Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

missy97231
3. nov 2009

no vy sa mate,,, sneh 🙂 esteze tu nepada, ja tiez nemam prezute auto 😒
ja som uz napiekla linecke kolaciky 🙂 a samozrejme uz som sa nimi aj prejedla... 😝

stansun
3. nov 2009

baby poradte mi neake jednohubky lebo mame v sobotu party na Eminu pocest 😵 nieco co sa rychlo urobi

stansun
3. nov 2009

bag popslala som ti ziadost na FB, takze to som ja 😀

bagaja
3. nov 2009

stani, osvedčená pomazánka - tvrdý syr, cesnak, majoneza, vegeta - mnamky mnamky, na to daj hocičo, napr. hrozno - je to supiš 🙂

eviqa
3. nov 2009

stani, alebo žltý melon, prosciuto a pokvapkať balzamikovým octom, paráda

eviqa
3. nov 2009

stani, alebo ja robím podobnú pomazánku ako bazagaja, ale idú tam vajcia na tvrdo, karička, cestnak a tatarka. Tiež super, ked robím očká, tak navrch zvyknem dať orech. Inak môj mm túto pomazánku je ako šalát 😀

stansun
3. nov 2009

tuto pomazanku poznam a tiez ju mame velmi radi 😵 zlty melon u nas nikto nelubi 😝

inak akurat mi teraz pisali zo snopu ohladom toho bazenika ze sa to u nich robi iba cez vikendy a ze ked mame zaujem na januarovy kurz tak im mame poslat prihlasku a ze nas daju do poradia 😒
mne to vyhovuje lepsie cez tyzden tak neviem este porozmyslam

eviqa
3. nov 2009

stani, tak namiesto melonu skús hrozno zelené, to veľké. aj s tým je to dobré

eviqa
3. nov 2009

ta kde ste všetci? Co už staviate snehuliakov? 😀

martinex
3. nov 2009

eviqa uz sa to topi...zase bude len bordel po tom snehu...to ani padat nemusi 😠

bagaja
3. nov 2009

evi a z čoho 😀 iba ak z blata, my sa snažíme kojiť, no aj by sme jedli ale leniví sme ťahať 😝

adenka
3. nov 2009

baga poslala som ti tiez ziadost na FB

bagaja
3. nov 2009

už som potvrdila, jeeej ale sa mi to rozrastá 😉

martinex
3. nov 2009

idem ja obedovat a trosku vegetit pred tv...cafte zatial

adenka
3. nov 2009

no toto moje dieta v polke jedenia zaspi, vypadne jej didka a po chvilke zacne otvarat pusu naprazdno ako maly kapor 😀

bagaja
3. nov 2009

no my ideme do poradne som zvedavá koľko vážime, ale dnes nás idú aj očkovať, tak bojím že čo to bude 😕

eviqa
3. nov 2009

bag, my máme poradnu zajtra, tiež by nás mali očkovať, tak snád z toho žiadna teplota nebude 😒
no malý je hore, pračka doprala, ja jedu

babulka123
3. nov 2009

ahojte, no obed navareny aj napapany, teda ja napapana.. sosovicova omacka s klobaskou . ze mnam. minka spi na balkone od 11:15. a sestra prave douspavala Filipka na balkone tiez.. takze idemem mat veget..

rene82
3. nov 2009

nás už očkovali 2x (+ TBC), dr radil dať pre istotu po očkovaní panadol baby a ešte raz večer. trošku zvýšenú teplotku sme mali iba po druhom očkovaní a to asi preto, že panadol som jej dávala až večer, nakoľko som bola celý deň u našich a nemala som ho so sebou. inak je to v poho. tretíkrát nás ešte preočkujú 24.11.

rene82
3. nov 2009

babul už môžeš šošovicu? ninke to nerobí problémy s bruškom? ja nič také nejem 😖

babulka123
3. nov 2009

rene ja uz nekojim..

rene82
3. nov 2009

ja som dala tiež do pračky biele prádlo, spodok mám už uprataný, ešte povysávam podkrovie. na obed idem robiť lángoše.
pred dvoma týždňami sme behali po bratislave s bratom a švagrinou (po doktoroch, po obchodoch,...) a dostali sme chuť na lángoš, tak sme šli na miletičku. bol fajný, mňam-mňam.
inak čakajú bábo v marci, neviem či som spomínala. boli už aj na morfe a malom 3d v ginfive a povedali im, že by to mala byť baba. tak asi Danielka. a kúpili už aj kočík, teutoniu čokoládovo hnedú. chceli ju objednať, lebo sa čaká 2-3 mesiace, ale mali na sklade a ešte k tomu v dobrej akcii, tak ho rovno zohnali. mám ho teraz uskladnený u mňa, aby ho doma nemali. sa s nimi teším. 😵 😵 😵
a mužova segra, čo je 2x po umelom tiež čaká v tom istom termíne (+-2 dni) dvojičky. asi tiež baby. ale s ňou sa moc nebavím.

rene82
3. nov 2009

aha, tak preto. hneď mi to bolo čudnuo 😅

adenka
3. nov 2009

babul aj ja som sa najprv vydesila nad tou sosovicou a potom mi doslo 😀

ja som poprala, vypratala jednu skrinku, lebo sa mi tam usidlili mole 😠 a varim spenatovu polievocku 😝 ..

mala dnes pekne pokracuje vo vcerajsom rezime...jedlo-spanok, jedlo-spanok 😵 😵

babulka123
3. nov 2009

aden... parada tak pomaha ten nutriton? alebo davas nutrilon? alebo kojis?

a mimohcodom sosovicu som jedla aj ked som kojila.. a v pohde.. samozrejme nie v takom kvante ako teraz. .heheheh

rene82
3. nov 2009

a čo ste spomínali cesnak do pomazánky, tak ho jete aj tie, čo kojíte? mne sa asi z cesnaku vyhádzala (neviem určite, či to bolo z neho), resp. dr povedala, že cesnak do jedálnička kojacej mamičky vôbec nepatrí, tak ho nejem. a veru mi vo veľa jedlách chýba 😖

adenka
3. nov 2009

babul vcera vecer a dnes rano dostala nutriton a normalne kojim...

adenka
3. nov 2009

rene ja cesnak a cibulu iba tepelne upravene...ked som jedla surovu cibulu tiez sa vyhadzala a mala zelenu stolicu...

rene82
3. nov 2009

cibulu sem tam jem (tepelne upravenú), ale cesnak nemôžem ani tak, aspoň podľa dr. tak to radšej neriskujem. 😒

adenka
3. nov 2009

ja ho davam do omacok a polievok a zatial je mala ok...aj teraz som dala do tej spenatovej...mnam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre