Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
30. dec 2009

baby, tu je taka motanica co pisete, ze ja vam nerozumiem...som uplna mimoza

kolka1
30. dec 2009

No ja som bola ale vy spominate Milana s Marekom tak ma to trohu zmiatlo 😅.

Leri a preco nechce drahy druhe babo?

babulka123
30. dec 2009

tak tak kolka.. hehehe ved ty si este aj s marekom volala..

lenka_66
30. dec 2009

babul , no ze ty nestahujes predkozku 😀

kolka sak aj ja viem ze sa nema tak som ostala paf a priznam sa ani som nevedela 😀 ale ze sa mu tam nazbierali necistoty .... a tak

leri
30. dec 2009

kolka, nemboj, ja som odolna voci babulkinmu podpichovaniu, ja som uz zo stavu paniky presla do stavu zmierenia so situaciou a nechuz to dopadne akokolvek, prezijem........tie surodenecke kociare su celkom pekne nahodou 😀

lulu73
30. dec 2009

jedine co chapem je ze leri sa boji ocurat papierik ... leri, to si vravis silna zena? 😉

babulka123
30. dec 2009

lenka.. hehehehhehehe si ma pobavila.. heheheh nebudem tu radsej ani pisat co som chcela.. hehehehehehhe marek obcas nazrie.. hehehhehehehehhe

babulka123
30. dec 2009

leri. ale ja z lasky.. heheheh
sak hovoroim ze v auguste ju rozboli brucho a zrazu budu 4.. heheheh sa mi to smeje.. ja sa len desim toho dna ked zistim ze som tehu aj ja.. heheh , a to na IVF uz mareka nedostanem ale on je v tom ze normalne to nepojde.. tak .. noooo uvidime.. ci bude Ninka jedinacik alebo ee.. ale ja budem slobodna matka potom asi .. hehehe

lenka_66
30. dec 2009

babul ja som tiez dala nieco do zatvoriek ale potom som zmazala

kolka1
30. dec 2009

babul to to nas zaujima pekne dopis. Marek Ta takto checkuje?

Leri hovori sa jedno babo dobre, druhe ako cert. Co ked Alex je to dobre babo? 😀 😝

babulka123
30. dec 2009

lenka viem si predstavit.. heheheh

lulu73
30. dec 2009

kolka...srandujes? ty nevies ze Alex je super dieta? ....leri...dufam ze dnes ti v praci pomahal...uz robi aj na kase? 😝

lenka_66
30. dec 2009

kolka a ak alex je to dobre tak co bude to druhe .chuda leri potom

kolka1
30. dec 2009

Babul mozno prave preto, ze uz mate Ninku by to mohlo byt lahsie 😉. A po IVF verim, ze sa vam nechce to uz absolvovat.

kolka1
30. dec 2009

No ja viem, ze Alex je super dieta. Ale osobne ani nemam skusenost, ze by surodenci niekoho boli ako nebe a dudy, ci vy? 😕

lenka_66
30. dec 2009

babul , neviem v com bol problem no dnes zuzjan tu davala inzerat ze preda tablety na kvalitnejsie sparmie

z.vrablova
30. dec 2009

Babul, stalo sa, ze aj uuuplne beznadejnym parom sa podarilo priirodzene, nadej zomiera posledna... 😵

kolka1
30. dec 2009

Tablety na kvalitnejsie spermie? 😕 Som nepocula.

lenka_66
30. dec 2009

kolka ja som zivy priklad v detsve cert a brat andilek.v puberte prevrat u oboch 😀

lulu73
30. dec 2009

lenka...na kvalitnejsie spanie babtiek???

lenka_66
30. dec 2009

no to tak v skratke som napisla .pohladam ...

lulu73
30. dec 2009

😀 kokos, ako u blbecku na dvorecku 😀

lenka, na co su tie tablety prosim? kazda v tom vidime ine slovo...mna trapi spanie, tak aj v slove spermia vidim spanie 😀

babulka123
30. dec 2009

kolka.. mame doma.. akurat som sa pytala mareka ci ich mam vyhodit alebo nechat... vies si predstavit ako leteli do kosa.. hehehe

baby idem haji.. ninka o chvilku stava tak nech spim aspon 2 hod. cmuuuk zajtra sa na vas tesim..

leri ... dufam ze sa nehnevas.. ja ozaj len v dobrom..

a ozaj ninka ma zajtra premieru maska.. tak som zvedava ako bude chalovat..

leri
30. dec 2009

lulu, jasne, casnicka ho zobrala na ruky a obsluhovala s nim..........kazdy sa bavil na nom, lebo mal tricko s napisom : skusam vasu trpezlivost 😀
kolka, akoze sranda sranda, ale teraz si ma dostala, to akoze to druhe by bolo horsie? mali by sme tu koncert kazdy vecer? duety?

babulka123
30. dec 2009

lullu v podstate je to to iste.. heheheh len neviem keby boli u vas kvalitenjsie spermie ci by ti to pomohlo k spanku ale skor nie.. keby ti tam plakalo este jedno babatko..

lenka_66
30. dec 2009

tak som nasla...

Mam doma celu nepouzitu krabicku a je mi to luto vyhodit. Predam za polovicnu cenu. Kuk sem http://www.mojalekaren.sk/profertil-60-cps/

ak mate zaujem, poslite IP

z.vrablova
30. dec 2009

Babul, dobru noc, a zajtra cakame foto s reznom... 😎

lenka_66
30. dec 2009

lulu a ako tie 2 slova idu do kopy 😀

lulu73
30. dec 2009

leri...viem si ho predstavit, ten jeho vazny pohlad, musel budit respekt 🙂 zlatusik malicky.... a ako v noci? tak ako u nas? stale hore a kojite? 😒

babul...foto s reznom na novy rok! 😝

leri
30. dec 2009

lulu, skus si dat pol deci borovicky, mozno bude spat dorana 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre