Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

livia1
17. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

blazka24
17. okt 2009

martinex to ti tak mlieko tieklo? ja som minule odsávala a reku to čo a kukám a mne striekalo a malému do oka a na líčko,tak sa olizoval heheh bol zlatý.......

čo sa týka manželíčka hodil facana do vyvetraných a prezlečených duchien - nejak ho to merkovanie /ako hovorila moja babka/ zmohlo a ten maličký červík drichme terazky už druhý krát po nakrmení zase viac ako dve a pol hodiny no neporazilo by vás?

stihla som napiecť koláč a oni dvaja chrápu 😀

perla200
17. okt 2009

no blazka...ako tak som to myslela, že je malo chlapov ktorí sa na to odhodlajú🙂))))

martinex
17. okt 2009

perla hej ,to mi tak tieklo 😀 a aj mne sa stane ze maleho ostriekam, ked papa a vypluje cicku,tak kolko krat som mu aj do ocka ci ucha 😎

babulka123
17. okt 2009

ahojte, no ja sa musim priznat ze mam uzasnu dceru.. co vam budem hovorit teraz sme dosli domov.. mala zaspala normalne u kamosky o osmej, dala som jej jest, a nechala maminku zurovat. bolo super, lebo sme boli so znamymi ktorych som velmi dlho nevidela a tak sme mali o com pokecat.. potom sme ju len prehodili do autosedaky a uz spokojne buvka v postielke ani si nevsimla ze sa niekde presuvala..

juuuj taka som rada ze ju mam a ze je taka perfisna.. { klop klop dufam ze to nezarieknem}

a este sa musim pochvalit.. lady sa pohli a bola som aj vcera aj dnes a dokonca 2x na wc.. ze aka parada..

lenka_66
18. okt 2009

zdravim,
no babulka , tak nech vam to vydrzi 😵 😵 😵

my sme mali perfis tyzden a zas sme spat s nespavostou 😠 .po hodinovom kolisani spime max.pol hodky.no zima na balkone zatial uspava , len nech sa o nezmeni.vcera cely den a dnesnu noc sme kolikovali 😠 😠 😠 .skusala som bez espimusanu 2 jedenia.SMOLA ☹ ☹ ☹

facovka
18. okt 2009

babul, zavidime tisko 😉
my nejako tak ako lenka 😒 , niekedy lepsie,niekedy horsie, niekkedy super 😉 ale kazdy den je iny, takze sa ani netesim ak je to oki 😉
teraz spi &oli na balkone, som bola s nim hodku von a este lomi 😉 ale uz bude vstavat si myslim,papal o 8h naposledy 🙂 a dnes mame vymesacie 🙂 😉 😵

lindush
18. okt 2009

caute maminy,

babul,to mas super,co ja by som dala aspon za 1 taky den,ako mas ty 😉 u nas to prebieha podobne ako u fac a Lenky,s tym rozdielom,ze super mame iba ked som u babky,u nej dokaze cez den prespat aj 4hodiny,akoze nechapem vtedy....rozmyslam,ci mame doma moc teplo,alebo postielku zle otocenu,neviem..

inak doma spime take 20min spanky a v noci sme aj 5krat hore a dalsiu polhodinku uspavame ☹

no ale co uz....najhorsie je,ze som taka unavena,ze mi uz odchadza mlieko ☹ ,pritom aj vela pijem,aj polievky si robim,no co uz,bodlo by mi aspon 1den si pospat,ale to nehrozi....mam tu cely vikend aj dcerku mm,k tomu je mm chory,takze mam cely vikend deti 3 😀

babulka123
18. okt 2009

ahojte, baby .. rada by som vam dopriala take babatko ako mam.. verte mi .

fesanda sa zobudila o 3 rano ,dostala flasku, zaspala a zobudila sa o 7.. no skoro ma vystrelo.. kukam ze co ti sibe este je moc skoro . tak som jej dala flasku , dala som si ju vedla seba na postel pod hrazdicku.. po pol hodke kuka na mna ze ble ... a zavrela ocka a spali sme do 11!!!!!!!! no proste parada.. necha ma zurovat a este aj vyspat. moje zlaticko..

potom spala len hodku cez obed a od 2 chrni znova na balknone.. nech zije zima.. o 5 by sa mohla uz aj zobudit a ideme este na na navstevu ku krsnym tak uplne ze parada den.. navarila som , vyzehlila som .. super..

babulka123
18. okt 2009

inak co sa tyka toho tepla.. my mame v detskej kde mala spi cca 18 stupnov.. ak je viac tak je velmi nekludna.. a cez den ma mala oblecene body s dlhym rukavom , na tom tricko s kratkym a teplaciky a ponozky.. cize nie nejako moc..

babulka123
18. okt 2009

matka maly je uzasny na tych fotkach.. aku hudbu mu pustas??
fac gratulujemeeee

babulka123
18. okt 2009

no babulky ? halooo..
taham nas z 2 strany..

u nas nic nove, spime nastastie.. dnes sme to pretiahli boli sme na navsteve a dosli sme domov az o 8. som sa dost cudovala ze este nerucala od hladu .. a tak sme sa okupali potom som mala pocit ze ani nie tak mlieko ale zje celu tu flasku.. a zaspala.. tak pohodicka..

zajtra mam mareka este doma tak sa z toho neskutoncne tesim a ideme sa troska flakat po obchodoch..
inak marek mi neskutocne pomaha, dnes okupal malu - ako kazdy den, ale aj ju natrel, a dosla som akurat ked maturoval ako ma dat plienku.. taky bol zlaty zmeteny.. ktorym koncom kam.. keby nebolo tolko hodin tak ho necham tak a asi by som sa doost zabavila..

livia1
18. okt 2009

Babul tuším trpíš samomluvou 😀 .............v pohode vykecaj sa 😀 😀

Malý ma už druhý večer nacvičuje. O 8 po kúpaní zalomil pri flaši a o pol hodku bol vyspinkany a teraz som ho už od jedov a únavy položila do postielky, že kolko vydrží byť sám. 😒 . Som zvedavá do kedy. Zatial si vypráva a je spokojný ☹

babulka123
18. okt 2009

juuuuj zlatik.. vydrz..

a ano.. dnes na mna kaselte..

livia1
18. okt 2009

stichol idem na kontrolu 😅

livia1
18. okt 2009

Samozrejme že nespí 🙄 , len sa po tichu pozerá na kolotoč

babulka123
18. okt 2009

treba treba.. ja po skusenostiach s monitorom chodim kontrlovat velmi casto..

livia1
18. okt 2009

ja monitor nemám a ani som nad ním nerozmýšlala. 🙂

babulka123
18. okt 2009

livi.. nech kuka.. ozaj a od kedy bol hore? lebo ja striktne dodrziavam ze nemoze byt dlhsie hore ako 2 hodky.. po 2 hodkach odchod spat.. akurat vecer je to 2.5 hod. max. do 3...

no co sa tyka monitora.. neviem , ja som ho chcela lebo som vedela ze mala bude vo svojej izbe, tak som taka pokojnejsia. teda pokial je zaplnuty a je to ok, ak pipa tak mam nervy dooooost..

perla200
18. okt 2009

ahojte...tak my sme mali super den...mala spala skoro stále ale teraz nie a nie sa uspat to asi za to, ale boli sme na prechádzke tri hodiny a dve prespala...neuveritelné....doteraz len plakala v kočíku, fakt ta zima je super....už som bola hladná, smädná, sopel mi tiekol ale prechádzala som sa s nou...dedinu som obehla trikrát....

leri
18. okt 2009

ahojte, idem docitavat dva dni, lebo nembol cas 😀 na svadbe bolo super, alex to zvladol lavou zadnou, akurat ze dnes je brutal umrncany, ale viete co??? nechal nas normalne vyspat do pol dvanastej, lebo sme prisli az o tretej domov..........normlane so mnou lezal v posteli.........tak preto je taky nervozny lebo cez den potom uz nespal
a zuby sa mu tlacia dva dole a jeden hore, takze zajtra volam doktorke co na to, lebo ocividne ho to boliiiiiii

livia1
18. okt 2009

Ja mam postielku pri hlave, takže večer sa len šuchne a ja som hore.
Vydrží mi byť hore max. od krmenia do krmenia a to je 2 hod. Aj pred kúpaním bol hore dve hodiny, preto tak zalomil. teraz mu dám o desiatej a dúfam, že zaspí. Ale nie ako včera. zaspal o desiatej a o 5 minut bol hore, tak som ho do 23:00 uspávala. A o tretej už zas bol hore do pol štvrtej a potom ráno o 7:00. 🙄 Už som vyčerpaná a niekedy aj dosť podráždená s toho. Lacino robí v Belgicku a teraz príde až na vianoce. 😖

babulka123
18. okt 2009

livi.. no poviem ti .. bez muza.. mas moj obdiv. ja by som to nedokazala.. marek mi velmi pomaha uz len tym ze je tu ..

perla.neboj ona zaspi..

leri.. inak aj my sme dnes spali lebo sme zurovali.. heehh

perla200
18. okt 2009

pre mamičky nespavých detí....teda to napísala babenka v jednej téme zabavili sme sa...

ale doktorka ma potešila, že deti ktoré menej spinkajú cez deň sú bystrejšie a napredujú rýchlejšie lebo nazabíjajú čas spinkaním a kým iné deti hajajú tak oni napredujú... no to mi je teda útecha...

livia1
18. okt 2009

Leri máš zlaté dieťa, ale nazávidím ti toľko zubkov naraz 😖

babulka123
18. okt 2009

perla.. no ninka bude pekne blba podla toho .. no parada.. to co je za hovadina???

livia1
18. okt 2009

Babul teraz sa čudujem sama sebe, že som sa na to dala. Ale už je to asi sila zvyku. Lacino začal chodiť do zahraničia ešte ked bol Maťko malý. Martin mal tri a pol roka ked začal chodiť do nemecka. Bol tam rok a tri mesiace, vždy po mesiaci prišiel domov. potom bol rok doma a teraz je to už dva roky čo robí v Belgicku.

perla200
18. okt 2009

babul....už spí...ale keby bol každý den takýto nebránila by som sa...ako nemohli sme my doteraz moc chodit na prechádzky lebo sa jej tam nepáčilo...ale tá zima ju uspala....zajtra idem aj doobeda aj poobede...zoderiem kolieska na kočíku🙂

babulka123
18. okt 2009

perla treba..
ja teraz doobeda davam na balkon, a spi, poobede chodime vacsinou von, ale ked sa neda tak sa neda.. takze chvala bohu za balkon.. aspon ze to .

livi.. klobuk dole ..naozaj .. ja by som to nezvladla.. ja som dost taka ze mareka musim mat.. nepotrebujem ho k nicomu co sa tyka veci ale uz len to ze je doma a rozculuje ma..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre