Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
20. apr 2010

paulus.. no u nas nie.. ja radsej vstanem a idem k nej, ale dnes ma neeeskutocne bolia krize tak som chcela aspon lezat.. ale vobec to neb ol dobry napad. bolo to snad este horesie ako k nej vstavat.. skoro som jej hlavu prilahla lebo lezi v takych polohach ze dovi dopo..

bagaja
20. apr 2010

perla to nehrozí, on o druhom nechce ani počuť.....ale jeho to prejde ked malá začne lepšie spať 😉 ale taký wellnes nutne ale nutne potrebujú moje kríže....

daniela33
20. apr 2010

ahojte, nebola som tu pár dní, Tamke ide druhý zub a tak si užívame rúčkovanie a total sa jej pokazilo zaspávanie, doteraz stačilo párkrát pohojdať v kočíku a spala, teraz je to hodinový proces, keď sa vôbec zadarí. Už aby bol vonku...
Čo máte nové?

bagaja
20. apr 2010

baby kde ste objednávali tie nálepky na steny do izbičiek, teda tuším na MMB ale u koho môžte poradiť?

facovka
20. apr 2010

paulus,vajce natvrdo uvarim a zltkok vyberiem a rozpucim do jedla, ryzu aj rozvarit mozes,potom mixnut,abo len popucit..ja mixujem,maleho drhne..

martinex
20. apr 2010

ahojte...
nasa noc nic moc, o polnoci som mu dala Paralen, rano teplotu nemal a ked o 8mej isiel spat mat 37,5 tak som zvedava co bude ked vstane 😒

paulus ja ryzu varim do makka ako nam, ked som davala prvy krat som ju mixla,ale teraz uz nie a pekne papa,nezabieha mu
a zltko klasika,uvarim vajco na tvrdo, rozkrojim a polku supnem k ryzy...

eviqa
20. apr 2010

tak ja sa pridávam k skupine "mám s krížami kríž".

paulus, vajíčko robím rovnako ako fac.

facovka
20. apr 2010

marti a to ta 6tka??ci zubok?

martinex
20. apr 2010

fac no to stale netusim.... kako mal zase riedke,takze podla mna zub,ale kua ktory???lebo sak ziadne nevyzeraju zeby uz chceli vyliezt 😠

facovka
20. apr 2010

jaj ked aj kako to asi 6tka nebude,skor zub vyzera...a kolko mat ezubkov??mozno sa len pohola daky,svine su to 😒

daniela33
20. apr 2010

včerajšok dočítaný 😀
6-ku sme ani my nemali ...
čo sa týka kíl, tak podobne ako Blažka, pokušenie je silnejšie a to mm mi stále nakupuje samé dobroty, však si daj, no zabiť ho niekedy málo 😀 .
na stretko sa teším 🙂 a ak platí stretko v Aide, tak tam sa stoly neobjednávajú.
livi gratulujem k tehu 🙂
a aby som nezabudla Evi aj k prvému zúbku 🙂

daniela33
20. apr 2010

leni, evi, keď bude pekne nedojdete niekedy do mesta? mohli by sme sa prejsť a pokecať, lebo doma mi už šibe ..... a ulice Furče už poznám naspamäť 😀

daniela33
20. apr 2010

idem poskladať prádlo a poumývať stoličku Tamkinu, lebo tiež som ju včera nechala sa vyblázniť a stolička miesto žltej je celá zelená od špenátu 😀

lenka_66
20. apr 2010

ja dnes taham ciaru do all toys . posadim mareka do kazdeho kocika a do ktoreho sa zmesti berem 😀

lenka_66
20. apr 2010

dani , chyba zasadne len biele jedlo sa im dava papat 😀

daniela33
20. apr 2010

leni odpadnem 😀 , tak sa pochváľ mierami 😀 , už som zvedavá na Mareka ako zasa vyrástol 🙂

daniela33
20. apr 2010

keďže mamka už bola včera v koncoch, tak aj na zelenú pristala 😀 , hlavne že dieťa bolo polhodinu ticho 😉

eviqa
20. apr 2010

dani dík za gratulku
leni, už potrebujete nový kočík? Ale vy ste riadni chlapi

dani a s tým stretkom, o ktorej vlastne v pondelok?

eviqa
20. apr 2010

marti, tak stále teplota? možno to budú fakt zuby. Však aj ked nevidno, možno čoskoro uvidíš 😉

lenka_66
20. apr 2010

dani , neodpadavaj si sama doma kto ti da prvu pomoc 😀

ale v nedelu som ho dala do sportoveho tak je o 2 cm dlhsi ako vanicka 😀 . bud som zle zapla popruhy abo su male 😀 .a to madlo coho sa drzi dieta je asi len pol cm od nozicky ked lezi.takze nozkami bars hybat nemoze .

paulusa
20. apr 2010

babeny- dik za radu.
leni- 😀 to co mas za slonika doma 😀 doteraz si len piranu spominala 😀
daniela- tak nech sa vam rychlo pretlaci ten zubok
mati- to bude urcite zubok 😉

eviqa
20. apr 2010

ľudia, poradte, ako mám do môjho syna dostať čaj alebo vodu? už som z toho zúfalá

lenka_66
20. apr 2010

paulus ano pirana je cislo 1 . ked ma denne 50x nekusne tak ani raz.samozrejme na tvar najlepsie.zakusne sa a odtiahne 😝

evi , no myslim ze oni maju zlu sport.cast 😀 .to co za napad v stejnej dlzke ako hlboku vanicku

lenka_66
20. apr 2010

evi nechaj flasu pri nom mozno sa s nou zacne hrat a kusok sa don dostane.inac uz len stiekacka a

martinex
20. apr 2010

fac zuby mame 4...sak uvidime co bude..teraz sa zobudil,uz nie je taky horuci....zatial ani nemrncy 😀 pred obedom zmeram teplotu

daniela33
20. apr 2010

leni 😀
evi len skúšať, alebo skús zmeniť za ovocný čajík, ani Tamka nechcela, kúpila som jej broskyňovo mangový od hipp a pije pekne, síce nie veľa naraz ale viackrát denne asi po 30-40 ml

evi neviem kedy stretko, musíme sa dohodnúť, ale zdá sa mi, že baby spomínali že okolo desiatej a ja dôjdem trocha neskôr za vami, lebo o 9:15 ideme na neurologiu

eviqa
20. apr 2010

leni, má pri sebe aj fľašu aj pohárik so sosáčikom a nič. Akurát z fľaše to povylieva a už ked vidí striekačku, tak ani to nechce. Dúfam, že to je len prechodné, že to bude zúbkami, ale to sa asi snažím iba seba ukľudniť 😕

bagaja
20. apr 2010

baby ideme my na poradňu a potom k segre večer sa stavím a neprehánajte to s písaním aby som nemusela zas dve hodky čítať 😀

pekný den vám všetkým 😎

bagaja
20. apr 2010

leni a diky moc, presne toto som hladala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre