Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
8. feb 2010

blazka pre mna bol CS ako prechadzka uplne v pohode ..
ale mm nechce druhe ani za svet.. aspon ze mam Ninusku..

blazka24
8. feb 2010

babul tak mne sekcia tiež nevadila, keby ma nezačali rezať skôr ako zabrala anestézia respektíve než ma uspali 😀
mm u nás chce druhé a ja ani za svet, blbé tehotenstvo, samé problémy, bolesti po cisáraku som cintlavka 🙄

babulka123
8. feb 2010

no pekne.. tak to by som tiez pindala..

baby obavam sa ze moja dcera si prave pomylila nocny spanok s poobednym spankom.. od 7 je uz 4xc hore.. co sa u nas nestalo este ani raz za 6 mesiacov

facovka
8. feb 2010

to fakt sa este nestalo babul?? ty kokso,to u nas je normos... 😒

blazka24
8. feb 2010

babul tak to je divnô lebo vy spávate už od siedmej čo si pamätám xixixi lebo my ani zo srandy, vždy okolo jedenástej 😕

babulka123
8. feb 2010

niiiiieeeee.. nikdy .. ked spi tak spi.. teda aspon v noci..
ale uz je ticho .. asi mala vela toho v hlave dnes.. hehehe snad bude aspon do 5 rano ticho.. heheheh

adenka
8. feb 2010

ahojte,

mam opraveny notas tak som vas prisla pozriet 🙂

babulka123
8. feb 2010

fac..dnes mala len 2 spanky tak je mozno troska pomylena..

lizatko1009
8. feb 2010

blazka aj my chodime spat o11.

blazka24
8. feb 2010

adenka vitaj........

lizatko takže spolutrpiteľka xixixi no malý teraz rozpráva odušu, mám dojem ako keby som bola v zoo pri opiciach 😕

lulu73
8. feb 2010

babul...tak toto sa neda citat,to je uz strop, ma drbne asi 😎 to vase spanie ma pekne serie 😝 ...aby si to spravne pochopila, zavidim ti to spanie a Ninke kup velikansku odmenu a dennodenne jej rozpravaj aka je jedinecna co sa nocneho spania tyka .... to je normalne az neuveritelne ... ale prajem ti to...priala by som to kazdej z nas...v podstate ja som si to uz asi vybrala, mne tak spaval Marco

lizatko1009
8. feb 2010

blazka zatial mi to nevadi, az potom bude, u nas je taky zvyk, chodit neskoro spat, ja by som trpela, keby so, mala chodit spat o 8 a vstavat o 5-tej.

adenka
8. feb 2010

lulu tusim ze emka ked jedneho dna zacne dopstavat svoj deficit, tak mesiac nebudes ani o nej vediet 😅

lulu73
8. feb 2010

aden....🙂 ano, tak nejak

blazka24
8. feb 2010

lizatko ja som nikdy nechodila spávať zavčasu, skôr som si dlho pospala ale malý zaspáva o jedenástej a spával aj do ôsmej - deviatej ale teraz už nevydrží - už je hore o piatej naje sa a hajde do perín, dnes keby nás nezobudil budík na branie ATB o ôsmej tak spíme asi do deviatej 😀

lulu to vieš nemôže byť každý deň nedeľa xixixi veru s Marcom si si to vybrala - sa mi hovorí ked mám spáča 😕

lulu73
8. feb 2010

blazka...a ty ma tiez nestvi 😝

lulu73
8. feb 2010

tak vam poviem maminy, ze idem spat...clovek nikdy nevie, mozno ked pojdem teraz spat, tak potiahnem 3-4 hodiny...len problem je ze pre mna teraz zacina zivot, ked malicka zaspi a ja neviem zaspat skor ako okolo jedenastej ...idem to skusit...popocitam ovecky

dobru noc

adenka
8. feb 2010

blazka dnes bola nejaka dobra konstalacia...aj domika vstala o 7, pocuckala ale uz mrnkala..ja sm zadriemala a zobudim sa o 9 a moja dcera chrape... nechapacka 😝

lulu73
8. feb 2010

aden..a teraz si to zaklincovala 🙂 nepridem sem minimalne den ! 😀

adenka
8. feb 2010

luluuuuu ty ani necitaj take veci 😀 😀

bay
8. feb 2010

Babul, no u nas sa maly jedoval od troch mesicov na bruchu a zufalo sa snazil liezt a neslo mu to ☹ A zrazu pred dvoma tyzndami spravil prvych 10 cm a potom to kazdy den predlzoval a teraz ked nieco chce tak si tam dolezie..

blazka24
8. feb 2010

lulu tak počítaj ovečky a ked nebudeš môcť zaspať vytlač si naše photo a ďobaj špendlíkom 😎

aden tak super že ste takto spali - vidíš že niekedy sa zadarí, len ja nekojím tak musím vstať z postele, nachystať papať a to potom zaspávam aspoň 15 minút takže problém ale čo už, aspoň sem-tam sa vyspím.........

idem ja nachystať vaňu - krpec obžiera svoju žirafu a chudera už má zadok minimálne na tri časti čo do nej tak hryzie 😕 a ako vrieska, susedia zachvíľu začnú sami skákať z okien 😉

lulu73
8. feb 2010

aaaale nie, ja vam to fakt prajem....u nas to tiez nebude donekonecna 🙂 ...tak dobru

adenka
8. feb 2010

bay kam chodite plavat??
my o lozeni ani snivat..najnovsie ked je na brusku tak dvihne ruky a lieta 😀

lulu73
8. feb 2010

blazka...ja kojim a ked vstavam a kojim, tak tiez minimalne 15 minut som hore 🙂

babulka123
8. feb 2010

lulu nechcela som ta nasrat.. 😎 😎 😎

ja jej to hovorim kazdulinky den.. a najviac ked spi do rana do pol 7.. ale uz nebudem provokovat..

ja uz o jej spani nebudem pisat lebo vidim ze tu zdviham vlnu pohorsenia.. ale Evig je na tom podobne nechcem rypat..

lulu neskusali ste vlastnu izbu ? ver mi nieco na tom bude.. kamoska takto mala problem s malou a od kedy ju dala samu spat tak sa budi max 2 x za noc..

bay.. no ja dufam ze u nas to bude za chvilku tiez.. teraz hlavu pouziva ako 3tiu ruku takze pol dna "stoji" na hlave.. hehehe

aden.. vitaaaaj som rada ze ta vidim .. lietadlo je super, to je dalsi krok k uspechu

lizatko1009
8. feb 2010

blazka ved to je v pohode, u nas tiez tak funguje zaspi o 11-pol 12 a spi rano o pol7-7 sa zobudi napit, ale oci neotvori, zobudim sa nato, ze si cmula ruku a spime do tej 10, no dnes do 9, vedel ze ma 6 mesiacov tak chcel oslavovat lebo sa narodil o 9:25 😀 a teraz sio dava predspanok polhodinovy, okupe sa dam mu kasu a tak sa hraje, ale dnes to vidim na 12-tu.

leri
8. feb 2010

ja ked kojim tak spim 😀 😀 😀 teda vacsinou ....urcite skor ako alex 😀

babulka123
8. feb 2010

lizatko .. ona sa zobudi o 5 ale ja to este uhram aspon do 7.. a to je ok.. potom ide okolo pol 10 na hod , hod a pol, a teraz najnovsie od 2 do 4... , ak spi menej napr. len do 3 alebo tak .. tak si da este jednu pol hod okolo 5.. ale tak ci tak najneskor o 8 je v postielke..
ale uz som ticho.. naozja..

leri
8. feb 2010

babulka, lulu uz ma emku vo svojej izbe...........nepomohlo 🙂 teda pomohlo...........mm sa lepsie vyspi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre