Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
22. okt 2009

náš sa zo začiatku tiež netváril nadšene pri zistení, že to je čaj, ale potom si dal povedať. Ked je smädný, tak ho pije, ked nie, tak iba sa bavká.

babulka123
22. okt 2009

uz som jej skusala dat aj pred mlikom ze mozno.. ale kde.. no uvidime budeme ponukat castejsie cez den.. a davas teply alebo studeny?
lebo izbova teplota mi pride v podstate stuedene..

no zatial spi.. tak sna potiahne aspon este hodinku..

babulka123
22. okt 2009

a este jedna vec, ako robis to ze spi celu noc? heheh ja sice nemam co hovorit uz aj nam sa stalo ze spala do 5 ale to len vynimocne..
skusala som aj nutrilon exttra.. ale som mala pocit ze ju viac puci..

eviqa
22. okt 2009

babul, on to má asi dedičné po oteckovi 😀 on tiež rád spí. No ale naozaj, neviem. Poradila by som, ale neviem. A čajík mu trošku zohrejem, ale stalo sa, že si dal aj taký pri izbovej teplote.

musím ísť, došla návšteva, neskôr pokoníkujem zas.

babulka123
22. okt 2009

papap a dik..

lenka_66
22. okt 2009

do slaka premrzla som jak hovado od 10 do 14,30 sme boli von

babulka123
22. okt 2009

lenka pekne a aspon spal.??

ja som nakoniec nad malou vyhrala a zobudila sa az teraz.. takze super.. a idem este von s nou

martinex
22. okt 2009

baby tak u nas dnes spanok 0 bodov.... bola som vonku,krasne spinkal v kocari,jak sme prisli domov,este som sa ani nevyzliekla a uz rev.... bojujeme spolu cely den.... teraz lezi v postielke, pol hodku len tak kukal a teraz zadriemal,tak snaaad zaspi aspon na hodku....ale nie som optimista 😠

katka1981
22. okt 2009

Ahojte Maminky, mam novy krasny zimny overal pre dievcatko Disney, mojej malej je akurat cize by ho neponosila, je na vysku 67 cm. Ak mate zaujem poslite IP. Dakujem.

livia1
22. okt 2009

ahojte baby, dnes je malý neskutočme kludný, až sa mi veriť nechce, žeje taký. teraz užhodinu a pol spí, tak čakám kedy sa zobudí.

ozaj máme nové fotky v albume ako dnes Kubko mordoval levíka. tak kuk 😉

martinex
22. okt 2009

jooooj babay crta sa mi auticko.....som z toho uplne na vetve,v nedelu ideme pozriet 😀 som volala mm,ze ak mi ho nekupi sa s nim rozvediem 😀 😀 😀

livi pekne fotos,maly je uz chlapina 😉

livia1
22. okt 2009

martinex tebe sa risuje autíčko a mne ešte len vodičák 😀 . mi máme na parkovisku dveautá a nemôžem ani jednokôli tomu použiť. som s toho na nervy, hlavne ked by som faktpotrebovala isť niekam na rýchlo a musím sa trepať autobusom.

livia1
22. okt 2009

marti malý je bohový s tými sluchátkami. čo počúva? to čo si mu púšťala, ked bol v brušku?

martinex
22. okt 2009

livi no ja sa preto moc tesim, sak byvame mimo BA a ked cokolvek potrebujem,musim kvoli tomu volat mm.

a malemu tato pustal techno,to mu pustal aj ked bol v brusku a reagoval na to..tak mu to tato pripomina 😎

babulka123
22. okt 2009

matka .. napodobne.. o pol 5 sa zobudila presna ako hodinky na jedenie a potom sme isli este von a spala este pol hodku... teraz sa hada s kolotocom
a to auto.. no parada ja sa taaak budem tesit.. lebo potom prides aj sem.. hehehe

ja som dnes zvedava na spanie ale snad to bude ok, zatial ma nejako moc nesklamala.. a boli ma hlava ako kona..

livia1
22. okt 2009

Tak ako sa teším na vodičák tak sa aj bojím. ja som niekedy hrozny zmetkár,tak dúfam, že potom nebudem.
ale velmi sa teším, že budem môcť ísť s deťmi kam budem chceť, na výlety..... atd. aj do blavy by som išla,ale autobusom sa tam trepať 😒 , to je blbosť.

martinex
22. okt 2009

babul no my sa teraz hrame,za chvilku sa pojdeme kupat...

a to auto sa aj ja tesim,dufam ze sa to poradi...a jasnacka,potom nas tam mas jak na koni 😀

livi to ti verim,auto je velka pomoc.... a hlavne vela vela jazdi aby si si zvykla a naucila si sa...

perla200
22. okt 2009

čaute kočky....tak noc zlá ale den celkom ok.... uvidíme čo dá noc...držte nam palce....

babulka123
22. okt 2009

perla.. vcera si potrebovala poradit .. co si potrebovala.???

no my uz spime.. teda dufam.. hehee

matka.. budeme erdzat spolu..

a v sobotu mozem prist na 100 percent.. teda som free..navsteva co mala prist nepride, takze len ak by sa naaaaaahodou nieco zmenilo ale zatial mam program Sad janka krala.. a uz teraz sa velmi tesim ..
matka pridem pre teba???

babulka123
22. okt 2009

pridala som nejake foto

babulka123
22. okt 2009

uz viem preco nespala kuknite aka zmena pocasia ma byt..

martinex
22. okt 2009

babul no podla vsetkeho v sobotu ideme pre auto 😀 😀 😀
mm prave volal majitelovi,ten nam zajtra posle nejake fotos a mm mu povedal,ze ho na 98% berieme, tie 2% su tie fotos 😎 tak sa tesiiiiim...

martinex
22. okt 2009

babul a ninka je rozkosna v tom overale 🙂

idem pred TV kym krtko spi....zajtra som tu ako na koni.... ci Punte?? 😀 paa

babulka123
22. okt 2009

jeeeej super.. a kam idete pre neho ? zeby si hned dosla..

bagaja
22. okt 2009

ahojte

no dnes som akosi nestíhala koníkovať, tak až teraz, naša mala nie a nie spať, no dúfam že čoskoro zalomí

inak baby zajtra mám ísť trhať ten zub, lenže neviem či pôjdem, lebo mám strašný strach, a neviem či môžem injekciju a či nemôžem stratiť mlieko, poradťe mi, prosím ☹

babulka123
22. okt 2009

bagaja.. krsna je zubarka a ked som bola tehu tak mi robila zub a samozrejme s inekciou.. hovorila mi vtedy ze je to tak maaaliknko ze nic sa nedeje.. tak sa neboj urcite ju mozes.. teda dufam.. bez toho ti aj tak trhat asi nebudu.

lely29
22. okt 2009

Baga urcite Ti to neuškodí tak ako pise aj babul.Vytrhnú Ti ho a konecne budes mat pokoj.Neboj nebude to urcite boliet viac ako pôrod

babulka123
22. okt 2009

lely pekne prirovnanie.. heheh

ale ozaj sa neboj, mne uz nejaky ten zub trhali a vazne to nieje take strasne.. len neprijemneeeeee..

lely29
22. okt 2009

Mne aspon pomyslenie na to ze to nebude take ako pôrod pomoze,ale my ženy to určite vydrzime

babulka123
22. okt 2009

ja neviem.. ja som ho prespala.. hehehe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre