Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
11. nov 2009

ahojte,
livi , no slaba utecha ale mozno.mne po 3 potratoch vzdy sledovali HCG v krvi.stale klesalo no bolo tam cca 3 mesiace aj ked som uz mrchu mala.tak mozno preto ti vysiel // test.ved v tvojom tele muselo byt tych hormonov viac ako u mna za 6-7 tyzdne

lenka_66
11. nov 2009

paulus pozri stranu 63 babulka tam davala link na cum.maznacika

lenka_66
11. nov 2009

evi , maroskovi vsetko naj ... k meninam

bagaja
11. nov 2009

jej fakt šak dnes ma Maroš a martin meniny, tak evi všetko naj malému, livi aj tvojmu Maťkovi a neviem komu ešte proste všetkým

paulusa
11. nov 2009

lenka dik. 🙂

martinex
11. nov 2009

perla no nasla som na nete diskusie,kde kocky otehotneli aj ked brali HAK,dokonca aj tu co beriem ja

missy beriem cerazette...berie sa bez prestavok,no kramy som uz mala... len nikde neviem zistit ci byvaju pravidelne,alebo nie...tak sa teda necham prekvapit...

babul no to mas recht s tymi topankami 😀

eviqa
11. nov 2009

ahojte, tak sme doma, boli sme si trošku povyraziť a po foto.
lenka, bagaja dík.
livi, nech sa rozhodneš akokoľvek, tvoje rozhodnutie bude správne. držím palce, aby to dopadlo dobre.
...a všetko naj všetkým Maroškom a Martinom 😉

livia1
11. nov 2009

baby,zrejme to je planý poplach. 😀 robila som si ešte jeden test a citlivejší,tak ten my višiel negatívne. v stredu idem ku doktorke,ak do vtedy nedostanem. tak som zvedava v čom je problém 😒

eviqa
11. nov 2009

livi, no vidíš, možno len blbé hormony 😉 , teda nie možno, ale určite

babulka, príjemné balenie a s tým spánkom, už ozaj neviem. Ale ona ked si to tak bude posúvať, tak sa dostanete asi až na ôsmu alebo deviatu večer a ste tam, kde ste boli

livia1
11. nov 2009

Teším sa ako koň, ak je tento druhý správne. 😀 😀 😀

eviqa
11. nov 2009

livi, asi to bude tak. Mne tiež, síce pred tehu, blbla mrcha a na vine boli hormony.

lenka_66
11. nov 2009

livi este citlivejsi? sak ten by mal skor zareagovat

blazka24
11. nov 2009

ahojte dievčence
idem sa spýtať, užívate všetky HAK ? ja by som chcela DANU ale ešte stále nemám krámy kruci a prv mi to doktorka nedá, čítala som diskusiu že ženy aj s ňou otehotneli som teraz na vážkach........

slavkicek
11. nov 2009

livi, super 🙂 verim, ze tento je spravny 🙂
Martinkom a Maroskom prajeme vsetko najlepsie 🙂

livia1
11. nov 2009

ten prvý mal citlivost 30hcg a tento druhý len 10hcg.tak snad mi vyšiel správny výsledok.

martinex
11. nov 2009

livi tak vidis... po navsteve u dr si budes uplne ista

livia1
11. nov 2009

blažka nad Danou som uvažovala aj ja. Ale moj mladší brat /15/, je urobený cez Danu

livia1
11. nov 2009

Najlepšie by bolo keby som už dostala a bola by som si na 10000000000000% istá

babulka123
11. nov 2009

livi nechcem ti brat iluzie.. ale ja som krvacala do 3 mesiaca.. hehehe takze na 100000000si budes ista len ked ta kuk doktor..

blazka24
11. nov 2009

livia ja nemám krámy furtom od pôrodu a doktorka kuk a nič 😀
vraj mám počkať až prídu no neviem dokedy, asi kým mi neoznámi že som v prechode 😀

martinex
11. nov 2009

livi a neviem ci si pisala...beries nejaku HAK?

blazka24
11. nov 2009

livi a to akože potom načo predpisujú DANU alebo odporúčajú????

babulka123
11. nov 2009

baby ked kojite tak nemusite mat kramy.. kamoska nemala 1.5 roka. sestra nema uz 10 mesiacov.. a ja len ticho zavidim.. ja som mala aj ked som kojila , este v 600nedeli

babulka123
11. nov 2009

cakam inak kym sa panicka zobudi a vyrazame.. ale ona spi a spi..

a inak pislaa som si s annag kvoli tomu spaniu.. a napisala ze asi je ninka moc unavena ked sa tak budi.. a moze byt lebo poobede spava len pol hodku a to je potom v postate od 3 do 8 hore.. a to je strasne vela.. tak dnes skusim dat spat okolo 7 a uvidime co to spravi..

martinex
11. nov 2009

babul no ale hak by hadam mala nejak regulovat kramy,nie??? no som z toho jelen

inak aj my spime,o chvilu ho pojdem zobudit,ideme prec

a aj my sme hore vzdy od 3 do 8... niekedy sa podari spat az do 4,ale to je malokedy... musim mu tam hodit este nejaky spanok,lebo chudtko je unaveny...ale ked on tak nechce

blazka24
11. nov 2009

babulka náš krpec nespáva cez deň veľa, no dnes výnimočne chrápe už dve hoďky, včera baterkoval do polnoci.......
muž mal bohovskú radu, že daj si ho vedľa seba a potom ho preložíš a ja sa ráno o druhej zobudím a malý v postieľke, ja prikrytá a muž vedľa chrápe 😀
takže toto už neskúšam - radšej uspávam po sediačky /to akože ja, lebo inak zaspím 😀 /.

livia1
11. nov 2009

ani antikoncepcia nieje100% a predpisuju ju.

babulka123
11. nov 2009

matka , blazka IP

babulka123
11. nov 2009

no baby idem budit lebo musime ist prec. no snad to dospi v aute.. papapap
snad sa mi podari este nakuknut.. uvidime..

eviqa
11. nov 2009

babulka, šťastnú cestu a veľa spánku ninke 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre