Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
2. nov 2009

eviqa aspon mas o zabavu postarane.... verim tomu,ze Dadik sa do 5tich minut zobudi,uz sa mrvi...tak ho dam hrat sa...to sa zabavi na pol hodku...a potom pojdeme do lehatka a tiez budeme kecat 😀

lely29
2. nov 2009

Tak to ano Matka ja to asi necham uz tak aj ked by som bola mozno spokojnejšia

martinex
2. nov 2009

lely nedostata ho,tak ho tiez nemam...ale sestra mi ho dala po svojom synovi... aj som ho mala najprv v skrini,ale potom tu baby riesili to babatko co na to umrelo minuly tyzden,tak som si povedala,ze mu ho dam,ked ho mam

lely29
2. nov 2009

Moja Lauruska sa tiez rada hra v lehatku a pod hrazdou tak sa porozpráva so všetkými hráčkami

lely29
2. nov 2009

Ved aj ja som začala o tom rozmyslat po tom co to babo zomrelo.Matka mal Ti uz maly sopliky mne malej vrci v nosteku a kašle

martinex
2. nov 2009

Dadik presne tak isto.... a to som rada,aspon sa mozem rano najest ci ist vyvesat pradlo... je to fajn,ked sa uz vedia trosku sami zabavit

martinex
2. nov 2009

lely dneska som ho vytiahla z postielky a sopel sa mu tahal od nosa az po lice 😀
ja mu pri kupani preventivne zakazdym vycistim nostek tymi kvapkami libenar

babulka123
2. nov 2009

matka a to davas takto neskoro este spat? ja ju drzim pri zivote aby sme mohli kupat a spinkat..
a saunu jedine ty.. ja ako byvala astmaticka.. neznasam to..

lely29
2. nov 2009

Presne tak aspon ked sa takto prehrajú mozme co to porobit my uz sme hore

martinex
2. nov 2009

babul len som skusila... spal asi 10 minut... a uz je hore,plny zivota 😀 o 8mej papame a potom dobru noc 🙂

bagaja
2. nov 2009

och mati ja som tiež chcela malú takto naučiť, no som rada že ledva potiahla do 18.45, potom sme okúpali a o 19.15 už zaspala, no uvidíme dokedy 😝

martinex
2. nov 2009

baga neboj,to sa spravi.... casom si babatka upravia rezimy

lulu73
2. nov 2009

citam ze sa chodi na klbiky 3x? my sme boli raz a ze zas o pol roka

eviqa
2. nov 2009

no, maroško okúpaný, napapaný aj krátku samomluvu v postieľke má za sebou a spinká. a nie, ešte samomluvuje. 😀
inak, vetrala som spálnu ako vždy a vonku som zas počula netopere. No dúfam, že nejakého nemáme v spálni. S maroškom sme sami doma, ja sa potom zbláznim. 😒

perla200
2. nov 2009

čaute baby...tak my možno spíme:( dnes toho moc nenaspala...boli sme na cintoríne ale skoro ma odfúklo tak sme to rýchlo vybavili....
zajtra nemame elektrinu celý den, tak sa stahujem k sesternici, tá ma o dva mesiace staršieho malého tak môžu spolu bačovať🙂 ideme na celý den tak beriem aj lehátko aj fitloptu...amen gloria ako romale pôjdeme🙂

babulka123
2. nov 2009

tak my uz hajkame tiez.. a ja pojdem asi o chvilku tiez..
zajtra pride sestra na cely den tak sa tesim ..

a pridala som foto z dnesneho kupania.. s tatinkom si robia co chcu.. hehehe

lulu73
2. nov 2009

evi...no to snad nie, to si ich pocula v spalni???

kolka...ja nejem, ja zeriem sladke odkedy kojim...nechapem, nikdy som nemala rada sladkosti a kolace...a teraz sa neviem dojest...podla mna mi nahradzaju stratenu energiu...dnes som v Lidli kupila 15 ks cokolad Ritter Sport...su v akcii, tak nekup to..marcipanove,orieskove a keksikove a mliecne 🙂

a mam teraz taky splin...som si uvedomila, ze denne malu aj 100x vybozkavam, pohladkam,nosim,tulkam,masirujem,rozpravam a bezim k nej ked co len trosku zamrnka, stale som v pohotovosti.... a co tie deticky v detskych domovoch? nikto ich nepohladi, alebo len malo, nechavaju ich plakat,urcite maju tiez boliestky, koliky a reflux a kto im pomaha? stale niekto iny, stale iny hlas...ktovie kolko deti ma jedna sestricka...je mi strasne z toho smutno ☹ i

bagaja
2. nov 2009

lulu ale my sme mali klbíky zle čiže preto chodíme často, - každých 5 tt.

babul bombová ja 😉

aj my sme sami doma, zamknutý na päť zámkou, snád nás nikto neukradne 😀

bagaja
2. nov 2009

lulu ☹

babulka123
2. nov 2009

lulu.. ani nehovor.. ja som dnes nabehla do temy zomrelo mi dieta.. sledujem jednu holku..
ja som sa tak rozplaklala.. mala ako keby to citila akurat sa zobudila tak krasne sa usmievala tak som ju hned vypusinkovlala vymojkala.. a stale som strasne plakala.. je mi ich velmi luto .. neviem co by som robila..
nechcem na to ani pomysliet..

bagaja
2. nov 2009

no idem kuk tv a do hajan, papa zítra

eviqa
2. nov 2009

lulu, no bolo otvorené okno, dúfam, že sa niekde neskryli, lebo fakt infarktujem. To guľovnicou ich asi netrafím, že? 😀

lilly21
2. nov 2009

ahojte
chcem sa spytat, ako dlho nechavate babatka bez plienky? lebo moja je najradsej s holym zadkom, ked sa moze otacat, vrtiet, kopat...ale doktorka mi povedala, ze do 4. mesiaca treba nechavat balenie nasiroko nonstop..

babulka123
2. nov 2009

ahoj lili.. my sme bez sirokeho balenia od zaciatku , teda ak nepocitam prve asi 2 tt.. takze ja ti neporadim..

perla200
2. nov 2009

lulu ani nehovor...ked sme boli s malou v nemocke tak tak bol Kolomanko...mama ho nechala samého lebo musí doma kojiť 2 ročnú a on mal 1 mesiac...a tak plakaaalll....vkuse...a sestričky ho nechali ved kto by ho pestoval...moja mala ked spala normalne som ho chcela ist popestovat...tak mi ho bolo lúto....

babul...aj ja som tam občas nakukla...ale v tehotenstve je to čistá samovražda....a ja este sledujem amiu - s dorotkou ma downov syndrom...ale dlho som o nich nepočula....boli aj v živote o nich reportáž....

eviqa
2. nov 2009

babul, zlatá je. Ona vám už takto sedí? 🙂

babulka123
2. nov 2009

perla.. sak to.. je to hrozne.. ja by som to na 10000000 percent neprezila..

evig.. nooo a velmi rada a neda si povedat ze este nemoze.. hehehe ale marek ju veelmi pevne este drzi neboj, nenechavame ju tak dlho lebo to nieje ani troska dobre na chrbat..

lulu73
2. nov 2009

babul....tak tam by som veru nesla...myslim do tej temy

raz v Modrom z neba ukazovali deticky z detskeho domova...a taky krasny chlapcek a dievcatko tam boli, mali talent na tanec a opatrovatelka im vysnivala tanec v televizii a u Petra Modrovskeho...ale mna skor ako tanec zaujala ta uprimnost a nekonecna laska toho chlapceka k svojej mame, ktoru nikdy nevidel...tak krasne o nej rozpraval, ze mu aj napisala list a aj pohladnicu...mal to odlozene v takej skrinke ako najvacsi poklad...a ta jeho mater sa o neho cele roky nezaujimala, srala na neho a jeho najvacsi sen bol, stretnut sa s nou.... a oni mu to v TV umoznili...no poviem vam, plakala som...strasne mi bolo toho chlapceka luto

eviqa
2. nov 2009

babul, ja len preto sa pýtam, že ked nesiem malého na rukách, tak on sa sám z ľahu dvíha do sedu. Aj v sedačke. Vysvetľujem mu síce, že nesmie, ale ...

lulu ☹

perla200
2. nov 2009

ja nemôžem pozerat reflex a modré zneba...to revem ako šibnutá....

idem pozriet panelák a spat...dnes toho bolo habadej 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre