Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
23. nov 2009

mati , no su aj take plemena co nie su narocne na ,,udrzbu'' .byt tiez nie je vyhra .mozno pribrzdi grazlov no ked mas ,,slepych" susedov tak ti je fuk kde si ☹.mozno len tvoj pocit sa zmeni

lenka_66
23. nov 2009

deina , vcera 2x a dnes zatial raz pojdem na velky pc a tam tiez zahlasujem 😉

blazka24
23. nov 2009

leni tak ja o prespaní hovoriť nemôžem ......

malý konečne chudáčik zaspal, susedia zase asik nemohli mať sex tak sused vrtal a malý nie a nie zaspať, už aj očká šúchal ale stále ho to vyvádzalo z miery ten zvuk 😲

lenka_66
23. nov 2009

blazka ☹ .no pri mareovi mozes aj z dela strielat a nic.je pravda ze niekedy ma problem zaspat ale ked zalomi tak ho aj prebalim a nevie o tom

lenka_66
23. nov 2009

blazka pusti vysavac a tak cca 5 minut kym si zvykne na ten zvuk ho daj spat.tak by ho uz nemalo nic rusit lebo cez vysavac tazko prejdu ine zvuky.ja som uz tak 2x mareka uspala v case najvacsich kolik

blazka24
23. nov 2009

leni tak to už hej, ked zaspí ale on bol hore a chcel práve zaspať a vtedy ked rušia aj mňa tak nezaspím.......

lenka_66
23. nov 2009

ja vtedy zvysujem inteznitu kolisania v kociku

blazka24
23. nov 2009

leni tak vysávač? noooo nabudúce tomu hujovi čo vrtal ho pustim o tej 4,30 ked krmime 😀

aaaaaaaale dobre mi padla ranná sprcha a keďže bol starý doma tak bola dlhááááááááááááááááááááááá síce vlasy zbieram zo seba že môžem urobiť metličku ale čo už 😀

lenka_66
23. nov 2009

no niekto sa zobudil tak idem 😉

leri
23. nov 2009

ahojte 🙂
deini, aj ja som zahlasovala, po 4 detoch si to fakt zasluzis 🙂
martinex.......ja som v tomto tvrda natura, takych veci sa nebojim, resp. pokial sa nic nestane tak to neriesim, ale chapem, ze sa bojis.......len vies....ked ta bude chciet niekto vykradnut tak to urobi aj v byte......ja osobne by som do bytu nesla......je to krok vzad,.........ale zase ked sa mas bat......mm by mal byt po veceroch doma a mate to vyriesene 😀

blazka24
23. nov 2009

leri tak ja som v byte a veru vykradli nám už pivnicu a to sme ešte ani nebývali a ja tam všetky veci ktoré do bytu patria lebo nám byt prerábali...........takže aj také privítanie od susedov 😀

sisulka7
23. nov 2009

deina, tak mas hlas aj odo mna 🙂 prababicka zobrala Kristinku na prechadzku, ja odstreknem mliecko a musim poúratat aj ked najradsej by som sla spat, akasi som unavena ☹

blazka24
23. nov 2009

sisul a čo neľahneš? robota ti neutečie.........

sisulka7
23. nov 2009

ale mame tu hrozny bordel, uz sa na to nemozem pozerat ☹

martinex
23. nov 2009

leri, mm nemoze byt doma,kolko krat musi nieco dorobit a pride az okolo 9-10tej vecer
a co sa tyka kroku vzad...mas pravdu,ale radsej budem pokojne spavat v byte,ako sa bat v dome...

blazka take poznam... nasim ked stavali dom,tak ukradli vsetky stresne okna...prisli vymontovali a odisli...a ziaden sused nic nevidel,nepocul

facovka
23. nov 2009

ahojte babule,tak fifo od vcera obeda uz nema horucky, hrozne tesim,aj ked ho stale sledujem, tak vari to bol len nejaky nabeh, uvidime 😉 zato oli vymysla pofnukava, ked chce spat tlaci hlavku do plienky co ma pod hlavou a fnuka, zavrete oci,nerobia to aj vase deticky,a ked nie a nie zaspat normalne ze az zachvat,tak ja neviem co to..ci ho brusko neboli z toho nutracu,ja uz neviem...aj vecer tak zaspava aj cez den 😕

sisulka7
23. nov 2009

takze som si nakoniec lahla, idem poumyvat riad, a o chvilku je tu uz aj drobec na krmenie. Ale je mi troska lepsie, takze ma caka krmenie, zasa odstriekat a pojdem ucit. A ze maminky sa nudia 🙂

bagaja
23. nov 2009

baby a môžme zmrzlinu, ked kojím? mám chuť 😝

sisul a ty študuješ?????????

blazka24
23. nov 2009

mati tak to je normálne že nikto nič nevidí ani nepočuje, ako keď nám kradli auto z pred domu a susedia nič nepočuli, aby ich para tlačila, povedala som si že aj keby prišiel žerjav a susedom dom bral seriem na to 😕

bagaja ja si myslím, že pokiaľ zmrzlinu neješ totálne ľadovú tak hej......... veď nemusíš zjesť za vagon 😀

blazka24
23. nov 2009

baby idem sa pochváliť - prišlo mi bodíčko ako darček - Riškove prvé vianoce 😀

bagaja
23. nov 2009

no zmrzlina spapaná a ide sa von 😝

blazka24
23. nov 2009

ja dnes von nejdem, som ako vyoraná po včerajšku............

sisulka7
23. nov 2009

bajaja, nastastie som statnicovala este s Kristinkou v brusku, takze uz mam magisterske ukoncene, ale ucim jazykove kurzy, troska vylepsujem rozpocet 🙂

rene82
23. nov 2009

ahojte maminy. tak mi sme s tamarkou absolvovali už skoro všetky kontrolné vyšetrenia v tomto roku, ešte zajtra ideme na pozvánku do nedonoseneckej poradne na antolskú. dúfam, že bude všetko ok, tak ako doteraz.
inak tento týždeň nám začala "riadne" rozprávať (len keby sme jej rozumeli 😀 ), dokonca ma ráno o šiestej budí s tým, že rozpráva a nevie prestať, takže už nespíme 😀 . ale je to super počuť to blabotanie a odpovedanie 😵

vlasy mi ešte padať neprestali, hoci beriem panthenol. v jednej lekárni mi dali aj zinok, že môžem, pýtala som sa aj v druhej a povedali, že radšej nie, tak ten neberiem. ale dáko ma bolia kĺby, tak som si kúpila aj vápnik (moc mliečnych výrobkov nejem). snáď pomôže.

deina - tiež som poslala hlas

martinex
23. nov 2009

no tak ja som si s malym dala poobede slofika a veeelmi dobre mi to spravilo... nevadi,ze som mala kopec planov,co potrebujem porobit 😀

rene82
23. nov 2009

ja som všetko porobila v sobotu-nedeľu, takže dnes som mala frei. inak dnes mi bol doopravovať pračku ujo opravár. menil elektroniku a motor. teraz ju testujem 😀

rene82
23. nov 2009

mati a čo, sťahujete sa?

adenka
23. nov 2009

baby som brutalne leniva... normalne sa mi nic nechceeee a za chvilu su vianoce a moje vianocne upratovanie je kdesi zabudnute 😒 😠 😅

rene82
23. nov 2009

ja už mám hotové aj vianočné upratko 😵 . som šikulka, že? 😉

martinex
23. nov 2009

rene neviem, nasla som asi 3 byty co mi vyhovuju polohou a cenou,tak to ukazem mm a uvidime.... alebo vymyslime nejaky bezpecnostny system...dozadu na pozemok dame svetla na fotobunku a ak budem mat doma slzny sprej tak tu mozno ostaneme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre