Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
8. feb 2010

lizatko .. gratulujem..

kokso.. to by zas mna slahlo.. ja som do pol 12 nevydrzala uz ani nepamatam.. ja tak max o 9 v posteli.. heheh dnes prescasujem.. ale zas .. ja lahnem do postele pustim MASH a som tvrda do 5 min...ani uvodna znelka neskonci..

u nas je to tak ze skor mame aspon takto klud s marekom sa porozpravat alebo kuk tv. .. alebo tak..
ale kazdemu co vyhovuje...

babulka123
8. feb 2010

leri .. aha... no co uz aspon niekto..

a lulu spi s nou ?

lizatko1009
8. feb 2010

babulka tvoja mala si zaluzi 1 s hviezdickou co sa tyka spanku 😉 a dakujeme,a vtedy co ti spadla na zem, tak uz bolo vsetko v pohode?

babulka123
8. feb 2010

hej hej.. bolo ok.. ja som sa bala ze bola taka umrncana v ten den z toho .. ale nie.. je to kovli niecomu inemu.. ako som pisala len sa rozculuje ze jej nechcem dovolit stat..
v piatok s nou idem na kontrolu klbov a tak sa chcem popytat dr. ci ano alebo nie alebo co s nou .. no prikovat ju k zemi neviem takze kym aspon lozit nezacne sa budeme troska trapit..

ale snazim sa vymyslat program aby sme neboli cele dni same, takze bud kamoska alebo sestra alebo mamina..stale sme niekde , tam sa zahra pokuka a hned je den veselsi..

juuuj baby uz ju tolko nechvalte lebo sa to zmeni.. a to potom bude ... pomoooc vypisovania.. hehehehe

babulka123
8. feb 2010

luluina mala je zas jednoznacne najvlasatejsie babatko.. zlate male jazyckove.. uzasne.. hehehehe cmuuuk idem spat...

uankab
8. feb 2010

leri, ja tiez pri tom spim... a obcas sa zobudim a pozeram ze kde je magdalenka, vobec si nepamatam ci som ju uz odniesla do postielky 😀
babul, my sme podla mna najplechovatejsie... jemne blondave paperko sa nam pomaly objavuje, ale voobec ho nie je vidiet... no aspon usetrime na kadernikovi 😀 , ak budeme mat nejake vidietelne vlasky do roka, tak to bude zazrak...

leri
8. feb 2010

uankab, ja mam opacny problem.......alex je vedla mna a ja enviem ako sa tam dostal 😀

perla200
9. feb 2010

ahojte....čo tu riešite???🙂))))))))))) spánky? a to je čo????🙂))))))))))))

my už frčíme..... bebe tv zapnuté a jedeš karle.....

babul - my mame tri spánky za den...hodinu doobeda, hodinu na obed a dve až tri hodiny v kočíku...a noci na prd.... vôbec by mi nevadilo keby nespala cez den ani minútu len nech spí v noci....ale dnes rekord len raz hore asi viburcol zaberá 🙂

lulu - takže chápem, viem súcitím...... inak DOBRE RANKO

deina2005
9. feb 2010

hihih dobre ranecko tak my cez den 3x spanok po 15 minut ale zato krasne celu nocku spinkame.

bagaja
9. feb 2010

ako to čo bola za noc, baby my čo vstávame 4x za noc tak dnes sa malá zobudila iba raz a to o 4,45 akože ja nechápem, naposledy som 6 hodín v kuse spala v auguste 😝

no len teraz neviem či to preto že som si včera dala pohár vareného vínka, či čo to malo znamenať....no predpokladám že zas to tak skoro nezažijem 😖

a mám za sebou prvé diétne raňajky 😝

martinex
9. feb 2010

ranecko kocky...

ja mam pocit,ze som v noci nerobila nic ine len som maleho prekladala z postielky do postele a spat... ale uz to robim v polospanku,takze rano nemam pocit,ze som nejaka rozbita 😀 a zobudila som sa na to,ze ma ktosi okopava, krtko lezal medzi nami v posteli,pozil tam,kopal,sadal si,padal a tak podobne 😉 a najnovsie vylieza na mna,postavi sa na nohy a ruckuje na mna...truhlik 🙂

baga super zaciatok...ja som este neranajkovala,nejak ani nemam chut

martinex
9. feb 2010

juuuj a my dnes mame pol roka! 😎

babulka123
9. feb 2010

ahojte.. no my sme sa zobudili o pol 2, sup do postele v detskej - do velkej, mama vedla Ninky a spali sme do pol 7...

dnes mame poradnu potom idem ku kamoske a potom pridu svokrovci vecer. tak sa tesim ..

bagaja
9. feb 2010

mati gratulka k 6.

lely29
9. feb 2010

Ahojte.Tak aj my sme uz hore.Noc bola taka ako vzdy ani neviem koľkokrát bola hore lebo ju uz automaticky beriem a davam spat do postielky. Matka gratulujeme Davidkovi.My mame zajtra pol roka

daniela33
9. feb 2010

mati gratulujeme k polročiku 🙂 , tak lepší budíček si ani neviem predstaviť, však lepšie ako rinčanie pri uchu xi xi 😀
bag paráda noc, ja tiež snívam o takej, som zvedavá, kedy ma Tami takýmto dobrým spánkom prekvapí, ale nevyzerá to tak, že to bude tak skoro 😠
ja už ťahám tretí deň diétu, dnes mám uhľohydráty, raňajky za mnou, obed špagety s paradajkovou omáčkou a olivami a večer môžem miesto koláča krupicu, čo myslíte??? nejak na koláč chuť nemám a ked kojím radšej niečo viac mliečne a tá tabulka čokolády, to je akože jedna kocka?

deina to robila aj Tamarka predtým, cez den máločo pospala, len také 20 minútovky, ale v noci bola hore len raz, to bolo super, ale teraz je to na draka ...

babul super dník vás čaká 🙂

martinex
9. feb 2010

dakujem kocky 🙂

bagaja
9. feb 2010

joooj dani to sa malá dnes v noci iba pomýlila, ja zas budem o takej noci dlho snívať ☹

martinex
9. feb 2010

dani krupicu mozes, vecera pri uh je v podstate akekolvek jedlo
a ja si davam jeden pasik coko,to mas asi 3 kocky

facovka
9. feb 2010

marti gratulka 😵

perla200
9. feb 2010

marti - gratulka🙂))

martinex
9. feb 2010

diky 🙂

babulka123
9. feb 2010

jeeeej matka.. tebe nie ale Davidkovi gratulujeeeeme.. ze to s tebou takto zvlada.. hehehe cmuuucik mu daj veliky..

martinex
9. feb 2010

babul no ma to so mnou tazke 😀 pusu odovzdam 😉

daniela33
9. feb 2010

paráda Mati, tak to bude večer mňamka, pred zajtrajším ovocným dňom ... ja ovocie milujem, celé tehu som bola ovocníček, aj pri Jakubovi, a ten by teraz v ovocí aj zelenine, hlavne paprika a uhorka a cibuľa aj spal 😀

karin.
9. feb 2010

ahojte,

my máme za sebou v pohode noc, iba 1x bol hore o 2:30 a ráno sme vstávali o 7:30. Teraz práve spí doobeňajší spánok. Inak hlásim, že dnes mám vodný deň, tak mi držte palce aby som to nejako zvládla.

Maťka, Dadíkovi všetko len to naj k 6. mesiačikom

martinex
9. feb 2010

karin dakujem a drzim palce... to zvladnes a zajtra podom daj hlasenie,aky mas ubytok 😉

karin.
9. feb 2010

jasnačka, dám vedieť koľkých kíl som sa zbavila, sama som zvedavá...

Teraz ma tak napadlo, že som tu dlho nevidela kolku, neviete čo je s ňou?

martinex
9. feb 2010

karin neviem,sem tam ju vidno na FB

karin.
9. feb 2010

Ktorá na FB to je?? Poznám len krycie meno.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre