Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

reginetta01
12. dec 2009

Ozaj a Tvoj malý už búva?

adenka
12. dec 2009

sorry kocky, som sa zabudla na FB 😅

regi neviem, my sme od vtedy neboli, ale podla mna sa este urcite oplati tam nakupovat

reginetta01
12. dec 2009

Aden, škoda, že ten obchodík v PL nemá internetovú stránku. Neviem sa dopátrať cien.

adenka
12. dec 2009

regi a co zhanas? mysim ze je tu niekde tema nakupy v PL tak sa skus tam popytat

reginetta01
12. dec 2009

aden, chcem si kúpiť športový kočík X-lander XA a ak by to bolo výhodné, tak aj hlbokú vaničku k tomu. Vidíš, idem sa tam veru pozrieť. Materská demencia - nenapadlo ma poobzerať sa po fóre =)

karin.
12. dec 2009

Tak som späť, zatiaľ som nakukla do iných tém....
Reginetta ja som s kĺbami nemala problémy počas tehotenstva a ani teraz, ja mám problém s hroznou nadváhou po pôrode, neviem sa toho zbaviť, je to des a začína ma to deprimovať....

reginetta01
12. dec 2009

Karin, vidím, že každú z nás trápi niečo iné. 🙂 Ja zasa s tým nemám problémy. Už mesiac po pôrode som vážila o kilo menej ako pred tehu. Ale netráp sa tým teraz. Keď nebudeš kojiť, môžeš začať cvičiť a uvidíš, pôjde to dolu.

adenka
12. dec 2009

karin to sme na tom rovnako... vyzeram stale ako v 5. mesiaci ☹

idem do postele...dobru noc 🙂

karin.
12. dec 2009

Ja nielenže tak vyzerám ale sa tak už aj začínam cítiť

karin.
12. dec 2009

reginetta, tíško závidím....

reginetta01
12. dec 2009

Aden, dobrú noc.
Karin, hlavne sa tým nedeptaj. Ja sa chystam zacat cvicit, ked zacnem malu prikrmovat. uz sa tesim.

karin.
12. dec 2009

Prečo chceš cvičiť keď si v takej dobrej forme???

A kedy máš v pláne začať s príkrmami

karin.
12. dec 2009

Ja ešte kojím ale už je to pomaly na ústupe, cez deň je to ešte tak 2-3krát a v noci 1-2krát, takže mu pridávam zatiaľ len umelé mliečko aby nebol hladný. Už som si nakúpila ja nejaké kašičky ktoré môžem dávať od ukončeného 4.mesiaca ale dr. mi povedala že ešte nemusím a tak som sa rozhodla že mu to vyskúšam dať 1x na štedrý deň aby aj on mal štedrú večeru....

reginetta01
12. dec 2009

Karin, ja cvičím už 10 rokov, tak sa to stalo akosi mojou drogou a istým zmyslom života. Cítim sa po tom výborne a možno preto som sa tak rýichlo dostala do formy. Dôležité bolo aj to, že som cez tehu pribrala len 9, resp. 10 kg. Ja plánujem začať prikrmovať, keď dokončíme 6. mesiac, lebo tiež kojím.
Karin, to je pekné, že štedrá večera. Zlaté 🙂

karin.
12. dec 2009

Ja som sa nejako zdržala na FB. Máš môj obdiv čo sa toho cvičenia týka.

reginetta01
12. dec 2009

karin, to sa stane zachvíľu drogou.
Asi by som už mala zalomiť. Dobrú noc, karin.

karin.
12. dec 2009

Dobrú noc 🙂

babulka123
13. dec 2009

bre ranecko.. takze my sme hore od pol 7. nevadi.. v noci bola len 1x hore o 2 a potom pekne zaspala, takze uplna parada oproti tomu co bolo..
vcera mala spala max 3x po pol hod takze nic moc.. no co uz.. je pravda ze sme boli v Ba u svokrovcov, tak uvidime co bude doma, ale verim ze spanky tyopu 3.5 hod uz nebudu.. ale nevadi.. sak rastie.. heheh e

rozmyslam co idem takto skoro rano robit.. a dosla som na to ze idem varit a budem mat potom pokoj...

lenka_66
13. dec 2009

dobre ranko

ja len na skok lebo akosi nestiham.marekove zuby a moja rehabka nem dobra kombinacia.inac uz mame 1 zub a dalsi sa tlaci.kedze marek hryzatka total ignoruje tak zuzla moj palec.

lulu, zlatko vsetko naj 😵 😵 😵

bagaja
13. dec 2009

ahojte

no leni tak gratilka k prvému zúbku 😉

lulu, všetko naj 😉

regi nás vyšiel X-Lander Xa v PL aj s vaničkou a taškou 400 E a nemyslím žeby to išlo hore, podľa mna sa tam vždy oplatí ísť

lulu73
13. dec 2009

dobre ranko maminky

dakujem vam za blahozelania 🙂 ste zlate

my v noci 8x hore....my vobec nespavame

idem si vas pocitat co noveho

bagaja
13. dec 2009

lulu a neotočila si ona den s nocou? ako spí cez den? to mi je lúto, no nech to rýchlo prejde

regi a mali niekedy stránku: www.maluszeknowytarg.pl ale už mi ju nejde otvoriť iba toto som našla http://www.fitflash.nazwa.pl/maluszekgaleria/

lulu73
13. dec 2009

lenka....uz mate zubok??? to je skvela sprava, dodava mi to totiz nadej ze za nasim spanim su zuby 🙂 tiez mi zuzla prsty a mne sa zda ze vidim tie dva spodne zubky, ale nie su prerezane...idem studovat nejake homeopatika, aby v noci spinkala

lulu73
13. dec 2009

bagaja....veruze neotocila, cez den dava svoje 30 minutovky, v kociku tak hodinku a pol...ale je spokojna, usmievava, vesela...nezda sa zeby bola unavena

lulu73
13. dec 2009

babulka...a co ides varit? daj tip....a spanie mate super oproti nam 🙂

lulu73
13. dec 2009

aden...s tou mrchou to moze byt este vselijake, najlepsie urobis ked sa opytas cloveka studovaneho a nie nas 🙂) ja som uz mala 2x a presne nacas ako kedysi...jediny rozdiel, ze teraz brutalne silno krvacam, co som pred tehu nepoznala...beriem to tak, ze sa cistim

zda sa ze tu nie ste ani jedna, tak idem pokukat na nete tie homeopatika

z.vrablova
13. dec 2009

Lulu, vsetko najlepsie k meninkam... a ja mam doma na zubky Chamomila vulgaris 15ch... skus pozriet lekaren... a aj gelik na zubky Dologel je cisto bylinkovy, neobsahuje lidokain...
Kristinka stale sopli, inac nic nove...
a Lenka, gratulujem k 1. zubku,... ste nas predbehli 😀

Vcera som bola na koncert Nedvedovcov a potom posediet do 23ej... mm to s malou zvladol na jednicku... 😵

facovka
13. dec 2009

jeej lenka,gratulka k 1zubku,aj oli si total zuzle pasticky,tecu mu sliny,ale nevyzera to na zubky...to aj fifo robil v 4mes 😅 a vysiel mu prvy v 8mes. tak ja uz neviem, ci to len take obdobko,abo fakt zubky,inak oli sa puci fnuka,sa nevie asi vykakat,vcera nekakal vobec ☹ tak dufam, ze vytlaci konecne.....lulu vsetko naj k meninkam,cmuk 😉 mate to teda vesele v noci,a neskusala si jej na noc dat UM?ci nechces?

adenka
13. dec 2009

dobre ranko,

tak my dnes do pol 6 a potom do pol 9 😵

lulu vsetko najlepsieeeee 😵

paulusa
13. dec 2009

dobre raanko- teda uz skoro aj obed 😀 .
lenka- marek je sikovny, ked uz zubky vytlaca von 😀
dievcata - uz mate vsetky menzes? ja este stale nic a to uz mesiac a dva tyzdne nekojim. zacinam mat strach 😒
viem ze livi pisala ze jej vysiel poz. tehot. test. caka babo? vie o tom niekto nieco?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre