Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
2. apr 2010

perla ja mam aj otvorene dvere ale aj vysielacku a je to super.

napr. teraz ninka spi na velkej posteli a vysielacku ma pri sebe , zavrete dvere, ale som pokojna lebo ju ma pri hlave a viem ze ked sa prebere tak prve co ide , ide po vysielacke - lebo sak kabliky a tak .. a okamzite viem ze je hore..

perla200
2. apr 2010

no ked ju dame na poriadok možno ju tam prestahujem....kedže nam dost vrzgajú postele - ved sme sa aj narobili lež sme malú splodili🙂)))))))))))))))))))))) tak vždy ked si lahnem zavrzga a zamrví sa mala....a ja lež si najdem polohu na spanie to aj trvá....lepsie povedané lež zaspím....dnes mala spala a ja od 3-5h hore - sama po dome ako mátoha.....

martinex
2. apr 2010

inak aj ja som vcera kukala maminu a tiez bez flasky je...

a ja mam otvorene dvere a aj vysielacku...pocujem kazde otocenie a prdnutie 😀

lulu73
2. apr 2010

ahojte

mati, kde mozem vidiet tvoje torty?

lulu73
2. apr 2010

perla...ty mas uz tak naruseny spanok, ze by si mala ist na kurz spania, aby si sa naucila ako zaspat a spat

martinex
2. apr 2010
babulka123
2. apr 2010

lulu ako bezlaktozove mlieko?
my ho pijeme..

perla200
2. apr 2010

prisaham lulu....tak som sedela na internete o pol 5 ráno🙂))) jak debil....lulu mna by si mali najat ako tajného agenta a minimalne by som vyšmírovala vsetky milenecké páry na okolí....ale ja posledné dva mesiace tehotenstva som zaspávala pri teleráne...takže asi mam nejaký blok či čo.... a čo mala s tým mliekom?

perla200
2. apr 2010

no mne by mali dat nejaké provízie za to akú reklamu france lait robím🙂)))))))))))

babulka123
2. apr 2010

perla .. minimalne.. ja som si povedala ze aj ked uz bude moct normalne tak jej budem davat asi to francuzke.. je rovnako drahy ako nutrilon tak je to jedno..

lulu73
2. apr 2010

babulka...v kasi ho zjedla bez problemov, vo flaske ani za nic...saskovala, smiala sa a potom ju celu striaslo 🙂ale keby nebolo uz mojho mlieka, tak by slecne neostalo nic ine

perla200
2. apr 2010

no jasné babulka....ono to aj tak je len krátkodobé to papanie bezlaktozového mlieka....my sme zase extra prípad🙂))))))) ako vždy🙂)))

no lulu - tak taký 50%úspech

lulu73
2. apr 2010

mati...tie torty su super...a ta motorka, uzasna je a tesim sa ze mas aj striebornu farbu 🙂)) taku budeme v juli potrebovat 🙂

perla...ved sa zamestnaj v nejakej detektivnej kancelarii 🙂

perla200
2. apr 2010

no a vyšmírujem niečo čo nepotrebujem vediet🙂))))))))))))))))))) ale nie.... ale asi začnem nejak po nociach pracovat...ale najhorsie je že moje telo akoby spánok nepotrebovalo....aj mala teraz spí presne 3 hodiny a ja tu vysedávam.... chápes? ale raz ma zlomí a amen mi bude asi

martinex
2. apr 2010

lulu dik... jasne ze mam striebornu, mm som vcera vyhnala ju kupit... 😎

lulu73
2. apr 2010

perla....presne tak ako pises 5é percentny uspech..... ja ti neviem, ale ta nasa emma to je iny jazycek .... ta hocico do pusy neda...ked ju porovnam s Marcom, tak to sa ani porovnat neda...jedno z prvych slov Marca bolo HAM.... mam ho na videu asi v Emcinom veku a on tlaciiiii do seba zemiaky, maso, kompot, polievku, za tym banan a caj...a nonstop len krici ze ham ham.....emma jest nepotrebuje ako je den dlhy, ta sa len bude usmievat a mihalnickami prievan robit a ja sa musim pozerat na hodiny aby som vedela ci uz je cas jest...a ked jeme, to je katastrofa..ked jej chuti, celkom sa da...ale ked jej nechuti, to do nej musim tlacit, zabavat ju..

lulu73
2. apr 2010

perla .... a co ak je na vine internet??? co keby si zahodila niekam do kuta PC ?? ja som vcera urobila kusisko prace a to len preto, ze som si nezapla net.....uz viem v com tkvie tajomstvo nasich mam a starych mam, preco tak vsetko stihali....pretoze nepoznali net 🙂

lulu73
2. apr 2010

a este nieco...dobre sme spali presne dve noci...vcerajsia zase o nicom, skoro stale hore .-)))

sisulka7
2. apr 2010

baby, nasa v noci spinka super. Ale cez den je to katastrofa. Vcera do stvrtej poobede mala za sebou az jeden spanok a to trval 20 min, potom este muzovi hodinku. Som uz z nej uplne na nervy, v byte ako po vybuchu, neustale sa jej musim venovat, lebo inak len vymysla, co by vyviedla 🙂 Dneska som ju len chvilku nechala v obyvacke na puzzlach a nez som sa stihla vycikat, tak bola vylezena na parapete balkonovej a olizovala omietku. Takze holky sviatky nestviatky, ja mam umyte len okno v obyvacke. Dnes som robila fasirky so zemiakmia piekla medovnickove zajaciky, ale nakolko mala furt chcela byt na rukach, tak ich mame take troska viac kakaove 🙂
Takze tajne dufam, ze aj my sa niekedy dockame aspon dvojhodinoveho spanku.

sisulka7
2. apr 2010

lulu s tym jedenim akoby si hovorila o Kristinke.

lulu73
2. apr 2010

sisul...ja tajne dufam ze raz prespi celu noc

perla200
2. apr 2010

ja viem lulu....ale ja ako mam postíhané veci výnimočne.... no asi sa vykaslem na net....tak mala sa zobudila po 3,5 hodinovom spánku už sme napapané tak idem sa venovat lebo už na mna vykrikuje že - mama mama

lulu73
2. apr 2010

perla.....fakt??? to je uzasne ze mala uz vie povedat mama..ja sa na to uz veelmi tesim 🙂 a ja by som sa tiez mala vykaslat na net a aj veru idem

perla200
2. apr 2010

jasné aj tata.... a včera ju mama kočíkala vonku a ked ma zbadala povedala krásne že mama...

iveta6384
2. apr 2010

Ahojte,
prajem vam krasne prezitie velkonocnych sviatkov. My anio moc nesviatkujeme. Kedze su sviatky tak drahy robi od rana do vecera ako kazde sviatky. Takze nic. Dala som sa na proteinovu dietu, az 2 dni som vydrzala hahaha 😀 😀 😀 ved uznajte, kura alebo ryba bez soli, tuku iba nejake bylinky mozes pouzit a takto 10 dni. Ranajky, obed, vecera, no uz mi bolo na vracanie. Obdivujem ludi co vydrzia dietovat. Ja asi uz navzdy budem ako bombarder. Mam stale +9 kg a fakt mam z toho traumu a komplexy. A este ked si predstavim, ze za 3mesiace svadba aja ako take prasa, no fakt sa netesim 😔

Perla tak mala uz mama, to u nas nehrozi. U nas len baba a dad dad dad, takze Andrew stastny ze uz jeho oslovuje dad,ze to bolo prve mama bude az neskor. Ale ved chuda male on aj tak nevie co to znamena, teda aspon sa tym utesujem hahah 😝

lizatko1009
2. apr 2010

tak boli sme nakoniec na tej pohotovosti, tak doki povedala, ze ma zapalene lave usko tak vyfasoval nejake antibioticke kvapky aj antibiotika nejaky sirup augmentin, teraz sme prisli tak som mu dala panadol, aj tu kvapku do uska, len neviem ci ten sirup mu mam dat, alebo nie, lebo tam bola taka lekarka, ze dovi dopo, niekedy som ku nej chodila nic mi nebolo a stale povedala, ze mam anginu 😒 tak teraz neviem.

perla200
2. apr 2010

no ivet - zdielam tvoje názory a pocity, tiež neviem diétovat, kedže som pred tehu bola ako palička a to som žrala čokolády na kilá....a nič som nepribrala....stale mam 10kg navyse a neviem ich zhodit ani sa nijako prinútit, tiež mam komplexy ale čo už.... no najprv som si myslela že simonka tak bezcielne hovorí mama tata....ale asi nie...ked sa jej opýtas kde je mama tak sa pozrie na mna....

no lizatko najprv si mu mala dat ten sirup a kvapky čo ti predpísala a na noc môžeš dat panadol na bolest ak ovsem neni ten sirup na bolest....to ma mrzí, dúfam, že sa skoro uzdravíte.....

lizatko1009
2. apr 2010

perla ked sme prisli tak som mu dala panadol aj tie kvapky do uska a ked sa zoudil tak som mu dala tie antibiotika, tak zatial ochladol, ale taky je uplakany, ze az, som zvedava na noc, po obede spal minimum, nes som mu aj kupila tie co su mlieka s kasou tak vypil 150ml.

martinex
2. apr 2010

ahojte baby...tak my sme nakoniec isli na nakupy a sa poflakat,tak som si kupila rifle,tricka, aj mm a piskot dostal nove hracky 😀
teraz sme sa doslova prejedli kuracim salatom,tak travim s pivkom v ruke.... jaka pohodka 😉
piskot spinka,bol utahany,zase spanku dnes moc nedal 🙂

blazka24
2. apr 2010

ahojte babule,
idem zapriať krásne sviatky, veľa vody pre dievčatká aby boli zdravučké, veľa vajíčok pre chlapčekov /kúpačov/, radšej dostať vajcia ako po vajci 😀
no a my sme na normále - richard sa budí o 3,15 ako keby bol nastavený budík a tak som nevyspatá ale čo už, rozmýšľam že ho učičíkam a naučím ho na šiestu,nech sa vyspím, už som sa dva krát obarila a vysypala nutrilon vedľa fľašky, no tretia hodina je pre mňa zabiják čo narobím........

tak sa mi držte babule, idem k našim tak som zvedavá ako sviatky dopadnú, nepečem, len dnes som urobila štrúdel makový a ako si prial starý je tam 400 g maku - bude ho mať aj pod pazuchami 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre