Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
25. máj 2010

ani mne nic si z toho nerob.. ja viem ze robite co mozete a veeelmi velmi velmi ani neviem ako velmi vam za to dakujem

babulka123
25. máj 2010

matka mas este svoje auto ci nie?

martinex
25. máj 2010

no mam ho zaparkovane na dvore,vyprsala tam emisna a mm ju nechce spravit...
ale mam otcove pozicane 😀 ten ma zlomenu klucnu kost tak aj tak nemoze jazdit 😀

babulka123
25. máj 2010

neprides?

martinex
25. máj 2010

mozem ale o 3tej musim byt doma....
dam si sprchu sadnem do afta a letime.... len nemam obed dadovi este uvareny, mas nieco navyse?

perla200
25. máj 2010

ahojte...babul aj ja líham po paneláku a zaspím o pol 2....vidím že lenka ma podobný problém ale lepsie ako moja sesternica ktorá je v 8 mesiaci tehotenstva a zaspáva ráno o pol 5 a ma 1 ročného syna a en vstáva o 6.h 😢
zuzi - sex v meste 2????? milujem ten seriál .......

babulka123
25. máj 2010

jasne.. aj dadovi sa ujde.. pojdeme von troska dobre..
juuuuj tesim

babulka123
25. máj 2010

perla.. jaaaja tak potom neviem , nepomoze tepla sprcha?

martinex
25. máj 2010

jasne moja...tak idem obliect maleho,zbalit veci a ideme..paaa

babulka123
25. máj 2010

no baby .. ninka taha hodinu a pol .. nechapem.. som zvedava ako bude spat poobede..

eviqa
25. máj 2010

no tak náš malý princ už je hore 😠 spal asi trištvrť hodinu. To dnes teda bude deň, lebo on už spí iba raz denne.

lulu73
25. máj 2010

cauko

emma mala rano o piatej este teplotu, dala som jej brufen a teraz je ok, uz aj jedla a zda sa ze je lepsie....cakam na vyrazky alebo na zuby 🙂))))

facovka
25. máj 2010

lulu IP

facovka
25. máj 2010

no my sa chystame spat teraz,oli nechcel velmi obed kuracie so zemiak.kasou, tak asi musim skusit dat mliecko,no ale tak neveriiim, ak nie pojde spat hladny asi 😉

eviqa
25. máj 2010

fac, aj my občas bojujeme s jedlom. Ale ja mám pocit, že je to hlavne vtedy, ked sa tlačia tie potentované zuby.

zahusťovali ste deťom niečo už múkou?

eviqa
25. máj 2010

lulu, nech už príde čokoľvek, len nech nie sú teploty 😉

zuzanakarolinka
25. máj 2010

eviqa ja nie, nezahusťujem múkou, používam detské instantné krupičky, buď ryžovú alebo kukuričnú 😉

zuzkamilko
25. máj 2010

ahojteeeeeeeee
hlasim aktualny stav,mame 11 200 g a 77cm 😵 😵 😵
a co sa jedla tyka,ked nam idu zubky,menej papkame

zuzanakarolinka
25. máj 2010

ty kokos, dobrý, my budeme mať toľko, keď budeme mať rôčik, asi 😝

zuzkamilko
25. máj 2010

zuzi,neries,pozri jedne dedicky skor chodia,ine skor kyvaju,tapkaju,rozpravaju, ine maju viac ine menej kil,hlavne nech su tie nase deturence zdraveeee 😵

zuzanakarolinka
25. máj 2010

tak tak

babulka123
25. máj 2010

zuzkamilko.. ty kokso.. no pekne.. super.. my mame ledva ledva 8 kg.. ale co sa cudujem ked ona uz beha... nonstop..
dnes bola martinex tomu svedkom.. heheh a okrem toho krici .. heheheh
evig .. ja zahustujem vacsinou ryzovou mukou { na kavovom mlynceku namleta normalna ryza} ale papala aj uz jedla normalne nase co boli zahustene aj mukou , vsak ked papa chlieb, rozky, makovky cokolvek tak muka jej neuskodi..

babulka123
25. máj 2010

a spat ani za ten svet.. sakra..

katkav
25. máj 2010

baby, ktore este kojite, davate malym normalne pribinacika? 🙂

blazka24
25. máj 2010

ahojte po dlhom čase, som deth, malému sa tak pokazilo po očkovaní spanie a tie zuby? asi si vytrhám vlastné a nalepím richardovi - jesť len s plačom a už konečne ideme na to gastro, dokina konečne uznala že grckanie tuhej stravy aj hodinu po jedle nie je normálne..........
idem lebo mi Richard urobí z domu kúlničku na dříví 😀

blazka24
25. máj 2010

zuzkamilko človeče to vážite super, my ešte máme len 8,5 ani nie 9 kg 😖

babul a to tú ryžovú múku dávaš neprevarenú alebo ako ????

katkav nekojím tak sorry nepomôžem..........

babulka123
25. máj 2010

blazka.. nie tak ako je.. zasypem tym jedlo a to sa tam pekne spravi.. v podstate to iste ako keby si to spravila s normalnou mukou

wenka
25. máj 2010

pekný deň vám všetkým prajeme 🙂

čítam vás väščinou pozadu, nestíham.. Maťko teraz spí, tak chvíľku dám relax.. aj tak som 3/4 zabudla už teraz, čo som xcela
Spíme 2x denne cca 1,5 hod, v noci je to rôzne, ale 2-3x vstávame, ale je to asi kvôli zubom. Dva spodné a jeden horný už sú von, a každú chvíľku bude aj druhá horná jednotka aj s dvojkou.. a kvôli zubom takmer nič neje - dá si jednu dve lyžičky a dosť.. ale hlásim pokrok: začal piť mlieko z fľaše!!!

katkav - ja ešte kojím, ale pribináčik nedávame kvôli tvarohu čo obsahuje, vraj je ešte pre nich ťažký na žalúdok. Ale dnes mi zjedol celého Miláčika, ten je z mlieka.

Baga - tú instant. krupičku poznám, kedysi som ju robievala dcére, ale ak sa dobre pamätám, nie je vhodná pre deti do 3 rokov.. neviem prečo, tak pozri pre istotu zloženie. Ale možno ju už vylepšili a je vhodná, lebo ja som ju mala dáávno.

Babulka - zahlasovanééé

Zuzkamilko - aj Maťko má za uškom takú hrčku, lekárka nám povedala, že sú to uzliny, môže ich mať zväčšené kvôli ekzému.. ale to už asi vieš, ak ste mali poradňu. Krááásne miery, Maťko má asi 9 kg, a poradňa aj s očkovaním nás čaká 23.6.

Maťka - ako ste vyriešili tú protišmykovú úpravu chodáka? aj som nad niečím takým rozmýšľala, ale nič vhodné ma nenapadlo 😖 a tiež máme viac-menej plávajúce podlahy.

babulka123
25. máj 2010

wenka.. dakujem
a ja som na ten chodak nalepila taku tu protismykovu podlozku co sa dava do napr. auta aby ti nelietali mobili.. obojstrannou paskou .. ale tym ze my s tym chodime von tak je to uz aj dole..

blazka24
25. máj 2010

babul dík, skúsim ale zatiaľ používam instantnú krupičku tak vyskúšam aj toto 😉

inak koooooooooonečne som sa dovolala na gastro, to je fakt sila sa tam dovolať aj to mi povedali že 14.6. 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre