Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
1. okt 2009

veve pokial len kojis tak je to uuuuuplne v pohode.. z toho vyrastie urcite..

martinex
1. okt 2009

babul len nedelu ee,bo to sa vratia nasi z dovolenky tak pojdem s malym k nim...potom cez tyzden alebo kedy

chrustik1
1. okt 2009

pozerám, že sa bavíte o plienkach... My si naopak nemôžeme pampersky vynachváliť. Teraz sme kúpili na skúšku Tesco plienky zelené aj fialové oboje dvojky ale fialové zatiaľ čo mal plienku každú presral. Zelené sa zatiaľ držia, len neviem čo budem robiť s tými fialovými, balíček som už načala a dohromady tam vraj bolo 80 ks, minula som tak možno 5 plienok ale nechce sa mi moc riskovať a nechať si presrať ďalších 75 oblečiek 🙂

veve80
1. okt 2009

hej, som rada ze len kojim, neviem si predstavit mu dat menej jest ako chce.

babulka, vasa ninka je podarena, a na niektorych fotkach vyzera uplne ako tvoj muz a na niektorych zase ako ty. a najlepsia je ta kde jej stoja vlasky, po kupani. 😀

stansun
1. okt 2009

my pouzivame pampersky ale uz vacsie 3 lebo jej su uz davno malinke ved uz ma cez 5kg 😀

babul nasa papa kazde dve hodky a obcas ked dlhsie spi tak 3. Vzdy je urobim 130ml a obcas si vypyta aj viac 😉 no je to pazrosko po rodicoch 😀

veve to uz nie je ani babatko taky velky chlapisko 😉 aj nasej vsetci hvoria ze aka je velka 😀

facovka
1. okt 2009

aj my uz isto mame cez 5kg,ale 2ky su nam akurat, stan vy uz ste na 3kach?? to jej neni velke??
veve, krasna vaha, nasi Oliverkovia tu budu hviezdit,aj ked na vas sa asi nechytame...uz teraz vidim, ze bude vacsi a tazsi ako filipko v jeho vekku,ale tak chvalabohu, bo filipka stale nutime jest a on eeeeee 😅
babul, a cena/ks?? 😀 sup IP

babulka123
1. okt 2009

stan.. no som spokojnejsia lebo vsade pisu ze by mali jest az po 3 hodinach a nesmu prekrocit odporucane davky..

veve dakujeme..

fac.. o chvilku posielam

stansun
1. okt 2009

fac no mame 3midi (4-9kg) a tie su jej uplne super a uz ich mame dlhsie, je pravda ze najskor je boli trosku velike ale vobec jej von nic neuslo ale teraz su jej dobre tak akurat 😉 ale teraz sme si kupili pampersky tiez 3 ale pre deticky 4-7kg tak som zvedava ci jej to nebude male 😅

perla200
1. okt 2009

babul aj nam sa to stávalo s pampers....potom mi kamoska povedala že tie vejáriky musia byť von...ako nechcem poučovať...ale odvtedy je to ok 🙂

veve80
1. okt 2009

fac, ja tomu nasmu oliverkovi hovorim oliver / guliver. tak to zobral doslova... 😀
😀 😀

baby co cisto kojite, kolko kvapiek espumisanu davate ?

stansun
1. okt 2009

babul pozerala som damsky magazin a tam hovorili ze deticky by mali jest vtedy ked si pytaju sice mozno hovorli o MM ale snad sa nic nestane 😅 zatial je uplne v pohode a je stastne babatko 😉

martinex
1. okt 2009

baby tak to my len teraz ideme na 2ky.... mame akusi malu ritulu 😀

martinex
1. okt 2009

veve ja nastastie nemusim davat, brusko mame ok....ale prve tyzdne som davala vecer 15kvapiek

lenka_66
1. okt 2009

babul , ja davam 180 mo my sme hladosi. skus spravit o 1 -2 davky viac a uvidis kolko sama stiahne.
UM sa dlho travi minimalny odstup ma byt 3 hodiny.

lenka_66
1. okt 2009

ty kokso uz tyzden ficim na 3.

z.vrablova
1. okt 2009

my sme na Pamperskach Sleep&Play a neviem si ich vynachvalit... take tie vonave kamilkove...Skusali sme Huggies newborn-ee, fialove Tesco-ee, Lidl tie male balenie po 16ks - celkom ok, ale este musi dorast, takze zatial len tie Pampersky a este nikdy sa nam nestalo, aby jej z plienky uslo, teda zo ziadnej znacky... mozno bude chyba naozaj len v technike balenia.
Veve, ja sice aj dokrmujem ale Espumisan davam len vecer pred spankom 25kvapiek... a fungujeme bez kolik

babulka123
1. okt 2009

lenka.. len ona tolko nestiahne.. ja to robim tak ze ak si nestiahne tych 130 ale len napr. 80 alebo tak , tak to co ostane jej este dam neskor, cca po pol hodke.. aspon takto ju klamem.. chuuuda moje.. hehehe
ked spi je jej to jedno ale ked je hore.. no des.. sak snad si nejako zvykne.. hehehe

perla.. hehehe davam na to velky pozor.. ale aj tak.. neviem .. tie tescakce mi vyhovuju.. ale vidite , kazdemu vyhovuje nieco ine..

lenka_66
1. okt 2009

veve , daniela ked kojila tak jej dr.ze 15 kvap. pri kazdom co sa nam vela videlo

babulka123
1. okt 2009

zas nehorovim ze sa prekaka zakazdym... balit viem..teda aspon si to myslim.. neviem .. proste sa mi asi len nepacia..

veve80
1. okt 2009

ja som mu uz tri vecere dala po 5 kvapiek, a rano sa pekne vykandil. tak neviem ci mam davat viac, ci to nie je zbytocne. v pondelok na poradni sa spytam.

martinex
1. okt 2009

veve mne detska vravela ze 15kvapiek 1xdenne... a pokial ti pekne kaka a nic ho neboli,tak nedavaj viac ak netreba

lenka_66
1. okt 2009

veve na letaciku je 25 kv. ale denne .ja ich tak priblizne delim po 5.

facovka
1. okt 2009

espumi aj sab simplex myslim ze do kazdeho papania sa mozu davat bez problemov 15kv. nam tak dr. povedala aj v letaku pisu, to ich nezatazuje, nevstrebava sa do tela, len prechadza crievkom, takze vykakaju fsjo 🙂

lenka_66
1. okt 2009

mne dr. ze sab simplex len 3 dni moze.obsahuje neaku latku.uz neviem ci navykovu abo aku.

babulka123
1. okt 2009

lenka viem ze kamoska davala sabsim..do jedneho roka kazdy den v mlieku 5 kvap.

a co sa tyka espumisanu, ja ho nevadavam len ked ma pocit ze je nieco zle.. ale dr. mi tiez vravela ze navykovy nieje, moze sa brat par dni na uvolnenie ale aj tyzdne a bez najmensieho problemu.. takze je to na vas..

z.vrablova
1. okt 2009

my sme sa rozhodli, ze espumisan budeme davat do 3 mesiacoch a postupne budeme znizovat davku, aby nebol zrazu sok...

martinex
1. okt 2009

baby tak toto je uplne v prdeli!!!!

ten maly spi od 14tej!!! o 17tej sa najedol a zase zaspal..o pol 8mej som ho zudila,sak nemoze spat v kuse...okupala som ho,nakojila.. oci mal otvorene,dala som ho do postielky...nevydal ani hlasok!!! po 10min som ho bola kuk,stale nespal... a po dalsich 5tich uz ano... bez placu! bez kriku!

neni on chory???

lenka_66
1. okt 2009

mati , urcite nie.priprav sa ze zajtra bude culy ako rybka 😉

z.vrablova
1. okt 2009

baby, hrozno papate v pohode? Oco doniesol 6kg hrozna a take je uuuzasne, mam neuveritelnu chut na neho.

babulka123
1. okt 2009

matka.. urcite nie lebo u nas to vyzera uplne rovnako.. az na to ze ja som ju zobudila o 7 , udrziavala v bdelom stave do 8 , potom sme kupali a zaspala o pol 9.
troska si poplakala ved to ona takto vecer musi a je ticho.. asi sa meni tlak alebo tak lebo mna boli hlava cely den ako kona.. neboooj ..
v noci sa bude na teba usmievat ze cau mama som vyspaty.. hehe stretneme sa na MK..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre