Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
16. okt 2009

mati nemusí to postihnuť každé dieťa či áno?

A vieš prašulky som rátala na auto, ktoré sme pred dvoma tt kúpili a pred včerom ho drahý buchol 😒 , ale buedm asi musieť zobrať na to očkovanie, lebo to mi je prednejšie

daniela33
16. okt 2009

leni no paráda, ten sa nechal voziť, no však aj naša princezná. Už pekne dva týždne večer zaspávala v postielke sama a teraz znova štrajkuje, takže sa znova nosíme

lenka_66
16. okt 2009

jaj mati tak to som vedela 😕 .len dat 2 a 2 dokopy je tazke 😕

daniela33
16. okt 2009

aj ja som za to očkovanie, len ešte musím prekonzultovať s doktorkou, peniaze nie sú všetko, zdravie je prvoradé, aj keď pravda je,že to riadne mastné ...

martinex
16. okt 2009

baga ze vraj kazde,len je otazka kedy ho to chyti..ci ked ma 7 mesiacov alebo 2 roky...
a peniazky som tiez ratala na auto,chcem akurat kupit,ale tak bude to musiet pockat...

lenka pohoda,ako matke v domacnosti je ti odpustene 😀

lenka_66
16. okt 2009

dani, no ja tiez vravim.a ked som citala ako lenka pisala tak serem na prachy.

mati , a ako dlho to ockovanie ucinkuje?

lenka_66
16. okt 2009

ako tak rozmyslam. no je to humus ale priznaky a priebeh ako salmonela.proti tej sa ockovat neda.a tiez ju mozu deti schytat.

bagaja
16. okt 2009

moje dieťa sa po 4 odkach začala prebúdzať, zlatušik, mamka popratala povysavala byt aj schody pred bytom (sused sa poťeší) pokonikovala, no a obe budeme spokojné 😅

martinex
16. okt 2009

lenka to neviem, budem sa musiet dr opytat

facovka
16. okt 2009

ahojky maminy, uspala som obe deti, tak som zbezne precitala 😉
ja rotavirusy nedavam, ze to je tolko druhov, ze nezahrna vsetky, a srackovat a virusovat moze aj tak... 😒 ale tie najcastejsie to asi zahrna, sak to je na kazdom... 😉
fifovi konecne pichli poslednu davku pneumokoka, vyvalime za 2ks 120eur, takze asi tak ☹ lebo on este nespadal pod tie preplacane poistovnou ockovania... 😠

lenka_66
16. okt 2009

mati , citaj predposlednu otazku a odpoved.

http://www.rotavirus.sk/lekar_radi_1.html#otazky

lenka_66
16. okt 2009

na marekovi rozhodne setrit nemienim no: ako kazde decko vsetko olize a sracka je na svete.a ak ju bude mat je mi fuk ako sa vola povodca.dieta trpi stale stejne.cize je mozne ze ako napr.rocny nedostane rotavirus ale ako 2rocny moze.

facovka
16. okt 2009

leni,to neni o olizani, to su virusove, takze kludne hocikde od hocikoho sa chyta..kychanim a tak...na olizovanie bordelu a tak davam na zltacku zaockovat, neviem ktora to je B abo A..cca 30eur stoji...
mne nejde o setrenie 😉 ale zase uplne na vsetko davat ockovat tiez nieje zdrave 😅

lulu73
16. okt 2009

dnes som dala malu spinkat na brusko a spala 2 hodiny...super

adenka,slavkicek...zijete? vsetko ok? akosi nechodite uz

facovka
16. okt 2009

aj nas maly rad spinkava na brusku,aj 3hodky lomi tak, sa aspon vyprdi 😀

lenka_66
16. okt 2009

lulu, slavka pisala zew ide na vychod a bude 3 tyzdne.

fac , ano ja som len citala tu poradnu s dr. o rotaviruse a tam sa pise ze
Prenos je fekálno-orálny ale aj respiračnou cestou - najmä u oslabených jedincov / čí už starších ľudí alebo unavených a vyčerpaných prácou aj mladých ľudí/.

facovka
16. okt 2009

no,nas filipko raz nakazil,on srackoval a grcal a na druhy den aj my s mm 😖 nam to do 24h preslo, a on to mal9dni ☹ ale ze to zo vzduchu..nie fekaly 😀

lulu73
16. okt 2009

lenka...ano, uz si pamatam a predstav si ze na TV BEBE byva prestavka, kde v niekolkych jazykoch apeluju na rodicov,aby sa s detmi aj hrali a robili ine aktivity ako TV 😀 😀 😀

segrina mala mala rotavirus, lezali na infekcnom, vyzeralo to s nou vtedy fakt blbo

facovka
16. okt 2009

aj my sme lezali vtedy na kramaroch, maly mal infuzky, des 😔 lebo on mi vobec nechcel pit, ze nepapal az tak nevadilo,ale pit musel,a nechcel ani glga ☹

lenka_66
16. okt 2009

lulu hej , videla som to.
no kazdy kto srackuje a grca vyzera blbo.sama som 2x lezala na infekcnom pre hnacky a zvracanie.tak viem asi ako... .
no a na otazku ci sa to moze opakovat radsej pani dr.neodpovedala.preto ma to odraduje

lulu73
16. okt 2009

jasne ze je to hlavne marketingovy tah, mozno aj dr.zato nieco maju...ale tak kazdy nech sa rozhodne

fac...presne aj segrina mala...a ona celkovo malo papavala a vzdy bola take drobatko...

lulu73
16. okt 2009

idem s malou von do tej kosy, lebo uz 3 dni nebola vonku,iba v aute

lenka_66
16. okt 2009

lulu , tak otvor okno na aute a bude von 😀

babulka123
16. okt 2009

no baby prajem dobre ranko...
nejako zalomila mala na balkone o pol 12 a ja tiez, takze super.

facovka
16. okt 2009

mne maly lomil doobeda na balkone a teraz doma v kociku... 🙂 filipko je uz hore...

babulka123
16. okt 2009

no mala spala doobeda len hodinu, teraz tahala 3.apol aj to som hovorila uz marekovi nech ju zobudi a okolo piatej pojdeme este von, musim ist kupit nejaky krem na tvar ked je takto chladno a na pery, ja si pojdem kupit nejaku vlakninu alebo co aby somm sa konecne posr... {kua} a nejaku zeleninu, lebo som si pripravila veci na polievku ale tym ze som zaspala tak ju marek spapal..

heheheh

martinex
16. okt 2009

no my ideme s mm dnes do kina... mamka sa ma stale pytala,kedy niekam pojde tak som si povedala,preco nie... krtko pojde k babke a my s mm sa troska poflakame po obchodoch a dame to kino 😀

lenka_66
16. okt 2009

adenka , zije len vypeka na krstiny a prisavaju sa tak neerdzi 😉

deina2005
16. okt 2009

jeeeezis ja som dala 5x to iste ja truba

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre