Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
19. nov 2009

evig.. nebabri.. ver mi .. heheheh lebo pobabres.. heheheh

bagaja
19. nov 2009

zuzi aj naša sa chytádo sedu a najlepšie ked je v lehatku, chytí sa hračiek a dvýha sa 😕 no ale čo ju mám pripútať ža nemôže

no idem kuk tv dobrú nocku mamičkám aj detičkám

martinex
19. nov 2009

babul tak teoreticky stredu by som mohla...sak uvidime co baby na to povedia

babulka123
19. nov 2009

inak co sa tyka tych vlasov.. ja som sa dala kvoli tomu ostrihat a nist.. nepomohlo.. som si mohla nechat tie moje krasne dlhe ale co uz.. sak dorastu..

ale pomaha vraj B vitamin a zinok.. a je to dost mozne lebo ja mam aj herpes aj kutiky takze B mi asi chyba..
a okrem toho mame zlu kombinaciu aj sme po porode aj je jesen takze preto tak padaju. snad nebudeme kupovat parochne..
😀 😝 😝

martinex
19. nov 2009

na dnes sa lucim, idem sa venovat mm....

bru nocku 😎

bay
19. nov 2009

Ahojte 😵
Zas som tu chvilu nebola 😅 Som nejak ochorela 😝 Ale uz som na tom lepsie, tak rychlo na kona dobehnut abstak 😀 😀 😀

babulka123
19. nov 2009

noo to mate dobre, ze sa chyti hraciek a taha sa..

nina to robi tak ze sa zapre laktami a tlaci sa.. alebo sa najnovsie naucial , ze sa zaprie nohami o podlozku a hlavou , spravi mostik a potom sa posunie hore.... a toto mi robi pravidelne.. hlavne to ze sa prepina do luku. .chcem sa na to spytat dr. ci je to ok alebo nie? vraj to maju deticky s nejakym silnejsim svalovym pnutim tak neviem ..

bay
19. nov 2009

Mne este nezacali padat vlasky 😵 tak snad ani nezacnu 😠 😠 a tiez mam kvoli tomu skratenu verziu (aj ked to bola priprava este pred porodom, kedze som ocakavala, ze po porode kadernicka na dlho nehrozi 😀 )

z.vrablova
19. nov 2009

Pekny vecer, tak ja mam dnes dieta asi na drogach... prespala od deviatej rana skoro cely den, s malymi prestavkami na jedenie... a od pol osmej uz zase spi... a tvari sa, akoby mesiac nespala...
Babul, ja beriem na vlasy Zn a pantenol... a zabera, aj som ostrihana, zacali sa mi vlasy viac brckaviet, aj su nejake pevnejsie, hustejsie... a na kutiky, afty, ci herpes jednoznacne Bkomplex..
Nasa mala sa tiez dava do sedu, uz davno,... a dnes sa konecne zacala nahlas smiat, boli to len take neiste zvuky, ale ona sa urcite osmeli...
Bay, vela zdravia...
A co pozerate v TV, ved nic okrem serialov ani nejde,...??

bay
19. nov 2009

Tak moj sa sediet nesnazi nejak moc. Iba ked ho mam opreteho o nohy, tak tak polosedi (od polky chrbta hore sa odmieta opierat). Ale zufalo (a neuspesne ☹ ) sa pokusa plazit. Len tie ruky ho neposluchaju, tak potom si sucha hlavu 😀 😀

bay
19. nov 2009

No tak s tou telkou by to aj mna zaujimalo 😅 Ja som nasla program az o desiatej a to isto nevydrzim 😝

z.vrablova
19. nov 2009

a este sa chcem pytat, ci sa uz vasi drobci zacali hrat s jazykom... Kristinka si ho vkuse obmiela v pusinke, kruti s nim, oblizuje vsetko, na co siahne... aj s falsou sa hra s jazykom... som citala, ze ked uz mali vedia ovladat jazyk, su pripraveni na prvy prikrm... sa mi este skoro zda.. pockam este aspon 2-3 tyzdne, aj ked som uz dnes kupila prvu kasicku ryzovu a lyzicky

babulka123
19. nov 2009

no ja mam program jasny , presun do spalne, pustim si na NB MASH a spim do 10 min.. ani uvodna zvucka neprejde.. heheh

tak od zajtra B komplex a pantenol.. a ZN no neviem pohladam mozno mam ak nie zajtra kuopoim

z.vrablova
19. nov 2009

aj ked moja znama krmi dvojcata od ukonceneho 3. mesiaca krupicou a pudingami!!!!! Deti sa narodili s porodnou vahou okolo 2,50 a teraz maju 5 mesiacov a 8,5kg!!! Cisty vykrm...
A Bay, hlavu hore... Misko je este malicky na zdvihanie sa...

bay
19. nov 2009

Nas ho uz mesiac vyplazuje a vsetko s cim sa stretne olizuje. Neviem... asi bude hadom 😀 😀 a pekne opakuje vyplazovanie (aj pekne rozplacnuty aj zrolovany)....

bay
19. nov 2009

S tym sedenim si nerobim tazku hlavu 😉 Mne sa maly este ani nepretaca v lahu 😀
To vazne??? Ja chcem potiahnut do pol roka na mlieku 😅

z.vrablova
19. nov 2009

vyplazuje aj ona, ale to je ine... proste s nim kruti v puse, vytlaca ho von cez pery, omiela dudel s flase... hra sa s nim, proste

bay
19. nov 2009

Hmmm tak k tomuto stadiu sme este nedospeli 😎

z.vrablova
19. nov 2009

ESte kojis Bay?? Tak to urcite aspon do pol roka len MM... Ja uz len UM

babulka123
19. nov 2009

z.. to nemyslis vazne s tym vykrmomo? a dr. ju v tom podporuje alebo co... to je strasne..

bay
19. nov 2009

Este frcime na MM 😵 tak dufam, ze este dlho potiahneme.
A co ti hovorila Dr. na prikrmy? Ci si sa este nepytala?

z.vrablova
19. nov 2009

co si??? to pred dr. taji... ved ten vravel, ze su tucni, tak chodia cvicit...
chcem mat s nimi klud, da krupicu a spia... a ze na UM davala mesacne viac ako 100E... tak asi tak... dobabre detom cele travenie

bay
19. nov 2009

Chudatka deti 😔

z.vrablova
19. nov 2009

ja som sa pytala na prikrmy, tak ked sme na UM, mozme uz zacat po ukoncenom 4. mesiaci... skor ani nahodou... !

facovka
19. nov 2009

5mesiacov a 8,5kg, to neni az tak mega vela...ci?? 😉 aj ked od 3mes.je urcite skoro....ja zacnem od konca stvrteho uz s mrkvou a stavou z mrkvy...dr. odporucaju ked su deticky na Um od uk.5mes. a na MM uk.6mes. nasadit prikrm,aj ked sa na niektorych vyrobkoch pice uz od uk.4eho..ale ja tak zacnem,oli je silny, taky pevny...fifo mal zaludocne problemy, tak sme zacinali od uk5eho,on bol taky vetchy...sak stale je, ma necelych 10kg, a oli isto uz aj 6🙂)

facovka
19. nov 2009

zuzi,ale ked UM musi kupovat tak je jedno ci da 100 ci 200,proste musi ☹ ci ako si to myslela??

facovka
19. nov 2009

krasny preklep kukam...myslela som pise sa na vyrobkoch,ujujuuuuuuuj 😀

bay
19. nov 2009

Fac ono zavisi aj od toho kolko meraju 😅 (podla mna)

facovka
19. nov 2009

bay 😉

babulka123
19. nov 2009

fac.. aj mne dr. vravela ze od ukonceneho 4 mesiaca.. sa tesim .. heheh to bude doma vyzerat..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre