Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
3. nov 2009

baby, a to už vám bábenká spinkajú celú noc? blahoželáme

martinex
3. nov 2009

lulu no u nas je sneh....a prezute auto sice mam,ale prihlasene nie 😀

stansun
3. nov 2009

aj Ema si privstala uz o polnoci 😠 a to vstavala prvy krat o pol tretej

ja si pripadam ako na vianoce 😵 milujem vianoce a taketo pocko ale ked nemusim nikam chodit

eviqa
3. nov 2009

aj náš malý vstal o piatej, teda o hodinu skôr ako zvykne, ale spal už o 19.30, tak možno preto, ale je to možno aj tým, že bol spln. Vtedy aj ja blbo spím 😒

adenka
3. nov 2009
bagaja
3. nov 2009

bože baby jak vám v dobrom závidím tie vaše spánkové režimy, my cez den nič moc a už aj v noci sa to serinká ☹

eviqa
3. nov 2009

bagaja, nebud smutná, ono sa to napraví. náš takto začal spať sám od seba. a inak cez deň už spí menej ako predtým, ale to je samozrejmé.
inak sa chcem opýtať, aj vaše detičky zbožňujú televízor? ked je so mnou v obývačke, tak beťár malý v kuse by čumákoval na telku.

stansun
3. nov 2009

evi no jasne ja ju musim vzdy natocit na gauci tak aby nevidela na telku lebo ona je schopna ju pozerat aj cely den 😀 raz som jej ju vypla ked na nu pozerala a hodila taky plac 😀

adenka
3. nov 2009

evi domca tiez stale cumi na telku...ale bavi ju to len chvilu...

inak toto moje dieta zje vsetko co sa da prehltnut...som jej zacala davat ten nutriton a ide sa za nim zabit...normalne ho hlce z tej lyzicky ako ja cokoladu 😀 ... uz sa normalne tesim ked zacneme davat prikrmy... 😝

lulu73
3. nov 2009

to je sranda..nasa Emka tiez tuto noc vstala o 0:30 a bezne sa budi po 3:00 ... ale napapala sa a zalahla zase

cize v BA je normalne sneh? akoze aj na zemi? 🙂

babulka123
3. nov 2009

baby dakujeme..

a to vstavanie. dnes je spln teda bol tak to asi preto..

martinex
3. nov 2009

lulu no na chodniku sa neudrzal,ale trava,stromy,strechy....taky poprasok.... ale pekne snezi stale

a tv fici aj u nas,no bavi ho to max 10minut

lulu73
3. nov 2009

aden...bud rada,... ja do malej neviem dostat ani espumisan bez toho, aby sa netvarila kyslo a o gastrotussine ani nevravim...to ju napina

rene82
3. nov 2009

Bré ránko. No ja som Taminu včera ani okúpať nestihla, lebo mi papala tak niečo po štvrtej, tak som myslela, že o siedmej kúpene. Prdlajs. Kukala som ešte telku, že kým sa zobudí. O pol desiatej ešte spinkala, tak som ju z kolísky preniesla do postieľky a hajala až do polnoci.

A aj u nás krásne sneží - resp. sú to krásne veľké snehové vločky. Ale na zemi nič nezostáva, iba mokro. Dúfam, že túto zimu bude dosť snehu na to, aby sme sa mohli s malou trošku posánkovať, miesto kočíkovania. 😀

stansun
3. nov 2009

u nas je to tak ze vzdy ked jej dam nieco do pusiny tak ju otvori a vsetko spapa 😵 uvidime ako to bude ked zacne normalne papat ale snad sa to nezmeni

babulka123
3. nov 2009

no mne dr. hovroila ze by sme mohli uz od ukonceneho 4 mesiaca zacat s prikrmami.. tak uvidime

rene82
3. nov 2009

no mne ten nutriton nechcela

a telku kuká tiež, ešte aj hlávku za ním vykrúti. a keď jej dám pred oči ruku, tak začne plakať, keď ju odtiahnem, tak je zase spokojná. Ale nechcem jej to moc dovoliť, aby ju neboleli očká.

Inak nemáte dakto skúsenosť s výplachom slzných kanálikov? my asi budeme musieť budúci týždeň ísť na kramáre, lebo je z očka ešte stále (aj po antibiotických kvapkách) tečie taký bordel zelenkavý. ☹

babulka123
3. nov 2009

rene.. fuuuha , j anemam.. ale vraj to nieje take strasne..

my chrcime.. obcas pokasle.. neviem .. ak to neprejde do piatku tak pojdem dr.

adenka
3. nov 2009

ja som sa tiez bala vyplachu, ale vzdy ked malej zacne tiect ocko, tak jej to parkrat denne pretriem repikom, alebo harmancekom, vecer kvapnem optalmoseptoex a rano uz tam nc nema...

martinex
3. nov 2009

rene a skusala si jej ocko masirovat?? nam to potom preslo..antibioticke kvapky nam tiez nezabralli

rene82
3. nov 2009

hej, aj som masírovala. najprv sme brali oftalmo, potom ocuflasch a teraz ten torbex (či ako sa to volá) + masírovanie. ono jej to prejde na 1-2 dni a potom znovu tečie. ale iba jedno očko.

martinex
3. nov 2009

rene aj nam iba jedno...tak ked to neprechadza tak asi len ten vyplach...ale neviem ako to prebieha

bagaja
3. nov 2009

no bryndzová polievka uvarená, cestoviny tiež, mäsko od včera, malá spí na balkóne(na desiaty pokus 😀 ), caro na stole, prádlo v práčke, juuj ale som akási šikovná 😉

martinex
3. nov 2009

baga sikovna si,to mas pravdu.... mne sa ale tak nic nechce dneska 😖 len by som spala

bagaja
3. nov 2009

mati môžem si ťa pridať na FB?

slavkicek
3. nov 2009

ahojte 🙂

babulka, gratulujeme ninke k 3 mesiacikom 😵
my sme mali noc taku klasiku...2x hore ale este o 9 adamko zalomil a spinka doteraz 😵 tak sa tesim..pretoze vcera spal len 3x 20 minut a bolo to na maslu 😒
co to je vonku??? ved to tu vyzera ako na vianoce 🙂

baby mozme hriby??? mam v plane robit hribovu polievku 😅
bagaja sikovnica..nejdes uvarit aj k nam?

martinex
3. nov 2009

baga jasne.... martina langova

slavi ja jem hriby raz za cas...podla mna si mozes dat

slavkicek
3. nov 2009

mati dik...mam na nich hroznu chut 🙂

bagaja
3. nov 2009

mati už som poslala, slavi idem aj tebe poslať FB?

a ja som včera varila bravčové na hríboch, šak nejem ich často a raz za čas nezaškodí, aspon malej nič nebolo

slavi a ten spánok u nás to samé 😒

slavkicek
3. nov 2009

bag ok...
no adamko ine dni poobede pekne spinka ale vcera to bola bieda 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre