Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

blazka24
20. nov 2009

lulu maličká je krásna akurát som pozrela fotečky.....

leni u nás sa to tiež volá svatka - myslím tie dve svokry 😀

marti neboj zvládneš to, tiež som sa pri spracovávaní ťaháku naučila najviac 😎

bagaja
20. nov 2009

lulu rozkošná je malička, joj tie vlasky na spapanie

blazka24
20. nov 2009

som hotová malý nie a nie spať, je troštičku horúci ale ja už mám ruky jak orangután a krpatý má nad postieľkou nejaký divný vzduch, ako krásne na mne spí, hneď nad postieľkou sa zobudí 😒

blazka24
20. nov 2009

babulka ja som len tak napísala o tom stretku, bývam v nitre a nemám ako dobehnúť do blavy, okrem toho ja a šoférovať po blave, to by bola kolízia na minimálne dva dni 😝

lulu73
20. nov 2009

pisala som vam IP ohladom stretka...ja neviem nic slubit..neviem co bude

blazka24
20. nov 2009

tak dnes má starý výjazd z roboty, tak som sa mu vyhrážala, že ak nepríde o dve hodky tak je vymknutý a tak sme sa dobre nasmiali, lebo my sa nemôžeme vymknúť máme ten bezpečnostný zámok a aj ked si zamknutá a máš kľúč z vnútra dá sa z vonka otvoriť 😀

babulka123
20. nov 2009

lulu mala je neskutocna.. takze nase problemy stale trvaju.. pri jedeni sa neskutocne vytaca do luku.. des, postielka no ako tak, chvilku mrnkala a potom zaspala tak ze sa "uhadala " s nufom.. prehadzovala z jednej strany na druhu, keby bola tak aj na tretiu ale uz spinka.. dufam ze lepsie ako vcera

martinex
20. nov 2009

no tak u nas sa reve,spat ani bohovi....

uz jeden tahak hotovy,este jeden so vzorcami a mozem ist kukat panelak 😀

babulka123
20. nov 2009

matka .. ja si idem spravit parky.. mnamkaaa..

blazka24
20. nov 2009

dievčatá ja som na prášky, malý nonstop aj keď neplače ale mrnčí, už som nejak otupela a prichádzam k nemu už len keď začne plakať......strašne sa mu mení nálada, doteraz som opičkovala pred ním a rehotal sa a teraz zase mrnkáme - chudáčik môj......

lulu73
20. nov 2009

az teraz som si vsimla na tej mojej poslednej foto co mi Emma ukazuje...zlata, to mam za moje dobro 🙂 a to som ani nenaslinila vreckovku a neutrela ju pred fotenim...ani vechtom este utreta nebola, tak neviem co sa tak tvari...mozno jej smrdim...ani by som sa nedivila...som ako stredoveka zena...huňa a tak

blazka24
20. nov 2009

lulu ale aj tak je zlatá, môj malý ako uvidí foťák tak sa tvári ako keby sme ho vraždili 😀

perla200
20. nov 2009

baby.....ja vás obdivujem....ja teda nič nestíham:( asi si musím zvyknút🙂

lulu73
20. nov 2009

blazka...ale coby, ved Risko sa krasne usmieva na tej jednej fotke

lulu73
20. nov 2009

babul...dakujem...a co sa Ninky tyka, to ti je volajake cudne co tu pises...ved Ninka tu bola este par tyzdnov dozadu za hviezdu...co sa takeho zmenilo? to vypynanie do luku, to sa mi zda akoby ju bnieco bolelo...mozno fakt brusko...nedavas jej nieco navyse co predtym nikdy nebrala?

lulu73
20. nov 2009

vypinanie...kokso, to uz nielen ze zle vyzeram, ale aj pisem ako retard

martinex
20. nov 2009

babul mala som na ranajky a dnes som v Lidli kupila 2 balenia... nikdy nevies,kedy to na teba pride 😀

blazka24
20. nov 2009

tak novinka - dávam krpcovi čípok od bolesti a reku čo to nejde a on zrazu uvoľnil ventil a ..........😀 nehovorí sa že budem mať šťastie ??? 😀

martinex
20. nov 2009

blazka 😀 😀 😀 vyborne....

babulka123
20. nov 2009

lulu keby som ja vedela.. sak to riesim cely den.. neviem co sa pokazilo, nieco a ne viem na to dojst..

lulu73
20. nov 2009

babul...nezmenila si vodu v com jej mlieko robis, alebo take nieco?

lulu73
20. nov 2009

no idem trosku pocitat knizku a spat...dobru vsetkym

blazka24
20. nov 2009

mati veru sranda a završil to pri druhom pokuse cikanim.....

babulka a čo sa pokazilo? malá prestala spávať?

blazka24
20. nov 2009

lulu a akú knihu čítaš? ja som ešte nedočítala ani tie o dieťatku čo som si kúpila do pôrodnice ale keďže bola ťažká jak pes tak som ju neudržala na sebe a bokom som nevedela ležať po pôrode 😀

z.vrablova
20. nov 2009

tak my mame za sebou kuzelne uspavanie 😔 ... pred siedmou sme cvicli, kupkali a isli sme papat... ale Kristinka cucla 30ml a bola odpalena... pogrckala sa na 2x, do toho sa dos.ala ako ..., tak som ju taku 'smradlavu' do kopy a este sa mi do nej podarilo naliat 40ml... kym sa mi znova nezgrckala... a nakoniec sa jej podarilo zaspat pri odgrgavani... Uz je konecne v postielke... som zvedava, kedy jej dojde, ze sa poriadne nenajedla... Som na nervy, uz som mala mat pozehlene...
Zajtra ideme na vylet do lesa, tesim.
Lulu, malicka kocka uzasna...
Babulka, trpezlivost, Ninka sa da opat do kopy...
Blazka, ja mam teraz citaciu maniu... hltam jednu knihu za druhou... na Vianoce som si spisala zoznam knih, ked sa ma niekto opyta, co chcem, tak v tom mam jasno...
Dnes sme si kupili listky na vianocny koncert Nedvedovcov, tak sa opat ideme kulturne vyzit 12.12... (vtedy sme zistili, ze cakame Kristinku)... 😀

babulka123
20. nov 2009

no nieviem skor si myslim ze to bude bruskom..
bud. tyzden ideme na poradnu tak sa skusim na to spytat dr.

volala som s kamoskou co ma rocne dvojicky takze ona davala aj biogaju aj espumisan tak skusime..
inak na biogaje je napisane ze sa moze vyskytnut docasne zvysenie plynatosti.. tak snad to potom bude ok.

ale preco nechce zaspavat sama a preco sa tak budi v noci to neviem..

a lulu nezmenila som vobec nic..

lenka_66
20. nov 2009

no konecne spime od 19,30.pokec zo zverincom ako tradicne 😀 blazka tak mi sme dnes boli az po krk v srackach no ale ta radost bo vcera nista.inac nase bezpecnostne dcere sa daju vymknut ak je kluc pootoceny a nie rovno.skus , mozno bude sranda aj po zatahu 😀

lenka_66
20. nov 2009

babul a preco davas bio ked jej nic nebolo abo mi nieco uslo?

blazka24
20. nov 2009

vráblovka tak napíš nejakú tú knihu? ja som raz našla niečo zaujímavé ale neviem vôbec prísť na to ako sa tá kniha volala, kedysi som čítala hrooooooozne a posledných 5 rokov skriptá a hovorila som si že po skončení určite budem čítať knihy a prd, teraz nestíham prečítať novembrovú mamu - som na tretej strane tuším 😀

babulka tak to ma mrzí že sa takto stalo s maličkou z ničoho nič, ale možno je to v tom lieku čo beriete nie?

leni skúsim ten kľúčik pootočiť ale už je to jedno kedy príde, malého som koooooooooonečne uspala ale ako minule som sa ti chválila a ako to dopadlo? dopísali sme a malý rozdrapil okále o pol hoďku na to 😝

aaaaaaaaale som dnes stihla vymeniť v skrini letné veci za zimné - už bolo na čase, využila som aj nové návleky na oblečenie, som si objednala s vôňou levandule sú super, celú skriňu mi to prevoňalo a muž nadával že musí dávať obal dole keď si chce zobrať len košeľu 😒

lenka_66
20. nov 2009

blazka , no sikulka. to neva bude sa muz divit ze co je s dvermi len aby neprisiel ked ty zaspis 😀 .boskoncis kto druhemu jamu... .a co sa tyka skrine ja neriesim take keci.a ked daco tak poviem ze ci je autista ze kazda zmena mu vadi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre