi iba za obidve ruky a sedi sice dlho a pevne, ale iba ked ju posadim

adenka
19. máj 2010

babul vsak mne by to ani tak nevadilo keby nebola sledovana rehabilitackou a kazdy tyzden len pocuvam ze uz ma robit to a hento... tak ci chces ci nechces tak nad tym dumas...

martinex
19. máj 2010

babul a ty by si tu bola,keby si mala muza po takej dobe doma?...myslim ze si ho potrebuje teraz cela rodinka uzit

adenka
19. máj 2010

no lulu tak domika ked ju posadim tak sedi, ale potom ju nieco pochyti a drrrb so sebou dozadu.... a potom reeeev...
a stat? hehe sa jej podlamuju nohy jedna radost...vsak na tych malych chodidlach sa ani nedivim 😀

babulka123
19. máj 2010

aden neboooj urcite to dobehne.. verim jej .. a drzim vam velmi palce..

matk a toje tiez pravadaaaa..

lulu73
19. máj 2010

aden....emma tiez raz tak padla dozadu🙂)) ale ved dominika je tu skoro najmladsia...ja som ju videla na zivo a hybe sa dost 🙂 a je krasna, vsetko pekne sleduje ockami, nic jej neunikne....hlavne vsetko co sa tyka jedla .-)

adenka
19. máj 2010

no tak to mas recht...dnes zmlasla polovicnu davku pudingu s malou vyzivou...som jej nestihala davat...

babulka123
19. máj 2010

aden , lulu .. u vas to pojde podobne ako u nasho Filipka. behom tyzdna sa posadil, potom za tt zacal liezt , a ani nie tt na to sa zacal stavat .. aaa.. sestra osedivela.. heheheh v 12 mesiacoch zacal chodit a teraz.. je k nezastaveniu.. takze nebojte.. bude dobre.. a tiez museli chodit k rehabilitacnej a dokonca s nim zuzka cvicila vojtovku...

babulka123
19. máj 2010

aden . a puding s normalnym mliekom ?

adenka
19. máj 2010

babul ee s nutrilonom...kravske jej nechcem davat skor ako od 2-3 rokov....

lulu73
19. máj 2010

robila som si kozmetiku na tvari poobede ked mala spala....dosrala som si celu tvar 😒

martinex
19. máj 2010

baby neviete kde na kramaroch robia sono detom? nech to tam nemusim hladat jak taka ona... zajtra tam ideme,uz teraz mam z toho vyrazku 😒

babulka123
19. máj 2010

a da sa s tym spravit normalne puding..
inak ak davas nutrilon , mozem ti doniest co mi ostal? ninka ma to bezlaktozove a neviem co s nim nech to zbytocne nevyhodim

martinex
19. máj 2010

lulu ja sa na to chystam vecer.... mam nove zrkadlo-zvacsuje 10x-nic mi neunikne 😀

babul ja som robila ZK s kravskym,normalne

babulka123
19. máj 2010

a davali si aj nejaky cukor alebo tak ?
ninka fici na jednotacikoch.. strasne jej chutia.. az na to ze sa potom posere.. hehehe ale neplace nefnuka tak ju asi len prehana z toh ..

lulu73
19. máj 2010

mati...ano, presne aj ja mam nove zrkadlo....svina jedna velka.........a to som zacala len tak ze ved pozriem a pozerala som pol hodinu...teraz vyzeram ako pubertak...do prdele, nabuduce si ruky zaviazem za chrbat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre