Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
28. dec 2009

si si ista ze Alex spi? lebo vo februarovkach 2010 pred chvilou svietil prispevok od Alex 😎

lulu73
28. dec 2009

presne viem, videla som ho chatovat po koniku .-)

babulka123
28. dec 2009

lulu dospava noc.. heheh

inak ja som to zacala robit tak ze ak sa mi zobudi o 5 rano, tak ju necham v postielke, teda dam jej jest, a potom ju tam prasknem spat, s tym ze ak len si vyprava a fuci do dudla a neviem co, tak ju necham , ak neplace.. ak place tak to riesim ak nie tak nech si vykecava .. a ked zaspi zaspi.. ja lezim a aspon driemem.. snad nebudem vstavat o 5 rano.. heheheh

inak som zvedava co bude zajtra , ideme s marekom do komarna tak mala bude cely den so sestrou a sesternicou .. som velmi zvedava ako to zvladnu..

leri
28. dec 2009

no alex vo volnom case konuje 😀 ale tehotny nie je 😀

lulu73
28. dec 2009

babul...lenze mala ked sa vykecava, ja uz neviem zaspat

lulu73
28. dec 2009

leri...sikovny je, necakala som vsak ze az tak velmi rychlo bude napredovat

babulka123
28. dec 2009

lulu ja spim vedla takze ... mam otvorene dvere k malej a vsetko pocujem.. {vysielacku vtedy vypinam} a ked zaspi tak ju znova zapnem.. ale izbu mam hned vedla {dvere nam susedia} takze pocujem aj to ze sa silnejsie nadychne..

leri si si ista?? heheh a uz si si spravila ten test?? no tak..

leri
28. dec 2009

ja som mala poslednu noc taku fasa, o jednej som si lahla, o pol stvrtej som vstavala k alexovi, po krmeni alex zalomil a ja som nemohla spat do siestej a ked som uz tak akurat driemala ze idem zaspat tak sa alex zobudil a hotovo, bolo po spanku, takze som spala vlastne od jednej do pol stvrtej, a ja ze co som taka rozbita dnes 😀

leri
28. dec 2009

babul, daj pokoj s testom, neurobim si ho ani za svet......aj ked......mrcha stale nikde, rano mi bolo brutal zle.......terza som si dala cestoviny a zase zle.........ale liecim sa s cokoladou a haribom 😀
lulu, ved ja to stale hovorim ze alex je vynimocny 😀

lulu73
28. dec 2009

leri...ja nespavam uz vyse mesiaca a sama nechapem na com slapem, ze ma este nehodilo o zem

babulka123
28. dec 2009

leri.. heheheh oki.. sak ja si pockam na to tvoje tt v pase.. heheheh

inak toto nespanie v noci.. ja sa bojim ze sa nam to jedneho dna pokazi a to este len budem neprijemna.. ale zas .. ja to robim tak ze o max pol 9 som v posteli.. a neriesim ci nieco ide alebo nejde v TV . proste si idem hlanut.. ked nevladzem nevladzem a basta..

leri
28. dec 2009

lulu, neboj raz to pride 😀 mna uz tak asi zo trikrat slahlo tri metre do boku.........alex zase reve, asi zabudol nieco dopisat na kona.........idem to vybavit

lulu73
28. dec 2009

babul...ved to...ja som si uz x krat povedala, ze pojdem spat s malou a vtedy sa vyspim najviac...lenze ona zaspi a ja nastupujem v kuchyni, periem, alebo zehlim...alebo sedim na nete alebo pozeram tv...a vobec necitim unavu...to je to, ze ja som unavena okolo pol noci ked sa mala uz budi

inak net je nechutny zabijak casu ☹ keby som nemala net mam ovela viac casu a viac doma porobim

babulka123
28. dec 2009

lulu.... ja napr. varim cez den ked mala spi alebo je ok, vacsinou co najrychlejsie jedla.. { dnes som stihla aj vsetku zeleninu naparit a rozmixovat a dat do mrazaku uz navazene.. } a zehlenie... odmietla som uz zehlit malej veci.. naco ? ved ich ma 20 min na sebe a prezliekam lebo sa bud doblve ale oslinta tak ze sa to da zmykat.. a marekove veci to zvladnem.. raz za cas..

lulu73
28. dec 2009

ale dnes urobim vynimku...idem do vane a do postele...dobru noc

babulka123
28. dec 2009

lulu.. cmuuuuk zlatik dufam ze dnes bude troska lepsie..

eviqa
29. dec 2009

pekné ránečko 🙂

deina2005
29. dec 2009

ahojte chcem sa opytat nenasla ste niektora detickam hrcku na prsniku?ja som to vcera malej nasla celu noc som nemohla spat.dneska klusem k doktorke.tak som sa vylakala aj pri malom ked som mu nasla hrcku na krku.nadorove ochorenie vylucili vraj ma take uzliny niekedy to ma vyditelne aj volnym okom

bagaja
29. dec 2009

dobré ránko

deina nestraš ☹

no moje dieťa od rána akési nervné a to chceme isť s mm do mesta na nákupy, no ale neviem ako to zvládne pri babke, lebo dnes jej ken mamina vyhovuje 😉

perla200
29. dec 2009

čaute kočky....no teda my sme už od pol 7 hore....ale nevadí kedže tahala od 20.h vkuse......som vyspatá a už mam upratanú kúpelnu aj spálnu som dala na poriadok....kua tolko energie mam že až...ktovie dokedy????🙂)))

martinex
29. dec 2009

Caute maminy...

tak ockovanie mame za sebou,Dadik plakal len trosku,aby si doktorka nemyslela ze to nevie... Hlasim ze mame 7500kg a 66 cm... Je to proste velky chlapik... a od noveho roku mozeme prikrmy....tesim tesim....

deina no dufam,ze to nic nebude...drzte sa

martinex
29. dec 2009

7500g a nie kg 😀

perla200
29. dec 2009

no martinex - boli ste na preočkovaní? my ideme 7.1......a nepýtala si sa ho na tie zubky doktora? inak krásna váha aj miera..... 🙂

martinex
29. dec 2009

perla ano, druha varka.... a na zubky som jej povedala,ze davam chamomillu a nijak to nekomentovala... a to ze sa budi v noci castejsie,to kvoli zubkom...

facovka
29. dec 2009

no,my ideme do poradne 5.1. dufam ze uz ho zaockuju bo uz sme to raz prelozili ze bol vtedy s horuckami...a fifa stale nezaockovali na osypky,mumps,rubeolu, to od 17mes. sa ma do 2rokov, ale stale daco mal ☹ tak dufam ze to do aprila stihame, bo teraz ked ma atb zase nic z toho,ach jo...ja som zvedos kolko vazime,naposledy 6100g 27.10. 😉 ratam ze tak ku 7kg by sme uz mohli mat

eviqa
29. dec 2009

fa, ani my sme neboli ešte zaočkovaní. Poradna 11.1., tak dúfam, že to teraz vyjde, lebo mali by to stihnúť do pol roka a malý bude mať 5 mesiacov aj niečo vtedy.
Ako je fifovi? už ste v poriadku?

deina2005
29. dec 2009

ahojte uz som doma tak ta hrcka je vraj normalna su to hormony.vazime 6750g a sme v poriadku.tesim sa

eviqa
29. dec 2009

deina, to je fajn, že tá hrčka nie je nič vážne. a malá je zlatá, malá kecajka 🙂

deina2005
29. dec 2009

😀 nooo a k tomu aj sumacher.ty uz davas do chodacky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre