Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
2. jan 2010

dobré ránko

tak konečne krásna noc, mamka a tatik vyspinkaný do ružova a anjelik tiež, hore iba dva krát čiže fajne, hore od 7.15, ale teraz už znova spinká 😉

normálne sa cítim vyspatá 😉

livia1
2. jan 2010

Ahojte trochu oneskorene STASTNY NOVY ROK vám všetkým prajem

ja už ani pomaly neviem čo to spánok je 🙄 .Kubko sa na silvestra rozhodol, že si chce pozrieť ohňostroj tak bol hore od pol 10 do pol 1 a spal do 5 potom do pol 8. no a včera neviem či si myslel 😒 , že zas niečo bude, lebo zaspal o pol 1.teraz spinká v kočíku už asi hodinku.

babulka123
2. jan 2010

no pekne.. lenka ty nevies co so sebou ? ale ty si nespavala ked si bola tehu.. hehehe ze by dalsia co ide stresovat?

matka.. nooo mozno kasa pomaha.. a mozno zubky prestali bolet a mozno sa len rozhodol ze bude spat..

my nas standard, o pol 3 hore a potom o pol 7 ale ako som pisala potom spinkala este do pol 9. o 11 som ju dala na balkon a zatial chrni.. dufam ze dlhsie ako pol hod...hehehe
ale musim povedat ze je super, cely cas co bola hore sa krasne hrajkala sama.. chvilku bola v stolicke , chvilku volne pohodne na zemi, chvilku v ohradke. no proste parada.. zajtra mame 5 mesiacov.. takze je to uz velika slecna..
ja som mala cas navarit, zeleninkova polievka, morc. cecky sa uz pacuju, zemiacky pecene su spravene, zeleninka urobena.. uz len cakam na nasich..

martinex
2. jan 2010

babul dobre ze vravis, idem dat piect kura, bo budeme o hlade 😀

babulka123
2. jan 2010

heheheh no pekne.. stihas???

my sme sa dali na dietku , takze mi len masko a zeleninka.. nasi maju aj krumple..
za sviatky som pribrala 3 kg.. co je na moju neskutocnu vahu straaasne vela, takze ideme troska obmedzit a vyzera to tak ze sa vrhneme trosku na delenu stravu.. uvidime ci to pomoze alebo ani nie..

lulu73
2. jan 2010

ahojte

hlasim ze Emma po UM spala - nespala rovnako ako po materskom mlieku

koliky nemala

koniec hlasenie

leri
2. jan 2010

lulu, to potesi 😒 tak ale aspon vies ze hladna teda rozhodne nie je....ona iba spinka ako princezna na hrasku....kukni postel ci tam nejaky nema a netlaci ju 🙂
hadam sa to postupne upravi, u nas bola noc ok, prvykrat hore o pol druhej........akurat som ja isla spat.......a potom uz ani neviem, poslednu dobu si absolutne nepamatam ci som v noci kojila alebo prebalovala.......ci bol alex hore ......nechapem, rano sa zobudim a alex vedla mna........a netusim vacsinou ako sa tam dostal 😀

martinex
2. jan 2010

babul jasne.... uz sa pece 🙂

a inak ja som2kg schudla cez vianoce 😉 dnes som sa vazila a s takou malou dusickou kukla na vysledok...a normalne som bola potesena 😀

bagaja
2. jan 2010

mati to tvoje schudnutie nemá súvis s niečím???? budeš daľšia čo ide ocikať papierik???Ja som tak minule vianoce schudla 4 kg a to už som bola tehu 😅

a ja som tie moje dtičky vyšupla von a idem kus zdriemnuť, ale musela som vás prísť skontrolovať 😀

martinex
2. jan 2010

baga hadam nie... aj ked HAk uz neberiem a mrcha nikde...ale necitim sa byt tehu...

leri
2. jan 2010

kde ste vsetky 🙂 sak nemam co citat 😀

lulu73
2. jan 2010

cauko, teraz som prisla, tak citaj

lulu73
2. jan 2010

emma teraz zaspala...a ja som nejaka prechladnuta

leri
2. jan 2010

ahoj, alex je tiez uz zalomeny........dufam ze definitivne 🙂 citam a pisem

perla200
2. jan 2010

ahojte....my momentálne štikáme, grgáme, kasleme a rozprávame zároven a naraz samozrejme🙂)))))

amen gloria, kedy zaspí ktovie????

leri
2. jan 2010

a mna boli hlava ako kona

lulu73
2. jan 2010

ja zase ledva dycham, boli hrdlo

leri
2. jan 2010

perla, vidno ze je baba a vie robit viac veci naraz 😀

lulu73
2. jan 2010

perla...kaslat na to kedy zaspi , hlavne ze ti potom bude spat do rana 😉

perla200
2. jan 2010

lulu srandujes? tie časy skončili....dnes sme boli dvakrát hore....

leri
2. jan 2010

boze, ja mam chut na nieco slane a uz som si dala tretiu sladku vec......som ja normalna? idem do kuchyne ze si nieco spravim a vratim sa do obyvacky zase s niecim sladkym

leri
2. jan 2010

perla, u vas sa strieda obdobie kedy vstavas a kedy spite do rana sa mi tak zda......kurnik......som zvedava kedy sa vyspim vkuse dlhsie ako tri hodiny, lebo od porodu sa mi to este nepodarilo 🙂 no a to ani nehovorim co by lulu dala za to keby vstavala kazde tri hodiny ze?
perli, vycmukaj simonku ze alex jej posiela pusu 😀
jaaaaaaaaj, lulu, aj ty vycmukaj emku 😀 no a este bysom mala napisat do irska nech tam vycmukaju nasu thajsku nevestu.......viete aka je krasna? taka exoticka 😀

lulu73
2. jan 2010

perla...to je este v pohode, ver ze moze byt aj horsie 🙂

lulu73
2. jan 2010

leri...vycmukam, az ked sa zobudi...tieto vzacne chvilky nocneho spanku nemozem rusit ani ked ide o pusku od Alexa 🙂 a ta malicka musi byt rozkosna, ked je smrncnuta exotikou svojich rodicov

lulu73
2. jan 2010

dievcata, idem sa liecit...dobru noc vam aj vasim pokladikom

perla200
2. jan 2010

no leri - nemyslím, zaspala tak o 20.h prvý krát hore o 1.h a potom o 6.h....tak oproti vám celkom ok...ale nechcem tu rozoberat spánky....nemam to rada🙂

livia1
2. jan 2010

Vám už deti spia? To je čo? Kubko po novom zaspáva o polnoci. Dúfam, že dnes už o 22 bude tvrdý 😒 a ja s ním. 😀

martinex
2. jan 2010

no baby tak mne zaspal o 20tej a 20:45 uz mrncal a zase jedol... a to sme mali na veceru 60ml kase.... tak ja neviem.... asi sa zmierim s tym,ze spat proste nebudeme 😠

lulu vyliec sa 😉

perla200
3. jan 2010

dobré ránko..,...my už pozerame rozprávky.....ale zato kaša pomohla...spala bez prestávky....aspon myslím že kaša....ale večer bezpríčinné revy pol hodinu......ocinko skonštatoval,že sa mala "prežrala" to ako ten výraz skoro ma vystrelo🙂

lulu - ozaj tak kosmodisk pomáha? no ja musím vydržať bez kosmodisku, keby som MM zapotila že si ho idem kúpit tak ma vystrelí na mars minimalne🙂)))))))))

baby ozaj od nového roku budeme bohatsie...neviems a dočkat toho 256 eurového príspevku....teda my už frčíme na nom, zlaté časy materskej skončili🙂))))))))

bagaja
3. jan 2010

ranečko...

my noc zase v prdeli...ráno hore o 5,45 a teraz spať ani za svet, ale nikdy nie je natoľko zle aby nemohlo byť horšie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre