Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lely29
6. jan 2010

To Ti verim len ja by som sa uz nemohla vrátiť po dvoch rokoch na to isté miesto.A uz teraz na tento byt splácame úvery a nie je to ružové.

martinex
6. jan 2010

lely sak ani mne nikto neruci,ze budem robit to co pred tym... ale ak mi ho nedaju spat,tak si najdem robotu inde... a o splacani mi nemusis hovorit

babulka123
6. jan 2010

noo my sme prave sprasklai 150 g zeleniny s masooooom.. baby neskutocne ako sa mi vrhala po lyzicke.. vecer bude video na FB...
a kuk pridala som nejake foto..

karin.
6. jan 2010

Ahojte babenky,

aj ja vám chcem všetkým popriať do nového roku len to naj, naj hlavne veľa zdravíčka pre vás, vaše rodiny ale hlavne pre vaše zlatíčka, šťastie, lásku a veľa peňazí....

Peknú tému ste začali s tými dovolenkami - to je normálne provokácia. My by sme tiež chceli Chorvátsko, len nevieme či sa to finančne podarí - necháme sa prekvapiť...

martinex
6. jan 2010

babul no pekne papuska Ninka.... ide vam to...

karin financne prekvapenia- to je tema sama o sebe... ale tak hadam to vyjde 😉

eviqa
6. jan 2010

ahojte, tak sme naspäť, trošku sme boli v kike a na obed.
...no vidím, že skoro každý sa chystá do Chorvátska, mali by sme si tam urobiť koňové mestečko s modrou zástavou 😀

...no a náš malý zjedol teraz iba 30 g zemiakového pyré, ale zato ešte spráskal 180 UM. Babulka, porad, ty prikrmuješ najdlhšie, nepapá on po šiestich dňoch málo? však my sa na tú 150 asi nikdy nedopracujeme. ☹

babulka123
6. jan 2010

evig.. je to velmi indi vindi.. zemiak je dost syty takze mozno ani nie.. skus mu to dat s inou zeleninou, odporucam cviklu alebo tekvicu.. to deti miluju..
nebooj chce to trpezlivost..

eviqa
6. jan 2010

babul, včera mal zemiak s mrkvou, ale vôbec včera nekakal, tak som chcela vylúčiť mrkvu. Zajtra to skúsim ešte pomixovať. Proste z ničoho nič začal revať a už neotvoril ani ústa. ☹

babulka123
6. jan 2010

baby kuk fb...

babulka123
6. jan 2010

nemal to horuce??

martinex
6. jan 2010

babul parada... jake partacky ste 😉

eviqa
6. jan 2010

babul, nemal. tak neviem, kde bol problém. ale snád, zajtra to bude lepšie. /ja na FB nie som, ale určite ste svetové)

martinex
6. jan 2010

eviq sak sa tam prihlas... je to easy a sme tam skoro vsetky

eviqa
6. jan 2010

marti, ja viem, že je to easy, ale dalši požierač môjho času. 😀

martinex
6. jan 2010

eviq sak si na materskej DOVOLENKE....tak oddychuj 😀

eviqa
6. jan 2010

marti, zlomila si ma 😀 už som si od toľkých ľudí vypočula to, že tam nie som a ty si to zvládla 😀

martinex
6. jan 2010

jeeeeej, tak som rada,ze sa mi to podarilo...tesim tesim 😉 najdes ma tam ako Martina Langova

deina2005
6. jan 2010

babul i ja chcem vidiet video ☹

missy97231
6. jan 2010

ahojte. my po mesiaci sme sa vratili do ciech, no a maly - ten si teda zvykol na ruky 😀 to je hrozne.. ako ho oducit??? nereval mi skoro 5mesiacov, a teraz to asi dohana 😒

eviqa
6. jan 2010

marti, babul, poslala som vám žiadosť o priateľstvo. Ta ste ma dostali, ta už s tým NB aj spať budem

eviqa
6. jan 2010

missy, nám stačili tri dni u svokrovcov a akokeby mi vymenili dieťa ☹ no ale od pondelka som začala opäť s malou drezúrou, nechala som ho pomrnčať samého a stíchol. Neplakal, lebo ani slzu nevyronil, ale proste nechcel byť sám

deina2005
6. jan 2010

evi aj ja som na facebooku Dana Tomasova tak ak chces ta si ma najdi

eviqa
6. jan 2010

deina, už 😉

deina2005
6. jan 2010

jeeeeeeeeeeeeej uz ta maaaaaaaaam

babulka123
6. jan 2010

deina daj meno

missy97231
6. jan 2010

deina, aj ja som ti poslala pozvanku na FB

babulka123
6. jan 2010

deina aj ja..

deina2005
6. jan 2010

uz vas maaaaaaaaam jooooooooj tesim sa
😀

eviqa
6. jan 2010

no ja už to vidím, ked nebudem erdžať tak budem na FB. Katastrofa 😀

babulka123
6. jan 2010

noo baby ninka dnes spala do pol 6 .. uvidime ako pojde spat..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre