Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
25. nov 2009

ahojte,hlasim ze olinko od vcera obeda nema horucky a vyzera byt oki, vecer zaspal o pol5 a spinkal do 8rana, s prestavkami na papanie, chdatenko vycerpane z horucky...ale vyzera ze je to za nami,boze dufam 😉

facovka
25. nov 2009

aden, vsetko naj k vymesaciu 🙂

martinex
25. nov 2009

tak ja uz mam hlavu nafarbenu,uz len nezabudnut si to zmyt 😀

sisul aha...tak potom jasne, pekne odstriekavaj kym mas mliecko...ked nema mm z cicky,tak aspon z flase

perla tak dobru chut 😉

ja si idem dat kaficko, maly spinka a okolo2hej pojdeme von....tak je vonku nadherne...joooj 😵

katkav
25. nov 2009

Ahojte, dakujem za priania k meninam 🙂 neviem ci som tu jedina. Boli sme na prechadzke, potom kupel, obed a spinkame 🙂 skusam kupanie na obed, ci bude dlhsie spinkat poobede. 🙂 mozno pojdeme na prechadzku este raz, tak je vonku krasne.

bagaja
25. nov 2009

no vonku je krásne dala som malú na balkón lebo ja nie som v stave ísť von, prišla na mna taká únava, tak idem si lahnuť a von pôjdeme neskôr, 😒

martinex
25. nov 2009

tak ja uz mam krasne vlasky cervene... prcek este drichme,tak idem vylozit nohy na stol... ozvem sa vecer..paa

bagaja
25. nov 2009

no spala som asi hodinku, ale tak dobre mi to padlo, teraz kávičkujem a okolo 4 pojdeme ku kámoške v rámci prechádzky 😉

eviqa
25. nov 2009

ahojky, tak generálka celého bytu sa nekonala, ale obed navarený, okna v celom byte umyté. 😝 až lepšie je vidno von 😀 ešteže som si nedala celú stenu presklennú, ako som mala v pláne 😅

martinex
25. nov 2009

no tak my sme boli vonku a spat ani za svet..prvy krat sa stalo,ze ho kocar neuspal.... hroza 😒

mirka8105
25. nov 2009

ahojte vsetky no som akurat na dvakrat stihla uvarit obed moja mala nechce cez den velmi spinkat ked pospi hodinku tak to je dobre

mirka8105
25. nov 2009

chcem sa vas opytat ako vam to ide dole s kilami ja som uz nestastna... ☹

martinex
25. nov 2009

mirka no ja mam stale +13...ale hybe sa to dole,tak sa tesim

eviqa
25. nov 2009

mirka, kila zostávajú, len ja idem dole s náladou, ked sa vidím. 😝 nie si sama, sme minimálne dve. Ale už musím pre to niečo urobiť. V sobotu ideme na ples, a ja asi oblečiem tie šaty, čo som mala na plese, ked som bola tehu. Ešteže je to taký voľnejší strih. 😅 ale to nie je žiadna útecha pre mňa.

eviqa
25. nov 2009

fac, je fajn, že už oli nemá teploty, už nech ste úplne skoro zdraví.

martinex
25. nov 2009

tak mi uz spime....konecne! tak sa jedoval a ani za svet jest ci spat...len na rukach bolo dobre.... tak som ho nechala chvilku vykricat,potom ukludnila,sup na cicku a uz spal 😀 som ja ale zla matka 😠

rene82
25. nov 2009

no ja som mala všetky tehukilá (11) dole do mesiaca po pôrode. ale nemyslite śi, aj tak mám nadváhu min. 20 kg, takže mám čo robiť. a k tomu sadlu prirátajte celulitídu a strie. tak si ma viete predstaviť 😅

martinex
25. nov 2009

rene a nie si ty moje dvojca??? 😀 😀 😀

mirka8105
25. nov 2009

jooj dievcata tak je nas asi viac co mame tie kila navise a stve nas to.ja uz dnes doma idem konecne na orbitrek uz sa zberam na neho asi mesiac ale dnes som si uz povedala dost.

rene82
25. nov 2009

no mati, to určite nie som tvoje dvojča, pretože ty vyzeráš na fot štíhla. ja mám sadlo tuším všade. inak do 100-vky nenám moc ďaleko, takže tak. a cviť ešte moc nechcem, keďže kojím, lebo pri prípadnej svalovici sa do mliečka vyplavuje aj kyselina mliečna (svalovica) a malá by mliečko mohla odmietať. a so stravou sa tiež nedá experimentovať, lebo tak či tak toho je málo, čo ako kojace môžeme jesť. takže to odkladám.
inak pred dvoma rokmi som schudla 20 kg tou 90-dňovou diétou, ale potom som to všetko nabrala späť. 😠

martinex
25. nov 2009

rene presne pre jojo efekt nechcem drzat diety... a mozno na foto to tak vyzera,ale realita je kruta 😠 no ked dokojim tak zacnem makata bude zo mna sexica 😀

lulu73
25. nov 2009

ahojte ... mna trapia zuby ☹ v piatok idem k zubarovi, ale urcite to nebude na jednu navstevu

a zajtra sa stretavate? na 90 percent prideme aj my....telefon na vas mam

rene82
25. nov 2009

ak by to bolo v senci, tak sa pripájam. ale stretko je v blave, že?

mirka8105
25. nov 2009

tak nech vam to stretko vjde nech je dobre pocasie....

sisulka7
25. nov 2009

ahojte kocky, tak uz som z kurzu doma. je to taky prijemny relax. Kristinka sa varovala s nasimi, tak je vyvencena aj vyblaznena do sytosti, tatinko sa s nou hra, ja odstrekujem a ideme do vane 🙂
co sa tyka kil, nto ze zeriem cokoladu na kila, je to relativne v pohode aj ked keby som mala minus 15 tak som potesena. Ale ako hovorite, kym kojime, tak toho moc nezmozeme. Chcela som zacat s aerobikom, ale bojim sa, lebo som navyse po cisaraku.
baby mate niekto HA mliecko, my mame bebu HA

lulu73
25. nov 2009

adenka...gratulujem k 3 mesiacom 🙂 a aj k tomu, ako sa malicka ukludnila...nasa Emka je stale dobra, ale v noci nechce spat...od 23:00 byvame hore skoro kazdu hodinu...neplace, len mrnci, alebo sa puci 🙂 som dost unavena

mirka8105
25. nov 2009

no dievcata mam za sebou pol hodinky cvicenia na orbitreku konecne som sa odhodlala ale poviem vam to bola zaberacka cas ide taaak pomaly ked cvicite.ale dufam ze budem pravidelne cvicit kazdy den.drzte mi palce...

aninka29
25. nov 2009

ahojte 🙂
mirka držím 😉 aby sa ti darilo 🙂

ja tiež každý večer cvičím mamky 🙂 ....ako drak....ale potom si stále za odmenu dám niečo fajné sladké 😀 naposledy to bol celý tégel zmrzky 😀 ....takto určite schudnem 😀

mirka8105
25. nov 2009

aninka ale ako pozeram na fotky tak tebe ani velmi cvicit netreba a inak dakujem za podporu a ty co cvicis?ja sa snazim uz nejest po 17.00 a vecer ked mala zaspi tak na orbitreku minimalne aspon pol hodinky.

aninka29
25. nov 2009

mirka,no ďakujem za kompliment 🙂 ale to je očný klam 😀 ...........ja cvičím hlavne brušáky...veľa veľa,nech sa zbavím pupčiska 🙂 ..a potom cviky na labky a ruky 😉 ...a ešte skackám na fit lopte 🙂 ...a keby som nedunela ako slon,tak aj na švihadle...ale nechcem budiť deti 😀 😉

aninka29
25. nov 2009

keď ja neviem dodržať, že nejesť nič po piatej...mne večer najviac chutí 🙂 😉 ...a hlavne sladkosti 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre