Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

blazka24
20. sep 2009

ahojte babulky, práve som vás dočítala a vidím že tu nikoho nevidím, mne malý zaspal a som zvedavá dokedy bude spať.......idem sa pochváliť- včera prespal skoro sedem hodín a ja som sa skoro prespala tiež 😀
zistila som že nemôžem arašidy lebo malý z nich prdí tak hrozné smrady že sa to nedá vydržať.......

tak držím palce pri riešení problému kolika a zastavenie prdov, my konečne po tom prvom mesiaci hrôzy sa dostávame do bezproblémového obdobia /klopem na drevo 😝 /.................

bagaja
21. sep 2009

dobre ránko

tak som tu dnes prvá? no idem vás dočítať čo ste pekné popísmenkovali, moja malá mi zaspala pri cicke až sa čudujem, no ale asi dospáva to čo v noci buntošila, opička malá.

martinex
21. sep 2009

caute...

no zase nikde nikoho???? nejak to tu ide dole vodou 🙄

babulka123
21. sep 2009

hojte.. takze dnesna prva noc.. no katastrofa... ja som bekala jak male decko , asi tak do 12.. oci mam ako angorak.. a Ninka.. no co vam poviem spala si do pol 6, potom zahucala daj mi jest. mama dobehla nakrmila a vstali sme o pol 9... ocividne ma neskutocnu traumu z toho ze spala vedla..

zato ja dnes budem chodit v slnecnych brilach.. keby ste ma videli..

martinex
21. sep 2009

babul a neni to nejak moc skoro ju davat prec??? ja maleho chcem dat az tak okolo roka

lenka_66
21. sep 2009

hlasim dalsiu prebdelu noc ☹ .uz som si aj zvykla.

marekovi sa zapacil kolotoc nad postielkou len ma uz nebavi vkuse natacat pesnicku.tak asi kupim pohladnicu a dam nad koklotoc nech mu tam vyhrava.len neviem z coho mna tak neskoro neklepne.svadobna abo narodeninova.

babulka123
21. sep 2009

matka.. co ti ja viem.. nine to teda vobec navadilo.. mala ma uplne na haku.. ja som to horsie niesla..

okolo roka uz babatko moc vnima to ze ho chces dat prec.. aspon ja si myslim ze to nieje az take zle.. videla som znamych co sa snazili v 2 rokoch dat dieta prec a to bolo ooooomnoho horsie..

lenka_66
21. sep 2009

babul aj ja idem robit pomaly presun do deckej.

babulka123
21. sep 2009

lenka..noooobe budu zaberak..
a preco nespinka? cez den ti spi?

lenka_66
21. sep 2009

babul papame,potom hodinu zaspava.spi hodinu a zas hodku do papania buntosi.(hlad , kolika)

lenka_66
21. sep 2009

hehe skoncila hudba na kolotoci a marek vysvetluje mackovi ze este 😀 .blby macik nechce pustit hudbu tak ide mama 😒

slavkicek
21. sep 2009

ahojte 🙂

babulka, mas moj obdiv..ja by som adamka dat spat do inej izby nezvladla, pre mna je to este prilis skoro 😔
ale ak je ninka takto spokojna tak je to fajn 😵

leni, vy sa teda natrapite poriadne 🙄 a ako vam dopadli krstiny? pozerala som v albume foto 🙂

vrablova, dakujem za info k poistkam..k nam by cez vikend mala prist kamoska ktora je poistovacka tak som zvedava co nam pripravila 😀 😅

my sa mame fajn, adamko je zlaticko..v noci sme tak 2-3x hore ale uz som si na to zvykla..zatial sa len kojime niekedy kazde 2-3hodiny nikedy aj castejsie..ako si maly vypyta a vecer zaspavame jedine na prse...ale tak co uz..hadam ho to raz prejde 🙂

a co to stretko? bude ci nebude?

martinex
21. sep 2009

babul no mne je pohodlnejsie mat ho teraz pri sebe...a este mi pride moc malicky na to...

lenka to ma teda dobru zabavu... my kolotoc nastastie nemame...

inak baby posledne dve noci maly spal od 10tej do 5tej rana v kuse... jauz o 2hej hore,ze idem mu dat jest a on nic..spi jak drevo... prsia som mala uplne natlakovane, ale tak co uz 😒

babulka123
21. sep 2009

lenka budeme dve macochy 😀

bagaja
21. sep 2009

no tak som vás konečne dočítala

malá sa medzitým samozrejme zobudila a nevie čo by chcela, či papať či sa hrať či spať...

no ale máte odvahu že dať bábo vedľa do izby, musím nad tým pouvažovať, ale mne sa to zdá príliš skoro, ja som len teraz začala vypínať lampu na noc, inak som ju malá vždy zapnutú, no ale asi to nie je až taký zlý nápad s tým spaním, lebo neskôr to bude isto horšie, ked ja potom asi budem spať na zemi pod postieľkou, lebo ja to nevydržím 🙂

babulka123
21. sep 2009

no ja nehovorim ze to je lahke.. zatial to bola asi najtazsia vec v mojom zivote.. ale dufam ze som sprvila dobre..
presne ako pise bagaja.. potom to bude horsie..

mam aj monitor dychu, vysielacky take ze pocujem aj ked hlasnejsie dycha.. takze pohoda.. a izbu hned vedla takze nebeham ..

lenka_66
21. sep 2009

krstiny v pohode len rodicia (my , nasi ,krstny) to aj tak je dost.

mati ale len to ho dokaze zabavit.na lehatko mi kasle. pozrela si ten link na torty? ta baba je sialena ake robi.

babul , marek inac v spanku pootvori jedno ocko pozrie ci som tam a len sa usmeje.u nas to bude krutejsie

babulka123
21. sep 2009

lenka.. aj mala to robi.. preto som tak plakala.. take divne to bolo..

marek sa tvaril hrdinsky ale tiez mu to nebolo jedno.. asi o pol 1 sme stali objaja nad postielkou a pozerali ako spokojne fesanda spi.. no sranda..

lenka_66
21. sep 2009

babul , rano som bola na rehabke a marian nechal mareka hodinu plakat.(ked ho vzal na ruky pohoda a ked zlozil tak krik).ked mi to vravel az mu do placu slo ze ho tak nechal.no a marek? normalne je urazeny.ked sa mu marian neskor prihovoril normalne otocil hlavu. 😀

babulka123
21. sep 2009

no pekne.. hehehe ja tomu hovroim senzor pohybu.. kym je hore tak je dobre, polozim a rev..

vzdy jej vysvetlujem ze takto to nemoze fungovat.. no akurat na mna kukne a ... marek si ju zobere.. takze hehehehehehe

ale tvoj marek to ma dobre vymyslene..

stansun
21. sep 2009

ja tiez premyslam o tom kedy malu supnem do svojej izby ale teraz asi je vazne este skoro lebo ona mi spi aj na brusku tak to by som sa este bala keby ze sa nieco deje, radsej nech je este s nami aj ked je pravda ze potom to asi bude o dost horsie 😖

lenka_66
21. sep 2009

no babul mam sa naco tesit.chrbat uz ako tak funguje tak preto planujem presun do deckej.sak to nemoze tak spat ze ja s malym na manzelskej a tatko v deckej.

babulka123
21. sep 2009

tak vam poviem myslela som si ze to bude jednoduche.. nieje..

ale ak by bolo na mne tak by som si ju este nechala.. ale co , ked to spravim o mesiac, 2, 3, 5 alebo o rok bude to o tom istom..

lenka_66
21. sep 2009

stani tak hej ked je emka bruskova , radsej pockaj.aspon nemusis chodit v noci nad postielku cumiet 😀 .

lenka_66
21. sep 2009

babul eee , bude o jedneho urevanca viac

daniela33
21. sep 2009

ahojte, malá zaspinkala dnes bez kočíkovania, čo sa veľmi čudujem, normálne zalomila počas kolotočovania v postielke a tak mám času popísať.
Leni tá torto vyzerá úžasne, pozerala som v noci aj link, tá baba je teda macher, klobúk dole. My sme na tom Leni podobne s kolotočovaním 🙂, už ho začína vnímať a posledné dni už začína sa vedome smiať a komunikovať, miesto g rozprávame a, poklad môj...
Babul a Mati, to spanie nočné vám závidím, my vstávame dvakrát v noci, podľa toho, kedy večer zaspinká. Včera to bolo až o jedenástej a tak vstala len o štvrtej a potom ráno o siedmej.
Máme stále vysokú hodnotu bilirubínu a tak jej doktorka predpísala silné lieky, z ktorých je síce spavá ale aj riadne mrzutá 😖 , tak len dúfam, že pomôžu ...
Babul, myslím, že keď Ti Ninka tak pekne v noci spinká a máš vysielačku a monitor, tak je to v pohode, aj keď viem, že to zvládnuť je ťažké, hlavne pre teba.

lenka_66
21. sep 2009

uz 20 minut spime ze aky luxus.

lenka_66
21. sep 2009

hej , hej aj my uz vedieme vazne dialogy a smejeme sa

daniela33
21. sep 2009

Leni a s tým revaním na posteli, to my máme na dennom poriadku, až sa zadusiť ide od revu, kým ju nezoberieme na ruky a potom spokojnosť neskutočná, je to taká kukučka, strašne rada sa obzerá okolo seba ale len na rukách 🙂
Včera sme boli u svokrovcov, a svokra radila, nechať vyplakať, lebo sa vraj za chvíľu zbláznim, keď bude mať sedem , osem kíl

lenka_66
21. sep 2009

dani a ked si das na tom linku ze 3D torty tak ....

vyplakt som stale tvrdila aj ja.no a teraz uz nie som taky hrdina.je mi ho aj trosku luto vela place pre brusko.no je pravda ze si uz zvykol

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre