Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

sisulka7
1. dec 2009

robila som ho uz dvakrat a krem sa nezrazil, treba nechat dobre vychladnut

lely29
1. dec 2009

Ahojte babulky.My sme teraz vstali spala od ôsmej.Tu je otrasné počko leje ako z krhly.Aden posli mi prosim tie recepty na lenka.durkova@post.sk Dakujem

zuzkamilko
1. dec 2009

lely,to ti fakt tolko spinkaaa? 😲

lely29
1. dec 2009

Zuzi vecer zaspala okolo deviatej a v noci bola hore dvakrat o koľkej to neviem lebo som ju len zobrala z postielky dala prso a spala dalej.Pred siedmou vstala nakojila som ju prebalila a pred ôsmou zaspala a vstala o pol 12.

zuzkamilko
1. dec 2009

a spinka ti aj poobede?

lely29
1. dec 2009

Zvykne spať von v kočíku este tak dve usi hodiny a potom by vecer a to niekedy zaspi ak o pol noci a cez den to doháňa

babulka123
1. dec 2009

ahojte.. mame po ockovani.. fnuuuuuk aj mama plakala..

a mame 6440g. k dnesnemu dnu ma presne dvojnasobok svojej vahy.. narodila sa tak mala 3220g

a od vikendu mame zacat s mrkvou ..

zuzkamilko
1. dec 2009

babulka gratulujeme🙂

lely29
1. dec 2009

Neboj babul aj ja som plakala s malou.Nina je riadna žena ty ty mozes dokrmovat ked nekojis uvidis ako jej bude chutiť

babulka123
1. dec 2009

zuzka dakujeme...

chuda taka bola nanic z toho ze som ju len prelozila z autosedacky do kocika ani sa nezobudila a spi dalej .. dnes nebudim nech spi kolko chce... moje zlaticko malinke

martinex
1. dec 2009

babul to vazne??? tak super potom... joooj,na mrkvicku sa aj ja uz tesim

lely29
1. dec 2009

Marti ty kojis Davidka tak ako ja malu.Odkedy budes prikrmovať?Ja chcem od 5 -6 mesiacov

babulka123
1. dec 2009

matka ano lebo uz bude mat 4 mesiace.. heheh a ja hovorim dr. ze ved este nema ukonceny 4 mesiac.. a ona ze ako to nie , ked sa narodila v auguste .. a mame december.. a ja ze aha.. ja som na materskej ja neviem aky je den.. tak sa pobavila..

a pytala som sa jej na to prehynanie do luku povedala ze je to super, ze je velmi pevna, zdrava, krasna a ze sa mam pripravit na to ze veeeelmi skoro zacne chodit alebo lozit..

a pretacanie na brusku by mali podla "tabuliek" vediet v 5 mesiaci takze pohodicka ale ked som jej ukazala ako to ninka robi ze v podstate to vie len neviem ze to vie... tak povedala ze je uplne ok..

len sa teraz modlim aby ockovanie neurobilo nejaku neplechu { ked si predstavim ze do nej dali zarodky detskej obrny tak mi je zle} ale snad vedia co robia..

a este jedna vec, sestra mi poradila homeopaticke cipky proti teplote a na ukludnenie vola sa to VIBURCOL a ze je to velmi fajn, ona to dava synovi ked je po takychto zakrokoch alebo tak .. je to neskodne..

lely29
1. dec 2009

Babul tie čipky su super ja som ich tiez dávala malej so očkovaní a nemala ani teplotu ani boľavé nožicky.

babulka123
1. dec 2009

lely super, ja som uz vyhodila mareka to kupit... a kolko si jej davala ako casto ? alebo len na noc??

babulka123
1. dec 2009

a som dnes tak leniva ze nevarim , objednala som obed, mame taku ako keby vyvarovnu a vozia to domov, za 5 euri, 2x poliekva - brkolicova, ja mam cevapcici, a marek ma ovocnu tvarohovu zemlovku...

a porcie tak ze mam dost..

lely29
1. dec 2009

Dala som jej hned ked sme prišli od dr. A potom este na noc.Aj ked nemala teplotu moja doktorka mi povedala aby som jej to tak dala a ani nebudem vediet ze ju očkovali.

lely29
1. dec 2009

Babul ani ja nevarím este mam pečene mäso knedlu kapustu co mi mama nabalila v nedelu a starká mm mi dneska doniesla guláš.

babulka123
1. dec 2009

no gulas som chcela dnes povodne robit ale zistila som ze nemam masko.. ked pride marek tak vybehnem do obchodu a zajtra navarim ..
ja tie cipky teraz nemam ale dam jej ked pride marek .. snad to bude ok ..

lely29
1. dec 2009

Urcite ano ja som si to hned kúpila ako som vyšla od dr. Tam je hned lekáreň

babulka123
1. dec 2009

no ja som isla inteligentne bez penazenky... boooze na to kolko mam rokov uz by som mohla mat troska rozumu nie???

martinex
1. dec 2009

ja som kupila paralen cipky ale dadik nemal ani teplotu ani bolave nozicky,tak som nemusela dat

lely29
1. dec 2009

No tak toto sa stalo aj mne ty som mala vsetko nachystane na pulte a ked som ju zacala hľadať v taške zistila som ze je doma a bolo to v lekárni.Tak som sa pekne vrátila domov.

babulka123
1. dec 2009

matka tak ja len dufam ze to tak bude aj u nas..

krasne spinka teraz na balkone..
ozaj a na nozicky keby nieco mala ste davali ? lebo mne dr vravela ze netreba..

lely29
1. dec 2009

Marti aj tie su v pohode ja som staršej dcére so očkovaní dávala tie.

martinex
1. dec 2009

babul nic...

lely mne odporucili v lekarni tie

lely29
1. dec 2009

Ja som dávala studené obklady na obe nožicky a nemala ani opuch ani červené na stehienku

babulka123
1. dec 2009

no v kazdom pripade uvidime co bude ked sa zobudi..
ja verim ze ninka to zvladne ako Dadik.. ja len stresujem dopredu.. ale sak to vy uz viete uz ma poznate.

martinex
1. dec 2009

som dnes nejaka hnila,aj by som nieco robila,ale taaak sa mi nechce 😠 mala by som aspon vytiahnut nejaku vianocnu dekoraciu

babulka123
1. dec 2009

matka ani nehovo.. ja som neni schopna sa vyzliect z rifli..len sedim na nete a citam ..
kokso s tymi prikrmamy to je hotova veda...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre