Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

leri
28. dec 2009

babul, prezijes........ninka si poreve, a zase bude dobre.......ja uz dlho spominam na prvych 6 tyzdnov kedy bol najlepsie babatko na svete a plakal len ked bol velmi hladny.......teraz sa ozyva vacsinu dna, ale ja uz zacinam byt proti tym revom aj odolna, takze uz ma nerozhodiiii ......sak aj mne isli zuby a prezila som

a moja mrcha nikde, trochu spinenie inak nic..........ja som uz z toho debil 😠

lenka_66
28. dec 2009

babul , bubu bu bu 😀

leri , a nemozes byt bez mrchy koli stresu atd... pamatas ako ta vystrelo a nemyslim ze 1-2 dni akoze v klude to spravia

babulka123
28. dec 2009

lenka.. pockaj ked sa budem smiat ja tebe.. heheheh

leri.. to chce test. heheheh

a ninka. len mrnci.. neplace.. ale v ustach ma aj to co nenajde.. najlepsie je tam strcit 4 prsty a skrabat si dasno...

leri
28. dec 2009

lenka, no ved to ze som v klude od 24.12. a nist.......sak cakam dalej, hadam sa osmeli........ja sa ani nebojim tak kvoli tomu ze mi meska ale skor ten hnusny pocit hladu ze umrem ak nieco okamzite nezjem........na ten si este spominam..........sak to nebolo tak davno..........
babul......test ani bohovy, .....mam jeden v sufliku, ale nespravim, nechcem to vediet 😀
akoze medzi nami dievcatami........aj by som sa tesila na to brusko zase, ale kua nie 9 mesiacov a nie tak skoro 😀 a nie zase v auguste pri tych teplotaaaaaaaaaach........nam bude treba dat pisomny zakaz v novembri a decembri sexovat, lebo sak takto by sme sa kde dostali 😀

martinex
28. dec 2009

rene no my kvoli zubom nespime v noci, stale je maly umrncany... za den mame tak 1-2 svetle hodinky,kedy je pohodicka a pekne sa hrajka...

no a dnes spat ani bohovi... len plac plac plac.... furt sa v tej postielke vrti,pretaca sa,cestuje... no boha,to bude este den 😠

lulu73
28. dec 2009

cau Leri...co robis? uz testujes? 😉

babulka123
28. dec 2009

leri ale ja to chcem vediet.. heheehhe

idem troska zavret ocka.. ninka spinka na balkone.. a marek je hore tak nech sa stara tata jeden.. heheh

rene82
28. dec 2009

no tak mi nespíme cez deň, max 1,5 hod dokopy, ale zato v noci hej. niekedy zaspí síce až okolo jedenástej, ale potiahne aj do siedmej-ôsmej rána.

facovka
28. dec 2009

tak mm caka na prepustaciu spravu a idu domov so skriatkom 😉 tesiiim aj bojim,chudatenkkko aby bol ok...ani neviem co to vlastne ma,ani oni,kreteni... ☹
stan, ty mas dr. dzuppovu,ze??nevies ako ordin uje medzi dviatkami teraz?? by mm skocil po ziadost aby potom ona mohla od mojej trapnej dr. vyziadat karty deti, ked bude mat oli 6mes.odchadzam od nej..

martinex
28. dec 2009

on zaspaaaaaal!!!!! 😀 😀 😀

tusim idem otvorit sampanske 😀 😉

leri
28. dec 2009

lulu, nieeeeeeeee, naco si kazit den 😀

lulu73
28. dec 2009

leri.....prosim ta, urco nie si tehotna, to je iba zo stresu a prezierania vsetko 🙂 nemysli na to a mrcha donde raz dva

nasa mala zase cez den spava dlho..posledne dni taha hodinu a pol, dve v kuse trikrat denne....no ale v noci dovi dopo...v podstate tak isto ako cez den 😀

bay
28. dec 2009

Fac Dzuppova ma do konca roka dovcu 😔

facovka
28. dec 2009

jaaaj bay, aler poho,sak ja som len tlacivo chcela, a mm bude behat po lekaroch tak by sa stavil,ale tak potom..dakedy vezmeme...a nemas jej ordin,.hodiny?? do IP,daaakujem 😉

bagaja
28. dec 2009

a my zase soplíme 😠 😠 😠 😠 ma šľahne

bay
28. dec 2009

Fac, mas to tam 😉

perla200
28. dec 2009

ako poznam leri tak tá si test neurobí🙂)))))))))))))))))))))))))))

my spíme od pol 2....dúfam, že v noci bude rošošošo.....marti zobrala som si príklad a upratala celý dom okrem kúpelne...na dnes stačilo....prala práčka, prala myčka, varila som a este aj upratovala...amen🙂

martinex
28. dec 2009

perla sikovnica jedna 😉

tak ja som na tyzden dvojnasobnou mamou... Nina je uz tu, po ceste sa stihla chuda povracat,takze vsetky zimne veci idu do pracky.... hadam do zajtra vyschnu 😀

tak sa idem venovat mojim detom... majte sa 😉

eviqa
28. dec 2009

no tak boli sme vonku, tam pospal hodinku, o pol tretej sa najedol a zaspal teraz. No asi mu tie zuby vytiahnem vlastnými rukami 😠
bagaja a nebude to zo zúbkov? Nám to povedala dr. ked sme tam naposledy boli. Dala som homeo a je dobre.

eviqa
28. dec 2009

fac, to je fajn, že ich už budeš mať doma, hlavne nech je všetko o.k.
marti, uži si to

perla200
28. dec 2009

ja sa prvý krát za 5 mesiacov nudím.....mala este tahá už 3,5 hodiny....a vsetko urobené....ja neviem čo so sebou.... 😉

leri
28. dec 2009

perla a co tak napisat mi 😀

lulu73
28. dec 2009

cauko, cauko...dnes som si pisala ako vlastne mala spava cez den...tak si dava dvakrat hodinu a pol a posledny poobedny spanok si dava pol hodinu...dnes to bolo v kociku....a v noci si budem tiez zapisovat ako spava...mozno ze to je aj pravidelnost nejaka a skusim to skumat a analyzovat...nasadila som znovu bio gaju a homeo chamomila

teraz varim toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?strana=3&id=992 ale nedavam cele vajcia, ale vyslahane a do kazdeho len dve lyzice...ovegetovala som to a dala aj oregana trochen....a na vrch som dala trochu struhanky a platok syra

perla200
28. dec 2009

trvalo to asi tak 15 minút leri......

babulka123
28. dec 2009

lulu aj ja som to skusila.. a pomohlo mi to .. oplatilo sa mi cez den ju nenechat spat viac ako 2.5 hod. ... potom som budila.. nech si hovori kto chce co chce..

inak u nas sa uz spi.. lebo cez obed spala mozno hodinu, doobeda hodinu a poobede len pol hod, takze bola uz o pol 7 uplne mrtva.. tak sme okupali a vyzera to tak ze uz haja.. zas budem o 5 rano hore.. ale nevadi..

leri
28. dec 2009

aj nas alex uz je tuhy, ........uvidime ci definitivne alebo este zacne vykrikovat

babulka123
28. dec 2009

tesim sa ked budu deti vacsie.. heheheh

https://www.youtube.com/watch?v=8QdySIhhNoo
lulu73
28. dec 2009

aj Emma uz spinka...ale pravidelne o 23:00 kojim a potom to ideeeee, po dvoch hodkach a potom od stvrtej do piatej horror-vykecavacky, mraucanie, tlacenie a vykriky do tmy,zaspava nieco pred piatou s placom a velkou unavou....potom spi do 7:45

cez den spi super....spavala max 2,5 hod...ale teraz akosi viac....idem to cele odsledovat

lulu73
28. dec 2009

leri si tu?

leri
28. dec 2009

som, alex este vycinal

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre