Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzkamilko
6. dec 2009

kocky,som rada,ze nie som v tom sama,aj my mame kazdu noc inuuuuuuuuu ☹ kojim a "az" raz sa mi stalo,ze mi prespal celu noc,minuly mesiac maly vstaval 1x za noc okolo 3 a teraz kedy sa mu zachce 😖 tiez nechapem,ze sa to tak meni:(

zuzkamilko
6. dec 2009

myslite,ze sa to ustali? ☹

zuzujan
6. dec 2009

aj ja sa pridavam, mali sme konecne tyzden ked nam mala konecne po troch mesiacoch vstavala v noci len 2x na kojenie, to bola parada a prislo ockovanie a odvtedy v noci spava hrozne, dokaze byt dve hodiny hore, potom spi 30 min. zas hodinu hore a dokola....takze zas som nevyspata
a cez den maximalne 4x po 30 minut, nechapem ako to dieta moze fungovat ked ja som s manzelom odpalena, je pravda ze je hrozne mrzuta, nervozna, nevie sa sama zahrat, ale spat nebude.....by som bola zvedava co jej na tom ockovani pichli

😝 😝

zuzujan
6. dec 2009

zuzkamilko neviem ci sa to ustali, kamoska mi povedala ze este horsie u nich dopadlo ockovanie v 5 mesiacoch, odvtedy jej mala vstava 7x za noc, uz sa to taha 3 mesiace - brutal 😒

zuzkamilko
6. dec 2009

zuzu nesranduj ☹

zuzkamilko
6. dec 2009

a to denne spanie - bud 3x30min alebo cez obed 3 hodinky,ale len na prechadzke v kociari 😖

zuzkamilko
6. dec 2009

kocky,nie ste niekedy z toho na nervy? ☹

zuzujan
6. dec 2009

som, ale manzel ma vie ukludnit 😉 a snazi sa maximalne pomahatt....ale stale verime ze sa to zmeni, musiiiiii

zuzkamilko
6. dec 2009

aj moj manzel je taky,ale ja mam niekedy zlost sama na seba,ze mam z toho nervy 😠

sisulka7
6. dec 2009

u nas sa to nastastie ockovanim nezmenilo. Stale prespi celu noc. Maminky, zelam Vam, aby aj vase babenka takto spinkavali. Drzim palce, ona sa to snad upravi.

zuzkamilko
6. dec 2009

sisulka dakujemmmm a spinka ti dobre aj cez den?

sisulka7
6. dec 2009

no prvykrat papa ako kedy, vacsinou okolo siedmej, zavisi od posledneho jedla vecer. Ak si da naposledy okolo desiatej, tak vstava okolo siedmej az osmej, potom ju nakrmim a spinka dalej tak do deviatej. Ked sme doma tak taha tak 3 x za den polhodinku aj hodinku, aj sme v kociku vydrzi aj dlhsie. Inak kristinka sa uklada sama, necham ju na hracej deke a ona sa ulozi, ked pociti potrebu spinkat. Zatial som nezaviedla ziadne povinne spinkanie. Teda obcas ju okolo dvanastej ulozim do postielky a tam si pospinka ten obednajsi spanok, ale inak si viacmenej rozhoduje ona sama. Mne to vyhovuje a jej tiez. A vam ako deticky spinkaju cez den.

zuzkamilko
6. dec 2009

denne spanie mame bud 3x30min alebo cez obed 3 hodinky,ale len na prechadzke v kociari

sisulka7
6. dec 2009

aj nasa najradsej spinka v kociku vonku. Teraz mi akurat zalamuje v lehatku, este mame tak pol hodku do kupania, aspon si troska odpocinie.

zuzkamilko
6. dec 2009

ja totiz tomu nerozumiem,este 2 tyzdne dozadu mi spinkal okolo obeda 3 hod aj v postielke a teraz nehrozi,nechapem preco 😖

zuzkamilko
6. dec 2009

kocky s cim kupete deticky?len vodou?detskym mydlom?......

bagaja
6. dec 2009

ahojky

no tak už hajkáme a ste ma riadne nastrašili že očkovanie v 5 mesiachoch ešte horšie, lebo my ideme 18,12 a to ma šlahne rovno na Vianoce 😠

zuzka ja kupem Jonsnom 2 v1 aj telo aj vlásky

a naše spánky na prd, my sme nespali celú noc ešte ani raz od pôrodu a vidím to tak že ešte dlhio nebudeme ☹ no ale čo už nech je zdravá to je najdôležitejšie a ostatné nejako prežijeme 😉

a včera som na malú tak vybehla že potom som normálne bučala že aká som krava a blačím po nej ked ona chudatko za nič nemôže 😢

babulka123
6. dec 2009

ahojte, my sme mali dnes zas navstevny den.. a zajtra nieco podobne, marek ma dovolenku takze ideme po nakupoch troska..

my kupeme len vodou , a ritku mydlom detskym..

a spime uz aj my, ale ani len netusim ako to bude.. 2 dni dozadu som sa chvastala ako spi, no a den na to od 3-5 hore , a vcera od 12- do 2:15... a baga ver mi ze aj ja som po nej uz vybehla.. a revala veeelmi podobne ako ty... zakazdym si hovorim ze co budem robit ked bude vacsia.. ale osobne si myslim ze sme uplne ok..

len nabuduce som si povedala ze radsej pojdem hucat na balkon alebo do druhej izby.. ale my sme tiez len ludia.. cmuuuuk neboj bude dobre..

bagaja
6. dec 2009

no a my sme už hore, nechápem tot sme nikdy nerobili aspon do 10 zvykla potiahnuť 😠

babulka123
6. dec 2009

baga aj ja som bola po pol hod davvat dudel.. neviem co sa dejeeee..heheeh neboj bude dobre..

bagaja
6. dec 2009

kua šak aj spln už prešiel ta čo je!!!!!!!! ☹ no ale presne babul nikdy nie je natoľko zle aby nemohlo byť horšie 😉

no dúfam že sa to zmení a skoro 😒 mám kamošku a minule mi hovorí neboj naša ešte furt vstáva v noci a to má 4 roky 😲 , no ta fajnééééééé

babulka123
6. dec 2009

baga nestras.. hehehe

inak nina tiez, teraz som tam bola, usmev na tvari ved som spala pol hod staci nie?
ukazala mi ako si vie krasne vyberat dudel z ust.. no netrafi ma neviem ci sa smiat alebo plakat..

adenka
6. dec 2009

cafte, tak my sme dnes zasa lomili v kociku 3,5 hodiny 😵

a pridala som nove fotos 🙂

babulka123
6. dec 2009

aden.. krasne..
aj my mame taku ciapku..

ja idem v utorok skusit novy system.. nedavat ninu spat ked si myslim ze musi ale ked sa vypyta a cez obed nebudem budit po 2.5 hod ale necham spat.. som zvedava co z toho vznikne..

bagaja
6. dec 2009

aden krása a my máme zase tie ružové gačurdy na traky z Tesca 😉

babula ja dávam malú vždy ked si vypýta - ked už je nervná alebo zaspáva pri hračkach a tak...

no babul a ten dudel tiež trafí späť iba s druhou stranou ako naša? a ešte sa jeduje že to nejde 😀

babulka123
6. dec 2009

neee pekne mi ho poda ze aha mama ja som si ho vybrala ty mi ho das spat a takto sa budeme hrat dobre?? 😀 😀 😀

babulka123
6. dec 2009

baby letim do sprchy a spat,, nech v noci vladzem

adenka
6. dec 2009

babul ja to tiez tak robim...rano po zobudeni viem ze do 2 hodin najneskor ide spat na nejakych 45 minut a potom poobede potiahne v kociku 2-4 hodiny a potom vecer zaspava okolo 9... ale vobec neriesim 1 hodinu hore dole...

babulka123
6. dec 2009

aden a poobede uz potom nespi?

babulka123
6. dec 2009

alebo na obed nespi.?

lebo u nas je to tak ze rano cca po 2 hod, ide spat na pol hodku , na obed okolo 12 na tie 2-3, ale zatial som ju vzdy budila a potom este okolo 4 na pol hod. ale mam pocit ze ten poobede uz vynechame

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre