Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
5. máj 2010

inak my ako sme presli na to bezlaktozove / perla este raz dakuuuujeeeem/ tak ninka papa 180, minule 270!!!!!!!!§ skoro som odpadla.

facovka
5. máj 2010

no babul, parada, to sme s fifom my dopracovali na max.150ml potom uz nepil vobec,nastastie chce jogurty 😉 oli aj bezlaktozove ledva vypil, som zvedava na tie vysledky z krvi na tie alergie...zajtra ideme na krv.. 😒

perla200
5. máj 2010

babul🙂))))))))))) som strasne rada že to ninke chutí🙂
my ideme na gastro dnes tak uvidíme čo nam povie.....

perla200
5. máj 2010

my pijeme ráno 200ml, večer 200ml a v noci 200ml....

facovka
5. máj 2010

wau ze kolko vam piju deticky, teste sa, ja neviem co toto mame my s tym mliekom, a pritom ja a mm zboznujeme 😉

blazka24
5. máj 2010

ahojte tak som tu po dlhom čase, nestíham, od pondelka si zvykáme na lozenie po byte a už mám nervy v kýbli a to nehovorím o krížoch 😝
pripájam sa k téme pitie, my pijeme 250 ml mlieka stále a večer ak je väčší smäd aj 360 ml ale my sme veľký hladoši 😕

eviqa
5. máj 2010

zuzkav. tak nech máte zúbok čo najskôr a príjemnú rozlúčku aj svadbu.

babul, to je sila s tým výťahom. No už dávno som sa nezasekla, ale radšej klop-klop.

fac, tak dovolenka? jéj, bodlo by aj mne

a chcem sa nakoniec opýtať, že koľko chlebíka vám zjedia drobci. Nášmu som teraz dala chlebík s lučinou a spapal polovičku z polovičky, teda väčšiu polovičku a potom už nechcel.

a my spinkáme overal a spací vak. Ale ničím ho neprikrývam.

eviqa
5. máj 2010

no a kukám, že som akási pribrzdená dnes 😕 zasa som vynechala jednu stranu nedočítanú. No nič, blbí lidi, taky lidi. 😅
my pijeme 240 ml večer a ráno 210 ml mlieka. Ale už sa to zlepšilo aj s vodou

blazka24
5. máj 2010

eviq tak tvoj malý je iný papkáč, môj krpec polovičku z polovičky a zčasti je to väčšinou na zemi ale robí mňam mňam mňam tak verím že aspoň tú lučinu do seba natrepal, inak minule ju mal na pančuškách na zadku, neviem či si ju do zadnej časti tlačil či čo 😀

my spinkáme len pod dekou - overal ho škrtil a minule som mu nechala omylom podbradník a skoro sa pridrhol..........

včera som sa poriadne nevyspala, malý normálne zo spánku vygrcol, som bola šokovaná ale potom nechcel spať, tak neviem čo mu bolo 😕

iveta6384
5. máj 2010

Tak my papame po kupani, v noci a rano 210 ml mliecka, sem tam sa stane, ze trosku necha. A chlebik my zjeme cely oval ale bezkorky, natrety maslom alebo tak... To akosi vela, nie??? 😅

eviqa
5. máj 2010

blazka, tak som sa ukľudnila, že mu to asi stačí, ale po ivetinom príspevku, neviem, neviem. 😀

ivi, tak vy ste teda papkáči 😉

leri
5. máj 2010

ahojte, ivet,aj alex zje cely krajec bez korky, a niekedy este aj korku dorazi, neviem ako sa mu to dari s tymi dvoma zubmi ale dokaze to 😀
a vstava kazde rano o piatej .......a ako som ja rano nariekala ked sa budil o siestej 😀 teraz uz radsej nebudem, lebo zacne uz o stvrtej 😀
a mlieka vypije take jedno natlakovane prso rano, vecer, niekedy poobede a vela vela vela v noci 😀

leri
5. máj 2010

a dnes som bezdetna 😀 uniesli mi svokrovci alexa.............nevedia psychicky uniest ze takto o tyzden mam po statniciach a este stale sa neucim 😀 ale vcera som si uz nahodou dve otazky precitala 😀

blazka24
5. máj 2010

eviq keby mu to nestačilo tak by plakal, to je predsa vyjadrenie hladu dieťaťa nie?

leri provokuješ? my vstávame o pol druhej na čaj a o tretej na mlieko a spíme do siedmej maximálne 😒 a držím palčeky pri učení, ale pri koni sa toho veľa nenaučíš 😀

eviqa
5. máj 2010

leri, tak vy aj s kôrkou? no vy ste teda iný. Môj požužle kôrku, občas aj zje, ale tiež nechápem ako to s tým jedným kyptíkom urobí.
...tak si už ten bezdetný deň 😉 a príjemné učenie. Držíme palce na štátniciach

eviqa
5. máj 2010

blazka, tak snád by zaplakal. 😀

z.vrablova
5. máj 2010

ked si nasa natlacila do ust korku asi 5 cm, a zacala lapat po dychu, davam jej len bez korky... ale niekedy ju aj suchy chlebik dusi... tak zapijame cajom...
z mlieka som ja uz zufala, pijeme len rano max 150ml, niekedy pridam 60ml k obedu, poobede jogurt a vecer do kasicky (a asi kazdy 2. den ovocne kase mliecne alebo s UM max 90ml)... v noci uz nepije, sem-tam trosku caju... a som citala, ze deti do 1r maju vypit denne asi 600ml mlieka... tak to my ani nahodou.... nechuti jej uz umele, rozmyslam, ze skusim kravske z automatu este pre 1R... ked dorazim poslednu Bebu. Na gastro sme objednani az v auguste (vseobecna poistovna!!!)... co vam budem pisat, a to sme mali mat kontrolu po 3mes teraz v maji... no comment..
Leri, prijemne ucenie... Matke tiez...

leri
5. máj 2010

blazka, vy provokujete, my sme hore o piatej definitivne,ale medzitym asi 6x na kojenie ked ma dobru noc a vkuse dudeeeeeeeel, takze keby som vstavala dvakrat za noc tak sa s vami ani nebavim aka by som bola pysna 😀 😀 😀
eviqa, ale ja som nepovedala, ze sa idem ucit 😀 pri konovi a fb na to fakt nemam cas 😀 😀 😀

martinex
5. máj 2010

dado zje skoro cely krajec,vacsinou ostane len par kuskov na zemi ci na stolicke nalepenych 🙂

leri no pekne sa tomu venujes 😎 kedy to mas? ja som asi v polke 😖 😀

inak my pijeme uz kravske, asi 5 dni, chuti nam velmi, ranajky aj veceru vypije po 200ml

blazka24
5. máj 2010

eviq veru - plač je u mňa základ inak neskúšam tlačiť doňho nič, teraz som dala jogurtík ako sa zobudil a aby nebol hladný na rožok som natrela trochen jogurtu nech sa dotlačí, teraz vrčí s chlebom v ruke 😀

zuzka tiež som čítala to koľko má spapť mlieka ale môj by ho jedol na kilá ak nie na litre 😀 gastro je gastro, držím palčeky a tiež sme vo všeo 😔

blazka24
5. máj 2010

leri tak neprovokujem, dnes sa pridávam, od dvanástej do jednej ani bohovy spať ☹

martinex
5. máj 2010

leri a kolko mas otazok? resp. tez?

leri
5. máj 2010

marti, 60 otazok, z 2 predmetov to mam, ja sa proste nedonutim nijako sa ucit skor ako dva dni pred tym.......a idem 12:5. v stredu, takze ty budes mat finito a ja sa este len zacnem ucit 😀

blazka24
5. máj 2010

leri to je nejak málo téz nie? nemajú byť tri predmety? či to v tom je zahrnuté? inak si dobrá, ja by som už po pravde a spisovne "s.ala bobky" 😝

leri
5. máj 2010

blazka, bakalarske som mala z troch predmetov, teraz uz len dva 🙂 ale je to mix viacerych predmetov
ja som zatial brutalne kludna, uvidime kedy pride stres 😀

martinex
5. máj 2010

leri tak to mas super, ja mam 85tez, asi z 8mych predmetov,takze mix najvacsi...ale ide to,len by som pre pokoj duse potrebola takd va dni navyse...ale tie mi vzdy chybaju 😀

stres podla mna pride az rano,ked budem sediet a cakat na popravu 😀

leri
5. máj 2010

mati, ja kebsy som zratala tie predmety, tak to tiez tolko vyjde urcite, ale je to zhrnute do 60 otazok, a presne to si ja hovorim vzdy vecer predtym, ze este dva dni a bolo by to super 😀
kokos, na bakalarskych som isla stvrta, takze som rano na zahajenie vosla dnu, hned si vytiahla otazky a stres opadol, lebo sadli, a vysla som uz hotova bc........teraz idem az desiata, takze tam budem do obeda cakat kym pridem na rad, a to sa mi nepaci 😠

z.vrablova
5. máj 2010

Baby, to zmaknete... a takto o tyzden si tu budete pisat s tromi pismenkami v mene navyse... drzim palce...

martinex
5. máj 2010

leri no ja este neviem kolka som v poradi,ale kedze je nas v komisii len 5,tak najviac piata pojdem 🙂 ale tiez by som isla rada prva,nech to mam z krku..a dufam,ze dobre vytiahnem a sadnu otazky...alebo nech mam apson sajn o com to je, to uz nejak vykecam...snad

leri
5. máj 2010

nas je v komisii 14!!!!! takze podla mna budeme koncit neskoro poobede

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre