Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
14. okt 2009

lenka ale sak nemozes pretahovat co vidis.. hehehe

my mame na baterky takze u nas sa pretahovanie nemoze stat.. co uz..

lenka_66
14. okt 2009

no my mame taky smejdik z lidlu ale pekne na nervy hraje.mne ,marek to ma rad

babulka123
14. okt 2009

lenka.. o teba vobec nejde {bohuzial} kedze to marekovi vyhovuje..

ja som dostala od 2 bab z konika ..

babulka123
14. okt 2009

idem si troska lahnut kym mala spi.. cmuuk ozvem sa

babulka123
14. okt 2009

no ziadne lezanie, a hlasim paradajkovu polievku ... matka urobila si mi chut..

babulka123
14. okt 2009

a hlasim ze este stale spinkame

lenka_66
14. okt 2009

mati , marian chcel odo mna plno ine info.aka skrinka ... .no ak blika tak ako si on mysli tak to bude skrat

martinex
14. okt 2009

babul tak dobru chut 🙂

lenka tak ja mm poviem nech to vecer pozrie a napisem ti potom ip 😉

inak my sme zaspali az teraz,samozrejme na rukach... sme sa 2 hodky hrali,potom sme mrncali a plackali... no na figu pocasie, malemu nerobi dobre... 😠

lulu73
14. okt 2009

lenka, mala si maleho prebalit ked tesne pred tym nalozil a nie natahovat jeho spanok pretahovanim kolotoca 🙂
ten z lidla mame aj my a od zaciatku tam ta pruzinka tukala a tak som to rozobrala, ze to opravim..cele sa mi to rozsypalo, ale nevzdavala som to, ponastavovala som tam vsetko, trosku poohybala, pofukala, pobuchala...proste klasicka oprava...no a ked som to zlozila, hralo to skratenu verziu a pruzinka brutalne buchala, tak som to zrusila cele a je to bez hudby, iba sa to toci

lulu73
14. okt 2009

fac...tie decka su vsetky rovbake...pri mame uplackane, rozmaznane a pri cudzich uplne poklady...klasika

lenka_66
14. okt 2009

no nam to pocko sedi.teda marekovi.normalne spi aj na balkone.klop-klop

mati ok

lulu73
14. okt 2009

a bola som v lekarni a kupila som si homeopatika na hrdlo,nadchu a nervy....liecim sa

lenka_66
14. okt 2009

lulu na nervy 😀 😀 😀

no marek sa pucil od 7 rana a neslo to .a kolotoc som zneuzila este vcera 😝

lulu73
14. okt 2009

leni...ano, nejaky sativol....ze na poporodny smutok a unavu.

lenka_66
14. okt 2009

lulu,to by chcelo vyhadzov z kopytka na vyventilovanie sa

perla200
14. okt 2009

ahojte...aj nasa královná teraz zaspala a to bola hore od 9.hodiny:(((( už hodinu spí...ktovie dokedy???? uvidíme....

nasa odkedy nema koliky - naloží vždy ráno po prvom papaní....a to ani nezbadám že nakladá....chvalabohu.... 🙂

babulka123
14. okt 2009

ahojte, tak ja hlasim ze prckata sa zobudila po 3 hodinach najedla sa a po hodinke znova spi vonku.. pocas pokladania do kocika uz bola tvrda.. hehehe

asi dospava vcerajsok..
ale dobra kosa je vonku.. ja cajickujem a dufam ze to prejde coskoro..

bagaja
14. okt 2009

ahojte

no vidím že nie som sama na spadnutie 😉 Lulu ty odskúšaj toto na nervy a ked zaberie tak idem na to aj ja. No a o tom že vyzerám ako strašidlo do maku ani nehovorím 😝 A presne ako Lenka píše chcelo by to poriadny vyhadzov z kopýtka 😀 ale čo cecky nechám doma?

No a moja maličká lomí už štvrú hodinu, a ja som pospala tak sa cítim kusen lepšie, no boli sme kus na prechádzke ale zima brutus.

a moj mm stojí v Levoči na pumpe čo je 20km od domu čo sa nemôže dostať domov pre sneh na cestách, a to už dnes buchol auto, čiže fasa deň 😒

perla200
14. okt 2009

bagaja...ja som mala také kritické obdobie do takých 7 týždnov ako sa mala narodila...a to som si hovorila že nechápem čo nevládzem? ved na statnice soms a učila 6 týždnov vkuse a nespala? ale potom som prisla na to že po státniciach som spala týžden🙂))

lenka - ten tvoj výrok - pretiahla som kolotoč...tak to bolo sto bodové 😀 😀 😀 😀

babulka123
14. okt 2009

bagaja.. az tak .. no pekne..
inak cakam kedy sa to spusti aj tu ..

a ja som bola vcera na decku bieleho a vyyyyborne mi to padlo..

bagaja
14. okt 2009

babul že aké parádne fotky, šak ja by som tiež dala do albumu ale ja to neviem zmenšiť, poradťe ako?

babulka123
14. okt 2009

bagaja. posli mi ich na mail zmensim ti ich..
benesova.a@gmail.com

martinex
14. okt 2009

no baby.... tak ten spanok o 2hej trval asi 7 minut....odvtedy rev,boj.... konecne mi zaspal na prse po papani,tak hadam mu to vydrzi...sak cely den nespal 😠

a zase som prd spravila za cely den...a mam taku na hovno naladu,ze ani nic robit nejdem.... iba sa naobedujem 😎

babulka123
14. okt 2009

matka.. dnes s tou naladou to bude pocasim asi .. lebo aj my uz mame hadku za sebou a ja nejsom schopna ani nic.. ale obed som uz zvladla..

perla200
14. okt 2009

ano napíste ako ich zmenšiť?

babulka123
14. okt 2009

matka a ozaj neskusala si maleho davat spat von? ja som ju nababusila dala do fusaku a spinkaaa.. doma sa nevedela nijako ulozit.. a vonku spi uz zas hodinu..

babulka123
14. okt 2009

viem ich zmensit ale da sa to tak ze si ich otvorite cez program paint {kreslenie} = pravou klik a open with paint, a potom na hornej liste najdete ze Image - obrazok, a vyberiete Resize/skew... a horizontal a vertikal zmenite napr. na 80. date ulozit a malo by to byt ok.

bagaja
14. okt 2009

babul poslala som mail, dikes

no a moja tiež zaspala v kočíku a potom som ju preniesla dnu, a drichme

martinex
14. okt 2009

babul lenze ja ho nemam kde von dat,aby mi ho neodfuklo.... terasu mame celu odkrytu....a vystavit ho pred barak,pomaly na ulicu tiez nechcem 😒

babulka123
14. okt 2009

matka.. tak potom nic.. inak ja jej dam este deku tak aby jej nefucalo dovnutra a este mi kamoska radila ze mam jej dat prsiplast na kocik a tym padom nebude fucat dnu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre