Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
16. dec 2009

ja som skusala , marek normal vytiahne z ust a pozrie.ked zbada ze mu nesedi konec nic ine neche.a to som uz kupila presne ten isty len pre starsie.rozozna potvorka mala 😨

perla200
16. dec 2009

lenka a skúsala si ten hrkálkový dudel? lebo my na nom frčíme od narodenia.....

babulka123
16. dec 2009

perla.. chuuuuda .. no dnes si priprav peeevne nervy lebo ak ma na to alergiu tak si myslim ze jej bude pekne zle z toho

lenka_66
16. dec 2009

perli no prave ze on ked zaspava vypluje dudel a ten zvuk ho prebudi.aj ten jemny zvuk cu tukne uchytka o dudel mu vadi.no ked uz normal zaspi tak kludne mozem vrtat.

rene82
16. dec 2009

perla - chúďatko maličké takto ju vytrápiť ☹

no vybalila som digi váhu od ježiška a prevážila som sa najprv sama, potom s malou a rozdiel 6,6 kg (to by znamenalo, že pribrala 400 g za 2 týždne - ale každá váha váži inak), budem skúšať aj večer a zajtra a uvidíme. zajtra mám totiž dr volať, že čo a ako to znáša (ten blbý hnusný ryžový odvar)

babulka123
16. dec 2009

heheh . baby idem makat kym ninka spi.. cmuuk

lenka_66
16. dec 2009

ak dobre pamatam tak ryzovy odvar je proti hnacke.to ju neupcha potom?

lenka_66
16. dec 2009

rene , a mas digi na 10 dkg? bo nasa zaokruhluje na pol kilo 😒

lenka_66
16. dec 2009

booze sak rozdiel 6,6 .uz mi to nemysli.

zuzkamilko
16. dec 2009

jeeej v kosiciach pada prvy snehhhh 🙂

bagaja
16. dec 2009

zuzi šak u nás padá už od soboty len škoda že nič nevidno 😎 ale nie sme daleko od KE

zuzkamilko
16. dec 2009

dnes som skusila fintu,dala som maleho do kociara a v prazdnej izbe som otvorila okno a uvidim,kolko tam pospi 😅

zuzkamilko
16. dec 2009

ale vy tatry,toje o niecom inom,tam mate snehuuuuuu dlhooooo 😉

bagaja
16. dec 2009

zuzi by si sa čudovala všade naokolo je sneh len v PP nič, ako bola tá víchrica všetko sa po... 😒

zuzkamilko
16. dec 2009

moja finta nevysla po 40 min plac-drobec horeeeeee 😖

zuzkamilko
16. dec 2009

pohojdala som,zaspal,snad este pospiii ☹

bagaja
16. dec 2009

zuzi mne tak spí na balkóne, ale každých 40 minút sa prebudí, pohojdám a spí dalej 😉

zuzkamilko
16. dec 2009

hlasim,ze spinkame uz asi hodinkuuuuu juuuj snad to vyjde 😵

babulka123
16. dec 2009

inak ja sosm volala dnes dr. ze do kolko minus mozu deti spat vonku , tak na zaciatok do -5, ale ak bude dlho zima {3-4 meisace} tak si casom zvyknu a mozu aj do -10. deticky to maju vraj veeelmi radi.. mne sa ninka uz 2 dni po sebe zobudila so strasnym placom , asi sa jej nieco snivkalo ale pohojdala som a spinka dalej ..
ale o chvilku uz bude vstavat, papat a okolo 4 chcem ist s nou este aspon na hodku von.. musim ist este nejake darcoke pokupit tak pojdeme na potulky

zuzkamilko
16. dec 2009

inac ja som taka lemra leniva,nic sa mi nechce 😒 a sviatky pred dverami

zuzkamilko
16. dec 2009

fihaaa ze -10,nevedela som,ale snad ani tolko nebude

martinex
16. dec 2009

baby ja absolutne nic nestiham, doma bordel ako v tanku,kolace ziadne... nestiham sa ucit na skusku,lebo to sa da len ked maly spi,co sa mu teda moc dnes nechce,k tomu musim pisat seminarku,lebo kocka co ju mal robit so mnou ma pokazeny pocitac..no jak naschval..takze dnes asi potiahnem nocnu,nech to stihnem... kuuurna a tak by som chcela piect a chystat na vianoce...no nic,bude to musiet pockat do pondelka... tak sa majte kocky,pekny den

babulka123
16. dec 2009

matka tak to ti vobec nezavidim.. ale ja a vianoce? babka napecie, mama mi navari {mimohcodom dala vypoved a od dnes je doma a od noveho roka je oficilane na dochodku takze ... } ale aj sa tesim ..

a inak baby , Ninka sa naucila afektovane kaslat.. ked si ju dlhsie nevsimam tak sa robi ze kasle..a uz vie ze ked to spravi tak sa na nu min. kuknem alebo sa jej prihovorim alebo tak.. potvorka mala.. viete aka je zlata pri tom .. bohovsky sa jej ten zvuk paci ... a mne o to viac , ze zabudla na to ze vie kricat.. 😅 😅 😅 😅 😅

zuzkamilko
16. dec 2009

marti,tak drzime palce,nech vsetko stihnes 😉

lulu73
16. dec 2009

ahojte

detto,tiez nic nestiham, doma bordel a ja mam depku ze byvam na dedine, daleko od nasich a na vsetko som sama

dnes sme boli na ockovani, zvladli sme to v pohode, trosku plac, ale inak bola statocna

idem zehlit, lebo len periem a nezehlim...ale to nie je nic noveho u mna

baby pocula som ze o ten zvyseny priplatok ci ako sa to vola, proste o tu matersku si musime pisomne poziadat?

babulka123
16. dec 2009

lulu .. nedepkuj zbal malu a pridi do samorina.. dame stretko aj s matkou ....

inak ja som prestala zehlit malej veci, ked si zoberem ze ju 10x denne prezliekam llebo je nonstop uslintana alebo ogrcana.. no nekaslem na to ..

a poziadat musia len tie ktorym konci materska pred 31.12.2009. { mne konci 30.12 .. no netrafi ma o zem..} ostatne by ste to mali mat automaticky...

lulu73
16. dec 2009

babul...ja asi niekedy dojdem, lebo tie nausnice chcem....len teraz som isla autom a smyka sa ako prasa a mala je po ockovani, nechcem s nou teraz nikam chodit

z.vrablova
16. dec 2009

Ahojte...
Mam za sebou prvu mrkvicku... celkom uspesne... zjedla asi 5-6 tretinkovych lyziciek... teda neviem, ci zjedla, omielala v pusine, a zapila mlieckom. To nove AR-kove mliecko je hustejsie, pije ho dlhsie...
Nahravam video na FB papanie mrkvicky, tak potom, az bude kukuk (tie komentara mna a mm si nevsimajte
😀 )
Dnes sme boli na neurologii, som spomenula dr. tie zachvaty placu, tak jej natocila EEG, nastastie je vsetko v poriadku, ma pochvalila, ze som spomenula, vraj netreba nic zanedbavat... ultrazvuk mozgu super, zlepsienie, na svoj vek krasne vsetko zvlada a s otacanim sa na brusko do pol roka si nemame lamat hlavu...
Aj u nas Prešove snezi, Kristinka sa isla mometalne s dedkom kocikovat...volal dedo, ze do 3 min bola tuha.. 😀
MM je v praci, tak mam chvilku pre seba...
Marti, aj mna dnes znova obisli okna, kedze husto snezi.. 😝

lulu73
16. dec 2009

to fakt??? to ti vyslo fasa dobre

babulka123
16. dec 2009

lulu je mi to jasne.. inak ak by si chcela tie nausky. tak treba ale povedat dopredu lebo s tou tebou sa treba dohodnut.. a prispevok? ani nehovor..

z.. gratuuuuuluuuujem.. uz sa tesim na video pojdem okuknut..

idem prebalit malu lebo prave nalozila.. hehehe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre