Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
5. jan 2010

babul 😀

ale inak ja kojím a okrem strukovín a kávy jem fakt všetko a po Vianociach už aj kapustu 😝 a som veľmi šťastná že kojím ale jednoducho ked to raz nejde alebo to je na prd a takto unavená mama, tak jasan že by som išla radšej na UM alebo to riešila nejak inak, možno skoršími príkrmami.

bay
5. jan 2010

Ahojte 😵

Tak my sme dorazili prave z plavania a Miseno spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 Zazraky sa deju 😀

bay
5. jan 2010

Tak uz nespi 😒 😅

andry05
5. jan 2010

ahojte, ja som vam len na margo toho kojenia- nekojenia chcela povedat, ze ja Barborku kojim a krmim umelou od narodenia a da sa to kombinovat, na zaciatku sme mali zdravotne problemy, tak to len s kojenim neslo, bala som sa, ze flasa bude zanmenat koniec, ale ma uz cez 4 mesiace a stale to takto funguje, takze nemajte ziadne vycitky, mala je sidlo, cez den mi vela nespi ale v noci prespi v kuse aj 12 hodin a to uz asi od troch tyzdnov, vecer ju nakojim a este dormim nutrilonom, stiahne aj 120 ml..a potom pekne buva, rano o 6 tej ju znova nakojim a spinka este asi 2 hodky 🙂

rene82
5. jan 2010

no ja mám asi iný kalendár, alebo som fakt trafená. mne to stále vychádza 31.1. 😅
baga, ja nepijem kávu (ani pred tehu), ale občas dám teraz Caro (aj primár na šestonedelí povedal, že to sa môže).

rene82
5. jan 2010

ja som krava, ja som to rátala vždy až od 20.7., keď sa už malá narodila 😀
som fakt dementná 😀 😀 😀 😀 😀

martinex
5. jan 2010

rene v pohode 😀

ja prave malemu naparujem mrkvicku..... drzte palce,nech nemusim potom drhnut celu kuchynu 😉

babulka123
5. jan 2010

matka.. chcem vidiet fotky potom .. drzim palce..

deina2005
5. jan 2010

akojte.marti a ako dopadlo to nocne prikrmovanie s kasou?nemam casu nejak citat do zadu.nasa Aimee uz krasne sedi a to nemusi byt podopreta a pekne sa hraje v postielke.uz mi vobec nechce spat vcera zaspala na pol hodiny a do pol 11 vecera bola hore.uz nech bude leto a sup do parku na zelenu traaaaaaavu

eviqa
5. jan 2010

ahojte, tak sme doma, všetko som na úradoch vybavila. Iba som musela pozvať diriho na kávu aj s pečiatkou, lebo sme včera s kolegyňou zle vypísali tlačivo, podľa neho by som mala na budúci týždeň nastúpiť do roboty 😀 ale inak je všetko o.k.
...a malý bude mať výsledky až o týždeň

martinex
5. jan 2010

deina prve tri dni parada teraz posledna noc zase o nicom.... tak neviem,ale kasa mu chuti...ale davam mu len 60ml,nechcem ho nou zase moc tlacit.

eviq super....

babul idem na to 😉

babulka123
5. jan 2010

posli aspon mms.. nech sa vytesujem..

martinex
5. jan 2010

milacik uz su na FB

bagaja
5. jan 2010

mati ako ten ksicht, že mami prosím nie, mrkvu nie, bombový je 😉

joj teším aj ja, mesiac rýchlo zbehne...

rene pohoda 🙂

eviqa
5. jan 2010

...ešte som sa chcela opýtať, babulka, marti, vážite koľko deti spapkajú? teda váhu jedla?

martinex
5. jan 2010

baga no krischtil sa teda chudak...aj ho par krat striaslo 🙂

eviq nevazim,nemam digit.vahu...takze u nas je to na mililitre....

kolka1
5. jan 2010

Ahojte,

tak my sme boli dnes u nasej dokyny a hned mi otvarala dvere so slovami nepotesim Vas. Moc co sme v pondelok doniesli bol pozitivny takze mame zapal mocovych ciest asi najhorsia diagnoza ktoru sme mohli s nasou oblickou ziskat 😔. Ta puca doktorka na Kramaroch nam stanovila zlu diagnozu a antibiotika, ktore sme uzivali tri dni boli uplne na prd. Tak sme vyfasovali dalsie na 10 dni.

Nehovoriac ze sme vcera prekolikovali cely vecer. Prva kolika do pol deviatej s hodinovym placom, dalsia od jedenastej do dvanastej v noci. Strasne place, nosili sme stale na rukach, masirovali, nahrievali ceresnovym kostkami, brusko ako skala a nic nepomahalo. Nakoniec moje zlato zaspal od vycerpania, celu noc sa pucil tlacil a prdkal a az ked sa rano vykakal znacna ulava. V noci som len striehla v polospanku a este pred prebudenim som nahadzovala prso aby sa nezobudil a nemusel sa zase trapit. Ja neviem co za svinstvo je v tych liekoch.

babulka123
5. jan 2010

kolka.. juuuj zlaticko malinke.. je mi to luto ze sa takto musi trapit..
ako moze take malinke babatko dostat zapal mocaku?

mata dotereaz som spala.. idem kuk..

kolka1
5. jan 2010

Babul my lahko, mame na to predispoziciu.

babulka123
5. jan 2010

kolka.. vemi ma to mrzi.. pofukaj ho za mma..

evig ano ja vazim ..ninka spapa teraz cca 140 =150g zeleniny a potom uz len cajik..
a mimochodom este stale spi.. od pol 2..

lilly21
5. jan 2010

caute, nepisal niekto, ze chce NUK cumliky? ale nemozem najst, ze kto...tak IP, ja ich mam nepouzite..

eviqa
5. jan 2010

kolka ☹, tak nech ste z toho čo najskôr vonku. Držíme palčeky
babulka, ja dokrmujem piaty deň, koľko by mal spapkať? lebo netuším.
lilly, mám pocit, že to bola bagaja.

babulka123
5. jan 2010

evig.. do 2-4tt by si mal nahradit celu davku mlieka zeleninou, takze je to velmi individualne.. ak mu to ide tak skus teraz davat cca okolo 100g..

martinex
5. jan 2010

kolka moja,drz sa... s vami sa taketo pliagy tahaju od narodenia... silno drzmie palce,aby ste sa vsetkych chorob a neduhov zbavili....

mm akurat ide s malym k svokre,tak konecne mozem trocha popracovat na diplomovke... nam dnes poriadne nespal,tak snad ho svokra unavy 😉

perla200
5. jan 2010

babul a dávas už aj výživu??? ja som dnes v DM kúpila karotkovú a jablkovú ale neviem ked yjej to dat? poobede ked sa zobudí???

stansun
5. jan 2010

ahojte kocky, konecne som sa sem dostala 😉
iba som vam chcela povedat ze tie co kojite tak to je v tomto obdobi normalne, ze sa vam budia deticky lebo chcu mat s vami kontakt a asi sa to ani zmenit neda, jednoducho to same odide. Aj ked neviem kedy. Aj nam sa ema casto budila ale uz je to ovela lepsie a niekedy sa budi iba na papanie tak vam drzim palce aby ste sa aspon trosku vyspali 😉
A u nas v podstate nic nove zatial sa ani neprevraciame z chrbatika na brusko ale myslim ze kazdym donm to pride 😵 My este neprikrmujeme, chcem az od siesteho mesiaca, zatial nam v pohode staci mliecko. Najskor by som chcela nasadit kasu na noc aj ked sa bojim ze ju bude boliet z toho brusko. No skusim ju dat asi najskor cez den co to urobi a potom az na noc. Ale chcem jej to davat z flasky a nie z lyzicky tak uvidime ako dopadneme.
Babul skore uzdravenie 🙂

babulka123
5. jan 2010

perla ja idem podla toho co mi poradila sestra a dr.
takze mesiac mala len zeleniu, teraz dostava aj maso, a 2 tt po mase zaciname s ovocim na desiatu..

mne je neporovnatelne lepsie ako vcera dnesok mi Dia neskutocne pomohla.. a panicka sa zobudila teraz po 3 hod. dospava noc bosorka mala..

rene82
5. jan 2010

babul vy už aj mäso? fíha.
kolka to mi je ľúto, snáď to prejde čo najskôr a aby sa borko čo najmänej natrápil 😔

facovka
5. jan 2010

ach kolka,chudatko maly,aj ty ☹ my sme presne takto mali dg. ze angina, 3dni atb,az sme skoncili v nemocke, ze zapal predusiek, a uplne ine atb na dalsich 10dni, je to brutus, tieto od brucha strielane diagnozy ☹ kuk foto maleho, jeho prve bo ☹

martinex
5. jan 2010

fac ale ake pekne naplaste ste dostali...to my tie klasicke,co ti aj chlpy vytrhaju...

inak ja som normalne mimo, mm je uz vyse hodky prec a tu je taky klud,az mi je to divne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre