Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
1. jan 2010

čaute kočky....krásny nový rok a vsetko len to najlepšie nech vás stretne v roku 2010......

vy ste aj včera koníkovali? my sme silvestrovali a to doslova....nasa mala s nami do 23.h hore.....ale delobuchy ju nerozhádzali.....spala ako dudok a pritom spáva pod oknami....

babulky - nezabudnite ako na nový rok tak po celý rok....

slavkicek
1. jan 2010

Ahojte,
prajeme stastny a uspesny novy rok 2010 hlavne vela zdravia, stastia, spokojnosti a radosti z babätiek🙂
Lu, emuska je kraaaaaaasne dievcatko 😵 😵 a tie vlasky ma uzasne 😵 nas adamko ich ma teraz take smiesne...niekde mu rastu nove, niekde ma este stare a na niektorych miestach nema ziadne 😀
leri, super, ze to dopadlo ako si si priala 🙂
adamko polnoc prespal ani sa nezobudil tak som sa tesila lebo som sa toho dost bala 🙂 teraz je s dedom na prechadzke tak ja mam volno..mm este spi 😅
adi, co ty?? uz si testovala?

martinex
1. jan 2010

ahojte

tak mi noc v pohode,boli sme hore kazde 3 hodky,tak sa dalo...a zobudil sa 0.15 lebo sak tie ohnostroje trieskali vsade,tak som ho zobrala a cez okno sme pozerali spolu svetielka...a potom sme si trosku cucli a spinkali dalej 🙂

aden no halo...som zvedava 🙂

lenka_66
1. jan 2010

zdravim,
no moje jedine predsavzatie uz je v prd.li 😀 .ze dnes kon nebude.no ale mozem zato ze dnes u velke testy 😀 😀 😀 .aden sakra ta slahlo od radosti abo nervov?

evi,blahozelam k 5.

marek spal vegetak tak ako som tusila.pripitok bol nad postielkou nedalo sa inde 😵 teraz konecne zaspal od 8 😠

adenka
1. jan 2010

ahojte cicusky,

prajem vam vsetko naj naj naj do noveho roka, nech ste vsetky zdrave, stastne a nech hlavne nase deturence rastu do krasy bez chorob a slzycek 🙂

lulu emuska je nadherna ja uz ani nemam vyraz na to aka je uzasna a hlavne tebe prajem nech vam novy rok prinesie veeeela vela spanku

evi gratulujem k 5.

my sme polnoc krasne prespali, ani brvou nemyhla, ale zato po polnoci som k nej vstavala kazde dve hodiny a podavala dudel. nebola vykakana tak sa jej asi zle spalo ☹ ale rano sa zobudila so sirokanskym usmevom, tak parada 🙂

adenka
1. jan 2010

jo a testovala som az teraz lebo rano sa mi nechcelo a chvalabohu je tam len 1 ciarocka... este stale tu mam pri sebe testik a okukujem, ale uz sa hadam mrska mala fialova neobjavi 😀

lulu73
1. jan 2010

aden....dakujem moc...pohravam sa s myslienkou skusit dnes 30 ml Beby co mam doma,....lenze ked je otvorena vyse mesiaca, nech malej viac neuskodim ako pomozem...ja sa toho UM bojim ako cert kriza 🙂 lebo z beby aj nutrilonu ju strasne bolelo brusko...ale mesiac uz presiel, mozno aj crievka su na tom lepsie...kedze stale sa v noci budi, vravim si ze raz to skusim...no ale ako vravim, mam skusat so "starou" Bebou?

adenka
1. jan 2010

lulu no nechcem ti zle poradit, ja davam domci aj starsi nutrilon ako messiac, lebo nam vydrzi, teda teraz uz ani nie, ale predtym som mala jednu plechovku na 2 mesiace, a nemala s tym problem. ale ked sa bojis, radsej zajtra kup nove balenie a skus jej normalne urobit celu davku, hoci aj 120 ml a aspon uvidis kolko toho potrebuje vypit a co to urobi. ved uz si vyskusala tolo veci tak tento jeden experiment uz zvladnete. ja nechcem posobit ako zastanca UM, ale vsak vies ako mizerne sme my spavali a od kedy som ju zacla prikrmovat tak to je nebe a dudy... ja uz niekedy vecer domcu ani nekojim, vypije flasu, za tym este trocha vody a ide spokojne spat. alebo sa este trochu pohra na didke.
a ako som ti vcera pisala, ak chces tak skus kupit nutrilon obycajny a ak vam nepomoze ja ho od teba kupim.

martinex
1. jan 2010

aden tak to som rada,ze test dopadol dobre...

lulu aj ja som mala nutrilon otvoreny vyse dvoch mesiacov a v pohode.. a to spanie sa nam po kasi vecer spravilo,tak skus a uvidis.

lulu73
1. jan 2010

dobre teda, dnes vecer jej dam Bebu a za tym trosku vody...dufam ze nas koliky nechytia v strede noci a hlavne dufam, ze mi aj vodu vypije a nezaspi na flaske 😀 pripravujem sa na to ako na neviem co 🙂

vodu prevarenu z vodovodu, ci lucku? myslim ze ta z vodovodu je lepsia

adenka
1. jan 2010

lulu ale nedaj jej to hned po mliecku, ale tak po 10-15 minutach, aspon mne sa domca zvykne potom pogrckat. nie vela, ale vzdy si grcne a mam pocit ze len ta voda z nej ide von. my davame lucku prevarenu. a na bolave brusko nam pomaha slabulinky harmancekovy caj.

lulu73
1. jan 2010

aden a po UM sa musi dat babo odgrcnut vzdy vsak? lebo my po materskom absolutne negrgame ani nevrackame

adenka
1. jan 2010

ja ju davam odgrgnut vzdy aj po mm aj po um. po um sa mi este nestalo ze by negrgla.

lulu73
1. jan 2010

ok, a vody ti kolko vypije? vravi sa ze sa ma davat iba lyzicka, dve

adenka
1. jan 2010

no ja jej po tej 120ke davam aj 30-40 ml. ale niekedy mi vypije len 20, to je indivindi... ja mam cely den vodicku vo flasi a davam jej aj cez den troska popit, takze za den mi vypije taku 50-60ku...

lulu73
1. jan 2010

idem vytiahnut flasky a povarim ich, nech su ciste...a ideme von

papa

adenka
1. jan 2010

tak potom daj vediet a drzim palce... papa

babulka123
1. jan 2010

ahojte... no leri a aden tesim sa s vami..

my sme sa dnes pozvali na novorocny obed k svokrovcom , nechcelo sa mi varit.. , a super mi to padlo, lebo som vedela ze pojdu s malou von,.. a tak aj bolo.. mala jedla s nami , sedela ako velkacka pri obede s nami vo svojej stolicke, po chvilke bola nervna tak dostala aj on ( tekvica, mrkva, zemiak ) tak to chalovala.. taka som bola, teda aj som , pysna na nu, potom vypila 40 ml caju - kukala som ako puk..
no a dali sme ju do kocika, zaspala za 10 min asi o 3/4 na 2 a este stale spi.... ja som si pospala tiez takze je mi teraz hej.. jedine co je ze vyhodila deda zo spalne.. hehehe lebo ked prisli domov a mala este spala tak ju dali v kociku do splane a otvorili okno.. no ale sak nech spinka.. vcera spala len 3*1/2hod. takze dnes asi dospava...

bay
1. jan 2010

No tak maly si silvestra uzil naplno. Od 16tej tahal az do deviatej, potom hodinka slofik a potom odpadol az o jednej v noci. Ale nic ine sme ani necakali, kedze sme boli zurovat a on je tvor spolocensky 😵
Dnes zas obed u babicky, tak teraz chrapka uz par hodin v autosedacke 😀

lulu73
1. jan 2010

emma vecer vypila 80 ml Beby a este som ju chvilku kojila...teraz spi, som strasne zvedava, ci sa stane zazrak 🙂

kolka1
1. jan 2010

Ahojte,

vsetkym maminkam aj babatkam prajem vsetko dobre v Novom roku 😉.

Tak my mame doma male kachle. Mame teplotu 38,1 - 38,2 takze sme pokrstili prvy krat cipok. Dufam, ze to nie je reakcia na ockovanie z 30.12 ale zubky, mame velke slintosenie, extremne hryzenie do absolutne vsetkeho, neklud a sprievodny jav teplotku. Ale zase aj brutal sopliky sme mali na obed.

Poprosili sme tatina aby isiel spinkat do druhej izby (aspon sa vyspi) a Borko bude dnes spinkat so mnou.

kolka1
1. jan 2010

Jeeej a Aden, Leri gratulka :o).

babulka123
1. jan 2010

ahojte.. takze ninka spala u svokrovcov do 5.. no co uz bratislavsky vzduch jej robi dobre.. a teraz uz od 8 spinka.. som zvedavva ako bude dnes.. ale snad si dodrzi ten svoj standard max 2x hore...
dnes sme na dobro odlozili uz vanicku, ninka uz jazdi v sportaku a moc sa jej to paci.. spokojne kukuckuje a za chvilocku zaspi.. je strasne zlata..
nas novy kocik sme sice nechali doma {musim uznat ze do auta je to velka opacha ale aj tak je neskutocne dobry} a tak sme boli len s plikom ale ako sportak na presuvanie je tiez super.. takze som vlastne max spokojna..

zajtra som pozvala mojich rodicov na obed tak sa velmi tesim , ak bude pekne tak poojdeme troska von a tak .. pohodicka klud.. nejako si musim zacat zvykat na predstavu ze od pondelka som po 2 tt zas cez den s malou sama.. je to super ked je marek doma..

bagaja
1. jan 2010

ahojky no človek tu dva dni nie je a potom tri hodiny číta 😠

maminky prajem Vám, všetko naj naj naj do noveho roka, hlavne veľa zdravíčka, rodinnej pohody a ostatné už príde samo...cmuk od Peťuľky a jej rodičov 😉

no a my sme silvestrovali u známych a naše dieťa do 01,30 hod s nami potom sme sa pobrali a zaspal už v aute a spala do 12,30, s prestávkami na papanie, čiže som sa aj dobre vyspala... a tie delobucha a svetielka no recgtala sa na nich, a na tých pripitích kamošov čo ju začali bozkať po polnoci, jedna radosť, ona proste miluje spoločnosť...

bagaja
1. jan 2010

hej hej a tá debata o tých testoch bola dobráááááááááá, aden leri čiže tie rachoty to boli vaše kamene, supiš...ale supiš by bolo aj keby boli //... no ale ja si to teraz neviem fakt predstaviť, ešteže práve mrchujem... a už aj celkom pravidelne a presne tak ako pred tehu 😉

babulka123
2. jan 2010

no teeeeda 9 hodin a nikto nikde???

my sme boli hore uiz o pol 7 ale nastastie o pol 8 som ju dala spat do postielky a hajali sme do tereaz.. takze fajn..
idem varit dnes pridu nasi tak sa tesim .. papapa

lenka_66
2. jan 2010

babul , ja uz od 4 nespim len sa ponevieram po nete

perla200
2. jan 2010

ani my nespíme..... 😉

lenka_66
2. jan 2010

mne ide lebku rozhodit 😠

martinex
2. jan 2010

ahojte...

tak vcera sme zjedli len 20ml kase a zobudil sa na jedlo uz po hodine a pol...ale potom spal uz pekne,kazde 3 hodky jedol...

lenka a coze nespis? spln?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre