Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
6. dec 2009

a naša spí babul podobne ako tvoja, ale tie obedné 2-3 hodky jedine v kočíku von alebo na balkóne

a idem spať dobrú nocku všetkýýýýýýým

babulka123
6. dec 2009

baga srandujes ... to v zivote vo vnutri nespala.. zasadne na balkone..

adenka
6. dec 2009

babul nie... rano spi cca od 10 do 11, potom od nejakej 2 do 5-6 a potom okolo 9 ide na noc...

adenka
6. dec 2009

vsak aj domca jedine vonku...doma si da poobede max hodinku... takze musime ist von ci chceme ci nie... ale aspon je fajn ze aj ked po hodine dojdem domov dam ju po otvorene okno a pospi aj 2 hodky este tam...

sisulka7
6. dec 2009

babule, tak aj Kristinka uz spinka, inak dostala na Mikulasa zdravotneho havka, v ktorom je psenica a vonia levandulou a dava sa na 2 min. do mikrovlnky ked boli babo brusko a potom prilozi a vcera krasne spinkala s nim. inokedy mam problem ju ulozit pred jedenastou a teraz uz hajka, ale od ockovania chce aj cumel a ten jej tiez pomaha zaspat, tak si nie som ista ci spinka viac s pomocou havka allebo cumla, ale psicek je rozkosny. 🙂

babulka123
6. dec 2009

nooo aden uvidime co bude v utorok.. nebudim neham spat a uvidime..
idem cmuuk

babulka123
6. dec 2009

ale este jedna vec.. tebe spi potom kolko dokedy .. myslim do rana..

sisul super..

adenka
6. dec 2009

babul no ako kedy...vacsinou aspon do 5, dnes spala do 7, ale tak standardne medzi 5-7 vstavame... a to sa napapa, este ju dam k sebe na postel pospime do 8-9

babulka123
6. dec 2009

nooo uvidime co z toho bude.. dakujem za radu..

ozaj baby od bud. tyzdna ma mrznut aj cez den.. ako budete riesit spanie vonku ?? mozu babatka spat vonku aj ked mrzne alebo nie?

adenka
6. dec 2009

babul myslim ze kym nebude nejaky extrem -10 a podobne, tak sa da...

perla200
6. dec 2009

aden tak to ti mala krásne spinká...krásne...

sisul kde zoženiem toho psa? teda nas brusko nebolí ale je to určite dobré....baby a sú tu nejaké tipy na vianočné darčeky pre nase deti, okrem behúla, stoličky atd....?????nejaké špeci by som chcela malej kúpit....

adenka
6. dec 2009

perla ano, ale stale to beriem tak ze neviem co bude zajtra 🙂

lulu73
6. dec 2009

aden...mala je superska v tom mikulasskom 🙂
aj u nas bol Mikulas-tatino 🙂 kuk foto....nie je to vidno, ale ma motorkarske rukavice a bundu 🙂))

adenka
6. dec 2009

lulu parada 😀 😀 hlavne ten tratino 😉

lulu73
6. dec 2009

babulka....velka gratulacia k vymesaciu 🙂 Ninka je krasne dievcatko...a ta mrkva, ja z vas odpadnem 🙂

lulu73
6. dec 2009

aden...sak uz ani pisat neviem, ako som unavena 🙂 ... uz je to opravene

adenka
6. dec 2009

no verim ti... dufam ze emuska zacne spinkat, lebo toto musi byt hrozne narocne... ☹

perla200
6. dec 2009

lulu tatino je perfektný🙂

lulu73
6. dec 2009

aden...som naozaj unavena...idem spat...caute kocky

perla...poziciam ti ho na domov ak chces a potom mi napis ci je perfektny 🙂))))

lulu73
6. dec 2009

ale musim verejne prehlasit, ze nas tatino bol ako Mikulas naozaj skvely...budil respekt, moja mala neter skoro nedychala ked mu recitovala basnicku 😀

z.vrablova
6. dec 2009

Idu nam zubky... netradicne vlavo hore... teraz sme mali 40min vraskot, zabral az Nurofen... ☹ Chudatko malinke,... bezmocnost

z.vrablova
6. dec 2009

... a to dnes mame presne 5 mesiacov... a ten zubok sa jej uz prerazil dnes som nasla bielu bodku...

sisulka7
6. dec 2009

perla, opytam sa maminy, lebo jej ho priniesol ich dealer z albi myslim, ale v predaji ho nemali.

zuzkamilko
7. dec 2009

tak prva,nasa noc hruzaaaaa,od stvrtej hore,este ze mm ho vzal do obyvacky a trosku som si este pospala,no hlava ma brutalne boliiii ☹

babulka123
7. dec 2009

z.. vy ste sikovnicky.. parada.. nech je co najskor vonku..

inak , vcera som akurat rozmyslala ze neviem kto tu pisal, ze nech jej vysvetlime system spania a jedenia v noci...
tak u nas dnes ukazkovo, Ninka sa prehadzovala a zaspala cca okolo pol9, a spala do 4, dala som jej flasu {60ml} a spala do 7. no proste parada..
takze ak mi niekto toto vysvetli odmenim ho nielen sladko ale ......heheheheheh

a teraz neviem ci pomohlo to ze som ju zobudila po 2 hod. co spala na obed a poobede spala fat cca 20 min alebo co.. neviem , ako som pisala skusim v utorok metodu, na obed nebudim a poobede nespime..

teraz sa tu hra vedla mna, poobede ideme na nakupy troska pokukat vianocne darceky..

lulu tatinko bol super. my to nechavame na bud. rok na deda.. ten sa uz teraz tesi.. marek by ho nemohl robit lebo neznasa vatu... len sa jej chyti a dostane triasku, pomaly sa aj zblije z toho .. od malicka .. dokonca mal vynimku aj v skole ze s tym nemusel robit na vytvarnej.

facovka
7. dec 2009

jeej co to citam,gratulka z. k prvemu zubku 😉

bagaja
7. dec 2009

dobré ránko

z. super že idú zúbky nech je čo najskôr von a bez bolestí 🙂

no a volali sme Dr. tak tam nemáme v žiadnom prípade chodiť aby sme nedostali ešte niečo horšie len odsávať a kvapkať... ale mám pocit že to trochu ustupuje aspon ráno už lepšie dýcha, no nech to prejde úplne.

a naša dnešná noc že paráda, prvé papanie o 3(som kukala že čoooooo?) druhé papanie o 6 a spala do pol osmej, super, len mám pocit že čím lepšie spíme tím viac som unavená 😅

baby a dostali sme na mikuláša takého maznáčika myslíte že ho mám vyprať????

babulka123
7. dec 2009

baga. ja som dala malej pod postielku este plech s vodou a do toho asi pol kila soli.. a zakazdym ked sa voda odpari tak jej tam prilejem... a na radiatoroch ma tiez nadoby s vodou a solou.. skus.. zvlhci sa jej tym troska vzduch...

bagaja
7. dec 2009

no skúsim to babul nech jej to povolí, včera sa mm kúpal a dal si do kúpeľa eukalyptovú soľ tak som ju dala kus do kupelne nech povolí a pomohlo trocha 😉

babulka123
7. dec 2009

noo len jej to nedavaj do vody...

alebo este doporucujem ten zvlhcovac dat.. a poooooridane vyvetraj skor ako pojde spat.. my krmime v obyvke a cely cas ma mala otvorene okno v izbe, ked ide spat tak zavreme... teda necham len mikrovetranie otvorene, a radiatory ma vypnute.. a pomaha..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre