Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
22. okt 2009

noo to dnes spravila nina marekovi.. ale mne zatial nie..

perla200
22. okt 2009

ja môžem blazka ale vybíjajú sa mi batérie na notebooku🙂

perla200
22. okt 2009

lenka - nam mala krásne grgala - teda ani chlapi v krčme tak negrgajú v poslednej dobe nie a nie grgnút a ked tak len malinko a potom čkáme ☹

lenka_66
22. okt 2009

perla tak seba nabijes a notas nie?????????/ 😀

babulka123
22. okt 2009

no baby .. pekne.. nie ze by som ja nespravila ale mlieko pre istotu kontrolujem po marekovi .. hehehe

lenka_66
22. okt 2009

nam sa niekedy pri grganbi okna trasu a niekedy grgame ako slecinka

babulka123
22. okt 2009

nooo u nas ako dospely chlap a o prdeni ani nebudem hovorit.. obcas obvinujem mareka.. hehehe ale to len nina..

lenka_66
22. okt 2009

marek prdi v kuse.ak neprdi 10 minut tak sa uz zacina puxcit

blazka24
22. okt 2009

perla tak dokedy baterky? že by ti pošlem energizer?
leni pri grganí malý nervačí presne ako u teba, neznáša to a môj krpec vôbec odmieta používať ručičky hádže sa mi stále o kľúčnu kosť a nervačí.......
prdí jak vecheť stále 😀

lenka_66
22. okt 2009

stale mu dohovaram ze si vybije tie zuby co este nema 😀 😀 😀

blazka24
22. okt 2009

lenka môj malý odmieta používať ruky, aj keď ho dám na brucho tak ruky pri telo a hlavičkuje nonstop do perín, proste ten tvoj aspoň nervačí ale ten môj je ignorant 😀

sisulka7
22. okt 2009

baby hlasim, ze dnes nam niekto vymenil dieta, mala zaspala hned po kupani v lehatku, zobudila sa o deviatej najedla, preniesla som ju do postielky, pokomunikovala so zvieratkami na kolotoci a asi od pol jedenastej normalne spi bez nosenia na rukach a uspavania. Po skoro dvoch tyzdnoch, kedy chodievala spat najskorej o pol tretej rano a po obrovskych revoch, co nas brusko bolelo a co mam maminka uz taku svalovicu na rukach, ze ledva varila obed. Teraz musim prehodnotit cely den a porozmyslat, co som robila inak ako doteraz. Ozaj baby mozu mat kolily suvis s tym, ze mam kramy a hrozne silne?

leri
22. okt 2009

ahojte 🙂
takze v sobotu o 14:00 v baaaaaaaaa 😀 tesim, dnes sme boli so segrou na nakupoch......6 hodiiiiiiiin a alex to prespal, zato ked sme sa vratili, tak nam to vanahradil, hucal ako pavian..........ale hambim sa.....tolko penazi som utratila ze az, ale kupila som si taky kostym ze dovi dopo........v orsay a rifle ktore prave roztahujem, lebo su fakt uuuuuuuzke, to ako motivacia aby som este tie zvysne 3 kila schudla 😀 😀 😀
mne naskor revaval alex pri kojeni, zistili sme ze to je ta nadprodukcia mlieka.........a v poslednej dobe reve po kojeni, nechapem......prebaleny, nakrmeny, na rukach a reve

lulu73
22. okt 2009

cauko

leri...a nema reflux... vraj ked sa detom vracia mlieko a maju kyselinu,zvyknu plakat

ok, v sobotu pridem aj ja...sama som zvedava, aka bude moja Emka, ci sa po 5 minutach pobalime domov alebo ci bude spibkat...take vzrusujuce to je 😀

blazka24
22. okt 2009

sisul gratulujem, môj malý prespí už dávno takto ale nie je to vždy............niekedy nie a nie spať..........

leri môj malý spí celý čas vonku ale ako náhle vôjdem do obchodu rozdrapí oči a reve a reve a reve, asi ako každý chlap neznáša nakupovanie.........

sisulka7
22. okt 2009

blazka u nas sa to este nestalo. Ked sme byvali u nasich prespala sice celu noc ale chodila spinkat tak pred polnocou. Rekord sme mali o desiatej, ale po poslednych dvoch tyzdnoch by som jej bola vdacna aj keby sla spat o jednej a v klude. Som zvedava dokedy potiahne a ci bude chciet este papat.

blazka24
22. okt 2009

sisulka môj malý mi už rekordne raz prespal osem hodín ale zobudil sa a plač jak keby ho rezali a kým som stihla nachystať fľašu myslela som že ma porazí jak horko plakal, zato zjedol 170 ml mlieka a grgol jak sviňa 😀

sisulka7
22. okt 2009

mne ked mala zaspala o tej druhej pol tretej, tak v pohode potiahla do tristvrte na desat a zobudila sa s usmevom na tvari 🙂 lenze to uz maminka davno kmitala, lebo pri nej sa toho spravit vela neda.

blazka24
22. okt 2009

sisulka ja cez deň nič nestíham, všetko musím v noci a dnes som si povedala že keby aj rovno bordel so mnou začal komunikovať a špina za mnou došla osobne tak nerobím, včera do druhej nadránom mi stačilo..........

blazka24
22. okt 2009

idem ja do hajan tak peknú nôcku a príjemný zvyšok písania ........

perla200
23. okt 2009

prváááááááááááááááá

nasa simi spala v noci 9hodín VKUSE!!!!!!!!!!!!nech jej nto vydrží

z.vrablova
23. okt 2009

Baby ja som vcera dostala kramy... aj sa tesim, ze je vsetko ok, ale aj som smutna, ze sa to uz znova ten kolobeh nastartoval. Inac ziadne bolesti, ziadna predzvest, prisli len tak, necakane.

Kristinka zaspala vcera o 21,20, ked som jej zviazala rucky, neustale sa s nimi ohanala, normalne jej vadili, vkuse sa na ne budila.

Dnes mame na Mestskom urade uvitanie do zivota, prisla nam pozvanka od primatora a potom ideme na oslavu k nasim, ocko mal 55 rokov... tak tesime.

Lenka, chudatko malinky... pofukali ste??

Perla gratulujem, nasa viac ako 6hod uz nespava, ale zato cez den prespi krasne, 2x po 2-3hod a este pred kupkanim hodinku. Je to nas zimny medvedik, stale by len spala. A vonku v kociari uuplne najviac, este ani vchodove dvere nezavriem, uz spi...

martinex
23. okt 2009

ranecko....

babul ideme pre neho do Vysokej pri Morave,ale neviem kedy lebo mm je v praci a az ked z nej pride, takze asi nie..

a inak mne maly spal v noci 11,5 hodiny len s jednym jedenim!! zaspal o 20tej,jedol o 3rej rano a potom spal az do 7.30... 😀 jaka parada 😉

sisulka7
23. okt 2009

zuzka u mna to bolo podobne, ale kramy hodne silne, uz mam nejky siesty den. inak mala bola hore o stvrtej a teraz o osmej, sa normalne citim, ze mi vymenili dieta, taka bola dobra, napapkala sa odgrgla a pokracovla v spanku.

missy97231
23. okt 2009

dobre ranko... ja fakt neviem,,, ale ja uz ani neverim, ze moj davidek niekedy prespi celu noc 😀 inak - v noci sa zobudi raz... medzi pol2-pol3... ale o 4hore zas... a budi sa kazdu hodku 🙂 a o pol 8 papal iba 4minutky,,, ale ostal v posteli,,, a tak sme zistili ze iba toho chcel dosiahnut, lebo ostal spokojny vo velkom 😀 😀 😀

eviqa
23. okt 2009

dobré ránko, my sme spinkali krásne od 20.30 do 6.30. teraz spinká zas, ale vidím, že vaše deťúrence tiež pekne spinkajú. Sisul, len nech vám to vydrží.
Inak kramy mám za sebou už aj ja ☹ zas ten kolobeh, uff

bagaja
23. okt 2009

cafte

no tak som ten zub trhať nešla, lebo sa strašne bojíííííííííííím som zvedavá ako prežijem víkend, lebo zub raz bolí potom znova nie a tak dookola....

no pekne Vám spinkajú bábetka, my znova 2x hore, ale už som si na to zvykla, ved to je tiež pekné 🙂

no a ja som tiež po kramoch, čo ma prekvapilo, že prišli bez bolesti, ale za to namiesto 4 dnoch až 9 dní 😠

eviqa
23. okt 2009

bagaja, to trhanie zuba určite nebude horšie ako pôrod
a keamy? ☹ mňa jedine potešil, ž to nebola ž taká bolesť ako kedysi. Teda iba trošku.

facovka
23. okt 2009

ja este kramy nist,ale cakam kazdym dnom, pri fifovi som dostala tyzden nato jak som dokojila 😀 my nespime, fifo zlobu robi, oli vyprava na kolotoc, obcas fnukne...asi zachvilu nastartuje 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre