Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
30. nov 2009

baby poradte ja uz neviem co s nou mam robit.. ked lezi ked sedi v lehatku to je jedno opre sa o lakte a len sa posadit a posadit.. a ked nie tak nervy... uz mam toho akurat dnes dost... neviem co s nou .. zajtra mam poradnu som velmi zvedava co mi na to dr. povie ci je to ok, ale ci nema nahodou nejake silnejsie svalove pnutie.. uz nic ine nepotrebujem len cvicit nejaku vojtovku alebo tak

babulka123
30. nov 2009

kto vymyslel niekedy v zivote balkon a na nom kocik tak to bol naj clovek na svete..

blazka24
30. nov 2009
blazka24
30. nov 2009

babulka podľa mňa je to normálne, že sa chce posadiť, ale viem je to na nervy, môj malý zatiaľ sa len snaží pretočiť ale nechce zvídať globus 😖

blazka24
30. nov 2009

babul k tomu balkonu, viem to oceniť, bola som u našich a krpec by aj bol zamrzol na balkone, drichmal tam až do štvrtej a spal by aj ďalej ale ja som sa bála že prechladne a ja chuderka bez balkona ☹ aspoň schudnem jak vozím malého po vonku .........

bagaja
30. nov 2009

ahojky

no vrátili sme sa z prechádzky fúka jak na vyhnanstve 😀

aa chválim sa práve sme sa začali pretáčať z CHrbátika na brucho!!!!!!!!!a už nám netreba ani hračky lebo to je momentálne naša najlepšia zábava 😀 Jupíííííí

inak keby som bývala v dome beriem hned dvoch tých psíkov ☹

blazka24
30. nov 2009

bagaja to už akože klasika sa pretáčate? ja som malého ani nestimulovala, proste som prišla do izby a krpec prehnutý jak paragraf a na kraji postieľky bruško a kecá s že vraj žirafou - vypadá to jak kríženec čerta a žirafy 🙄

bagaja
30. nov 2009

no blažka my sme sa nepretáčali vôbec ani z chrbta na brucho a ani z bruška na chrbát, dnes prvý krát tak sa ťeším 😉

blazka24
30. nov 2009

bagaja tak my sme starší a začali sme až teraz, netreba stresovať, ale nám už idú zuby evidentne, lebo malý drží jak v tranze keď mu masírujem ďasná studenou vodou a prstom ☹

bagaja
30. nov 2009

blažka aj moja to má rada ked jej masírujem dasná ale jak kukám tak kukám a nič nejde, ale však dobre aspon dlhšie vydržia 😀

martinex
30. nov 2009

ahojte...

tak mi sme boli v meste,maly spal cely cas,takze pohoda..pochodili sme trhy,dali cigansku a inak stanky nic moc,prd tam maju...a teraz zase boje so spanim,no nastastie na prse zaspal,tak aspon veceru mozem ist spravit....

a stretla som znamu,este pred rokom mala asi 95kilo,ale velmi pekna zenska a dnes som ju ani nespoznala... ma asi 65kg,uplna kocka...no nechapala som...takze pevne verim,ze aj mne sa nieco take podari...mam silnu motivaciu 😀

blazka24
30. nov 2009

bagaja tiež nám nič nejde ale my už mávame z ničoho nič zvýšenú teplotu a nemáme soplíky tak to pripisujem tomu a dokyna že ved som ho vyšetrila a nič mu nie je a tak sú to zuby ak to nebude 39 nemám ani stresovať...... 😕

bagaja
30. nov 2009

jaj tak mi teplotu nemáme no zúbky nech ešte pekne počkajú....

mati supiš, cigánsku by som si dala 😝

babulka123
30. nov 2009

hoajte. tak ninka sa po tristvrte hodiny zobudila, ja som si stihla spravit na veceru leco, marek doniesol cerstve rozky takze super, teraz sedi u neho na kolenach a pocuva ako telefonuje..

blazka24
30. nov 2009

mati tak jasan, mne to o chudnutí vysvetlila segra - vraj kilá mi stúpali deväť mesiacov a ja chcem zhodiť za tri - že či som normálna tak verím že zhodím a čo dobré bude na večeru?

bagaja veru nie je to sranda ak chytím krpca do ruky a hlavička mierne teplučká, je umrčnaný, upišťaný a uplakaný....

babulka tak lečo bych si dala, už som dojedla z pohárov a svokra ďaleko tak urobím si z čerstvej zeleniny len to treba zajtra papriku nem doma 😎 inak dobrú chuť........

blazka24
30. nov 2009

že jaká novinka - vraj nora a braňo mojsejovci končia, teta noriková vraj už vie že braňo bol s ňou len pre peniaze, kua to lepší objav jak heliova kometa 😀

bagaja
30. nov 2009

no sa zbačila skoro 😀

deina2005
30. nov 2009

tak baby ahojte dneska som malej kupila darcek pod stromcek http://www.interstore.sk/e-shop/index.php?page=... k tomu je este aj hryzatko a to ma vobec nestalo taku sumu mali super akciu vyslo ma to 7,50 joooooooooj strasne sa tomu tesim

martinex
30. nov 2009

blazka robim gulas, drahy si vcera prial...

a tie kila, no poviem ti tak,ze stali za to....mam doma krasneho zdraveho syna... a urcite pojdu hnusoby dole..hned ako dokojim,zacnem makat... snad len to neostane pri slovach 😅

bagaja
30. nov 2009

deina pjekné a to ťa dost lacnejšie vyšlo....

a ako dopadlo hlasovanie????

deina2005
30. nov 2009

jaj no mam tam znamku 4,88 takze ok a je to hlavne vdaka vam takze veeeeeeeeeeeeeeelke dakujem.no uvidim jak to dopadne

deina2005
30. nov 2009

marti myslim ze sa ti neoplati chudnut ved este chces babo nie??? 😀

bagaja
30. nov 2009

deina a kedy budeš vedieť výsledky?

deina2005
30. nov 2009

no neviem dnes to konci vyberu sa 3 ktore maju naj skore a z tych lekar vyberie jednu takze uvidim ci sa namna stastie usmeje

martinex
30. nov 2009

deina ano chcem,ale az tak o 4 roky...cize to sa oplati...aspon tak aby som si obliekla veci co pred tehu,bo nemam co nosit 😉
a drzim palec...velmi ti to prajem...potom daj vediet

martinex
30. nov 2009

no a maly je uz hore, pospal len pol hodku,ale pekne sa sam hra v postielke... mm je uz na ceste domov,tak aj ked bude maly zly,starat sa bude drahy... ja som si doobeda uzila uz dost 😀 som ja ale matka 😵

martinex
30. nov 2009

baby!!!!!!!! mne sa maly prave prevratil s chrbta na brucho!!!! nechapem... hojdal sa do stran a zrazu sup 😀
boze,normalne ma dojal.... hormony stale funguju 😅

bagaja
30. nov 2009

mati šak to isté mi zrobila malá pred hodinkou, som happy, a nie raz ale sa jej to páčilo ta v kuse to už robila 😅

deina držím palce veľmi

martinex
30. nov 2009

baga no napreduju nam tie deticky...

inak skusala si robit ten moj kolac,ci nie?

bagaja
30. nov 2009

jooj mati padol za obeť už v piatok večer bol fuč, vyborný a hlavne rýchly čiže sa bude robiť často 😝 dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre