Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
31. jan 2010

matka .. dakujem..

martinex
31. jan 2010

baga 😀 😀 😀

martinex
31. jan 2010

idem off,ide ku mne kamoska s nejakym kolacom stastia ci akou hovadinou...tak som zvedava... bru noc kocky 😉

perla200
31. jan 2010

ahojte - aj ja idem do hajan
marti - ano cicky si treba chránit🙂
babulka - dúfam, že sa to u vás zlepsí

a sebe želám dobrú noc....

babulka123
31. jan 2010

idem aj ja ale rooovno do postele.. neviem co ma caka takze predspavam noc.. heheheh
este sprcha a uz ma neni...

lizatko1009
31. jan 2010

mati ved prave som sa hodinu namackala jak truuuba, ale 75ml potom uz poriadne nechcelo ist, asi mam malo mlieka, ze? a ked mu davas UM tak maly neodmieta prsnik? a ake davas?

perla ja som nechcene kupila tu co sa zalieva s mliekom, videla som iba slivkovu a hned bereeeeeeeeeem.

babulka123
31. jan 2010

inak ak kupite mliecne tak mate svaty pokoj.. heheheh

ja mam od nutrilonu mliecnu ta ninke velmi chuti , ale kupila som teraz od nestle nemliecnu {je lacnejsia} a budem zarabat s nutrilonom .. nooo asi to vyjde na jedno ze hehehehhe

aniekto sa pytal ze kedy kase? ja osobne som davala az cskoro po 2 mesiacoch.. od 1 prikrmu

zuzujan
31. jan 2010

paulusa 31.5. je to v rozsirenom kalendari na internete

mati ako pokracuje tvoje uspavanie bez prsa a bez ruk??? my sme to skusali dnes a horor, mala je uplne totalne vyklepana, vrieskala 45 min - nie plakala, ale hrozne nariekala, teraz som ju uz zobrala na ruky a hned odpadla, sice sa este klepe a vzlyka zo spania.....asi to nie je dobry napad

lulu73
31. jan 2010

ahojte, som len na skok, lebo som strasne unavena
dnes sme boli v Brendone, co to sme pokupili, bolo fajn
noci mame stale strasne
ja kase nedavam, mne sa zda akoby som ju mala tym nejak vykrmit alebo co 🙂))) ale davame zeleninku a poskusali sme uz karfiol a cukinu..karfiol ako tak zjedla, cukinu nechce ... a zistila som ze Hipp jej chuti viac ako domaca strava...nieco tam asi davaju...a ze Bio 🙂)))

dakujeme za gratulacie k meninam

Babulka...citam citam, ale stale nechapem co sa ma u vas zlepsit?? ten denny spanok, alebo v noci nespavate?

a hlavna otazka na maminy co dietuju...kocky, ako vam to ide??? ja sa na to chystam, ked dokojim...resp. ked nebudem takto unavena a budem trosku viac v pohode..dufam ze ste sa odfotili pred dietov a pofotite sa po 90 dnoch 😉 strasne moc vam drzim palce

lulu73
31. jan 2010

lenka 66 ...... to s tym ratlikom ako sa stratil v snehu, tak to ma velmi poavilo...dakujem za uprimny smiech 🙂 aj ked majitelka sa asi nesmiala, toboz ten chudak ratlik, sa musi este teraz triast a to sa ratlici trasu aj ked su ok

babulka123
31. jan 2010

lulu.. ja mam za tyzden zatial dole 2 kg.. a to teda riesim 90 dnovku a oddelenu stravu.. lebo ovocny den nezvladam..

co sa ma zmenit? napr denny spanok, lebo je velmi unavena potom, nocny - no dobre s tebou sa to neda porovnat ja viem , ale v poslednej dobe je 2 hod v noci hore a mozem sa aj na hlavu postavit a nic.. a cez den je taaak strasne uplakana a urevana a upistana ze mam toho akurat dost.. chuda a nevivem jej pomoct lebo ani ruky ani sediet, ani chodak, ani manduca.. no proste len boje a boje a neviem preco.. ale slzy nikde len sa jeduje... snad to budu len tiez zuby a potom bude apson troska lepsei..

martinex
31. jan 2010

lizatko davam mu nutrilon,ten som davala od zaciatku ked som ho dokrmovala a aj teraz ked idem do skoly,tak mu babka spravi do flasky... a neboj, prsa by sa on nevzdal ani za cely svet 😀

zuzujan uz je to lepsie...dneska zaspal po 20tich minutach....a ked moc place,tak len pridem utisim ho,pohladkam, pocmuckam...ale neberiem na ruky.... a on este potom mrnka ale nakoniec zaspi...a cez den to zvlada paradne,to ani nereve,skor sa len jeduje,mrnci a nakoniec zaspi...takze sa tesim..

lulu dieta dobre....dnes som sa vazila a mam 4kg dole za 12dni 😀 tak sa tesim...

zuzujan
31. jan 2010

pre baby ktore su v noci hore 10x ako ja:
http://www.koliska.sk/Tazkosti_s_dojcenim/nocne...

martinex
31. jan 2010

a kde ste vsetky? co uz spite???

zuzujan
31. jan 2010

mati nasa srdcervuco place, asi to na nu neplati.....mrnkanie ziadne

a zaspi ti sam v postielke cez den?

martinex
31. jan 2010

zuzi uz ano...predtym len na prse a teraz uz druhy den sam...

paulusa
31. jan 2010

ja davam ryz.mliecnu kasu od nestle, bez prichute. takze mu do nej popucim bananik, alebo jablcko.
zuzujan- dik.

janulka27
31. jan 2010

Ahojte augustovky, som medzi Vami nova, tak neviem ci ma prijmete..mam Samuela 8.8.

martinex
31. jan 2010

janulka jasne ze prijmeme 😀 vitaaaj...

paulusa uz si poriesila kocik surodenecky?

sisulka7
31. jan 2010

Ahojte kocky, tak my sme si dnes boli zalyzovat, parada 🙂 Pripadam si ako novy clovek. Kristinka sa varovala s babkou, len jej nechcela moc papat, tak ked sme prisli tak odo mna vypila snad 40 ml mlieka, viac nechcela, maminke ani prikrm nechcela jest. No a tak som jej na veceru dala kasu s MM a to vam poviem to je uplne ina chut nez ked jej to zarabam s bebou. Robil jej to muz a ja som ho sprdla, ze co je to take riedke, ze to urcite zle robil, tak Matka dakujem, ze si ma vyviedla z omylu. No a mala spapala asi 150 ml a do hodiny sa zobudila a stiahla 150 ml MM. Tak predpokladam, ze v noci bude dohanat den.
Inak baby poprosim Vas o tu dietu, ja som dnes nemala ani len sancu dopnut lyziarske nohavice, som zo seba zhrozena. Esteze som si minuly rok kupovala nove a to som bola uz v 4. mesiaci, tie som nastastie dopla, ale zeby tam bola nejaka rezerva sa neda povedat.

martinex
31. jan 2010

sisul posli mi do IP mail,poslem ti ju

henrieta76
31. jan 2010

ahojte
tak vcera som zacala aj tym tvrdym rezimom,no hroza srdce mi skoro puklo,ale kedze som vybrala zly den lebo sa mala napraskala 160ml kase tak sa mi do toho placu vyvracala tak sme skoncili na prse,ale dnes zaspala dvakrat sama sice velkym placom a ukludnovanim ale zaspala.len spala cez den malo a bola unavena zaspala mi o 6 na cicke,

mati vecer ho ako davas?lebo mne pri kojeni vzdy zaspi na prse.

vitaj janulka

babul drzim palce aby sa to polepsilo

paulusa
31. jan 2010

ahoj janulka.

mati- este nie. stale rozmyslam ci ano, alebo nie.ide o to, ze ak pojdem na prechadzku, tak mozem ist ked bude mat Matej obedny spanok. ked ideme k dr., sackujem do auta 😀, a ked budeme chciet ist na navstevu, tak by sme to riesili buginou. no proste este neviem, musim sa opytat facovky ako vyuzila svoj kocik. urcite nebudeme kupovat zas novy- budem kukat v bazaroch.

lizatko1009
31. jan 2010

janulka aj nam sa narodil 8.8.2009 😀

martinex
31. jan 2010

heni no ked zaspi na prse tak zaspi...ale vacsinou nie a vtedy mu dam jest kolko chce a potom pusa,do postielky,privriet dvere a dobru noc 😀

ale u nas bol problem ten,ze on na prse zaspal,ale ked som mu ho vytiahla bol okamzite hore,proste potreboval mat prso v puse-podotykam ze nejedol,len ho tam chcel mat...takze aj teraz ked sa zobudi pri tom,tak ho proste prelozim a vybavene...

martinex
31. jan 2010

paulus no lebo aj ja budem musiet nieco popozerat a poriesit co a ako...este v tom sice nie som,ale chystame sa na druhe 😀

sisulka7
31. jan 2010

nasa zabka nemala problemy so zaspavanim, ale poslednu dobu ju uspat cez den je ako za trest. Strasne sa tomu brani. A ja kedze ma len MM vo flasi sme s prsom nikdy nemali problem, ale normalne to teraz zo zufalstva obcas robim aj na rukach.
Chcem sa spytat, nebolievaju vase babenka bruska, ked teraz zacinaju s prikrmami?

martinex
31. jan 2010

sisul nie, ale davam mu cajik na prdiky, takze prdi cele dni jak stary chlap...

sisulka7
31. jan 2010

lenze mne Kristinka nechce nic pit okrem mlieka. Vodu do nej naozaj dostavam len tazko a to cez lyzicku. A cajik nechce vobec a pritom ked bola mensia tak nemala vobec problem s cajikom. Ach jaj. Nas brusko dost casto teraz boli a ma problem sa vykakat.

martinex
31. jan 2010

sisul no to z tych prikrmov...aj mne dadik tazsie kakal,tak som proste musela skusat cajik aj kadych 5 minut..len aby nieco potiahol

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre