Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
11. dec 2009

zuzi, dík, určite sa to podarí. Prišlo to nečakane, kedže fyzioterapeutka mi povedala, že máme čas až do pol roka

bagaja
11. dec 2009

moje dieťa nie a nie zaspať, no tak snad pospí ráno do siedmej 😖 a bude sa hádať s tou postieľkou ale aspon jej pri tom soplíky vychádzajú 😅

z.vrablova
11. dec 2009

uz spinkame od siedmej... dnes doslova odpadla uz pri flaske... a aj my sme sa uz viac ako na 80% otocili... ale este to chce trening, mam pocit, ze sa este boji...
Eviq, aj ja som dala urobit xxxl fotky, tak v pond. idem pre nich...

stansun
11. dec 2009

vy mate ale vsetky sikovne babatka, nasa Emuska sa da maximalne na bok a naspat, pri tom si chyta nozicky ale na brusko sa veru pretacat nechce 😅 ale tak verim ze snad to raz pride

u nas sa reim zacina tiez neako meni lebo na obed spala dve a pol hodiny a do druhej a poom estezvykne o takej stvrtej pospat ale dnes a vcera spat ani za boha, neviem co jej je ale potom vecer uz ledva vidi ake ma napuchnute ocka a dnes uz bola tuha o siedmej, snad nebudem rano skor vstavat 😅

bagaja
11. dec 2009

jooj už spíme ale s takými nervami 😠 len ruky a ruky a ruky 😠 😠 😠 dokelu

no idem čítať knihu tak papa a pokojnú noc všetkým 😉

babulka123
12. dec 2009

ahojte.. my sme hore od 6...

ja som bola vonku s kamoskami, dala som si vinecko a bolo super, domov som dosla o pol 11. marek hovoril ze ninka bola hore kazdu pol hod. ja neviem co sa jej porobilo.. o 2 sme jej dali jest potom som mala pocit ze som bola hore nonstop, stale som davala dudel.. jedla este o 4 a o 6 def. hore.. ja uz neviem ... snad to bude len prechodne obdobie a da sa spat do normalu..

bagaja
12. dec 2009

ahojte, tak my sme spali do 6,45 a potom ešte od 8-8,45 som celkom vybubaná

babul ja neviem čím to je, ale aj u nás sú lepšie noci a horšie noci, že sme v kuse hore, ale ja si poviem že ja mám tiež noci ked nemožem spať, tak že to asi má aj malá 😖

ale neboj ono sa to vráti späť 😉 držím palce

ooo a ja kedže som bez mm tak som včera spala už od 9-tej 😕

a dnes nerobíme nič ani nevarím, lebo pojdeme na vianočné trhy a dáme si cigánsku, mnam, už sa teším medzi ludí kus

sisulka7
12. dec 2009

dobre ranko, tak ja som sa vcera z nasej party vratila okolo polnoci a Kristinka krasne spinkala, sak bola znicena, lebo tm bola so mnou do pol osmej, ale bola pokladik. Bolo jej uplne jedno na koho bola rukach, tak si pani ucitelky do sytosti popestovali 🙂

bagaja
12. dec 2009

tip na vianočné sladkosti 😀

Rychle rumové pralinky.

Vezmeme dutú čokoladovú figúrku, odhryzneme jej hlavu a dolejeme až po
okraj rumom. Neskladujeme a hneď konzumujeme!

P.S. A že pečenie zaberie veľa času... 🙂 pečenie je radosť !!!!! 🙂

martinex
12. dec 2009

ahojte....

tak my sme vstali uz o 4.47..skoro ma porazilo,ked som zbadala kolko je hodin...tak som vysikovala muza a ten sa s malym hral... ja sa od vcera necitim dobre,mam teplotu,hlava ma boli a plny nos.... takze ani na tu skusku nejdem... idem si spravit caj a liecit sa...
tak pekny vikend prajem

perla200
12. dec 2009

čo pečiete vsetky?????

adenka
12. dec 2009

ahojte,

my sme sa prave prvykrat rehotali nahlas..to bolo neskutocneeee 😀 😀 😵 😵 😵 mam to aj na videu, ale vo vysokej kvalite takze na FB mi to neda 😒

a taketo torticky som upiekla juniorovi na dnesnu oslavu
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21200

kolka1
12. dec 2009

Ahoj Adenka gratulujem,

my sa nahlas rehoceme uz dlhsie a uz chytame aj hlasne nekontrolovatelne zachvaty smiechu je to supeeeer. Ako sa hovori k zulibani. Domca robi super pokroky a verim, ze stale spinkate aj v postielke 😵.

A tie torticky, klobuk dole, inac Perla dobre si to odhadla 😀.

Inac Pamperskacky, v Tescu maju dobru akciu na plienky giant pack za 511 Sk a k tomu dvoje vlhcene utierky zdarma 😉.

reginetta01
12. dec 2009

Ahojte, kočky!
Čítam, že vaše ratolesti sa už pretáčajú a rehocú sa. My si asi ešte počkáme.
Včera sme mali akýsi skrat. Po kupkaní krásne zabúvala na 3/4 hodku od 20 hodiny. Potom od 21 na prse do 00:45, kedy konečne zaspala. Oči ako angorák - neskutočné.
Ozaj, kočky. Necítite si niektorá ešte lonovku, keď chodíte? Ja ešte stále.

facovka
12. dec 2009

no sikovne su vase deturence,my sa este nerehoceme zachvatmi,ani nepretacame...ale sak casu na vsetko dost 😉 babul,Ninka citila ze niesi doma, ver mi,nam fifo super spava a ked som jeden jediny raz isla s kamoskami,mm mi len pisal smsky, co prave robia a tak...takze bol stale hore,a nie a nie spat....to ti akosi tie deturence vycitia 😅

bagaja
12. dec 2009

adenka tak tie tortičky, klobúk dole krása, šikulka si 😉

no a boli sme na vianočných trhoch, jjoooj dobre bolo, len zimno a dala som si aj punč, tak hádam dieťa bude oki 😖

reginetta01
12. dec 2009

Fú, my sme práve zaspali, no krivda bola. Bo sme boli na chate, celý deň bola dobručká, kočíkovali sme, búvali a smiali a kecali, no keď sme išli večer domov, tak sa jej nedalo zaspať a celý čas plačkala. Asi v polovici cesty zaspala a prespala aj čas, kedy kupkame a tak bola počas kupania krivda. No uz je dobre a mala buva, dufam, ze uz sa neprebudi, az rano, a nebude sa opakovat vcerajsi pokus o zaspatie.

adenka
12. dec 2009

dakujem :o)

inak baby, mala sa narodila 25.8., 11.10. som dostala prvu mrchu a od vtedy nic... mam zacat panikarit alebo myslite ze sa to zastavilo ked kojim??

reginetta01
12. dec 2009

Aden, to môže byť ešte všelijaké. Nepanikár a užívaj si dni bez mrchy.

karin.
12. dec 2009

Ahojte maminky,

tak ja sa hlásim opäť po dlhej dobe. Náš malý Adamko sa tiež včera prvýkrát pretočil na bruško, to bolo radosti. Každý deň som s ním trénovala a oplatilo sa. Hlasné rehotanie je u nás už asi dva týždne ale rehoce sa len vtedy keď ho šteklím alebo keď sa šalieme.

adenka
12. dec 2009

regi no dufam.. mm je dost vydeseny 😀 😀

reginetta01
12. dec 2009

Karin, to je super. Aj ja sa už na to teším. Ešte si asi budem musieť počkať.

karin.
12. dec 2009

Bože Adenka, ja by som už určite panikárila, jeden skúšobný test už mám za sebou. To že žena kojí neznamená že už nemôže otehotnieť.

reginetta01
12. dec 2009

a nedocitala si sa na nete nieco o tom? ja este ani nemam mrchu.

karin.
12. dec 2009

reginetta, ono to prišlo z čista jasna a bolo to super, máš sa na čo tešiť. Malého som hneď pochválila a zaťapuškala mu ale na mňa čučal, že čo to predvádzam.

reginetta01
12. dec 2009

Aden, Ty si si tuším kupovala kočík v PL. Nevieš, aké sú tam ceny? Ci je to este v poho, alebo sa mi tam neoplatí ísť?

reginetta01
12. dec 2009

Karin 😀 .

karin.
12. dec 2009

Reginetta, vyzerá to tak, že sme tu samé dve a že aj Adenka to už vzdala.... ☹

karin.
12. dec 2009

Alebo možno ostatné maminky uspávajú svoje pokladíky....

reginetta01
12. dec 2009

Karin, asi hej. Som sa vyššie pýtala, či niektorú nebolia bedrové kĺby. Ja som ich cítila počas tehu a myslela som si, že to končí pôrodom, ale cítim ich ešte aj teraz. Napríklad keď dlhšie kočíkujem, alebo keď som "rozčapená" pri milovaní 😎 . Nemáš s tým problémy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre