Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
14. dec 2009

ale zatial mozem len odporucit, mrkva, zemiak, pastrnak, cvikla.. no proste parada.. narobila som si toho viac, dala som to zamrazit do toho co sa v tom robi lad, a potom ked je to zmrznute som to vybrala dala do krabiciek a nechala v mraznicke a kazdy den vyberiem jednu kocku z kazdeho , a rozmrazim .. je to super sikovne

z.vrablova
14. dec 2009

som citala, ze ked sa zacne s masom, tak az 6x do tyzdna a 7. den vajecny zltok... neviem si predstavit ako to budem varit... asi dopredu zamrazim na tyzden... len zase dilema, ci sa tym neznicia tie dobre vitaminky... heh

babulka123
14. dec 2009

noooo to neviem , zajtra zistim. hehe
ale asi jednine tak ze navaris namixujes dokopy so zeleninou a tak zamrazis.. a myslim ze mrazenie je naj co sa tyka vitaminov..

babulka123
15. dec 2009

dobre ranko..

zuzkamilko
15. dec 2009

dobre ranko,no hajkali sme od 20,00-7,00 a o 4,00 sme papkali 😵 a teraz uz zas lomime 🙂

blazka24
15. dec 2009

dobré ránko pusinky,
tak mi spíme od pol desiatej doteraz, ešte sme sa neprebrali - no mama ospršená /včera nestíhala lebo zachrápala/ a dnes hor sa do krásneho rána 😀

zuzkamilko
15. dec 2009

jeeeeeeej blazka,to je vykon 😵

babulka123
15. dec 2009

blazka.. no gratulacia.
my sme spali od 8 do 6:30 takze pohoda, okolo 1 zacala vymyslat, tak som jej supla len 30 mlieka ze nech sa ukludni aspon do 3 a ze potom budeme papat.. no a zobudila sa az rano.. takze tiez parada..

bagaja
15. dec 2009

ahojky
no my sme spali na prd oproti vám, ale v pohode budíček o 6.00 a teraz chrní som zvedavá dokedy 😉

a potrebujem zavolať mm ale neviem kde mám mobil 😠 😠 😠 😠 ani za nič ho neviem nájsť, kua

babulka123
15. dec 2009

baga daj cislo prezvonim ta.. budes hladat po zvuku

bagaja
15. dec 2009

už mi volá bratranec, ale nikde nieje, tak išiel volať mm či ho nemá 😖

babula ale dikes

babulka123
15. dec 2009

jeeej a prave sme zvladli cca 30g jablcka... dost som sa bala lebo predsa len je to kyslejsie.. ale pri 1 lyzicke na mna kukla ze to co ??? a potom chalovala.. super... je to proste moja sikovnicka..

sisulka7
15. dec 2009

bre ranko, tak my sme boli hore 3 x a 3 x sme papali a mame sopliky, takze o jednej v noci sme este vysavacom odsavali a este Kristinka do toho revala ako tur chudatko, tak susedia mali asi divoku noc ☹ Ked bola malinka revala pri vatovych tycinkach a odsavacka jej nevadila a teraz krici ako zmyslov zbavena. Dufam, ze to nebude trvat dlho. A to asi preto, lebo vcera som ju zobrala von a strasne revala v kociku nez zaspala a ked som ju zobrala na ruky, tak bola ako slniecko, ale ona to nie je moc prijemne tlacik kocik a v jednej ruke mat dieta. Proste ona chcela vidiet a nie sa lezat, no a uz mame aj vysledok ☹
Baby boli ste s nadchou aj u lekara, alebo ste to liecili len takto? Teplotu som jej nemerala zatial, lebo sa mi nezda, ze by mala zvysenu, ale vyskusam.

bagaja
15. dec 2009

babul supiš, ide vám to ja sa teším ked začneme, no ale najskor od februára

zuzkamilko
15. dec 2009

babulka-gratulujeme k jablcku 🙂
sisulka-prave dnes som sa chystala s malym von a prave toho sa bojim,ci mi neprechladne ☹
bagaja-nemas len vypnute zvonenie?

bagaja
15. dec 2009

sisul ja malú nikdy neberim na ruky ked je vonku sychravo, a minule som jej dala dole strechu bo tiež vystrájala a na druhý den soplíky 😠

ja som len odsávala a striekala tu morskú soľ

babulka123
15. dec 2009

sisul.. pokial nema zlte alebo zelene sople tak nemusis.. len ptreba zvlhcovat sliznicu a odstavat, ale skus tak max 3-4x denne , lebo inak jej to mozes podrazdit tak ako ja Ninke a uz jej isla az krv..
ak by boli do zlta alebo zelena tak treba , tam uz treba kvapky antb. {Pamicon} .

a sople uz mame aj my, ale to neriiesim, skor z toho ze sa kuri.. { aj ked ninka ma len na 2 pusteny radiator}

babulka123
15. dec 2009

baby pokial nemaju deti teplotu a maju sople.. najlepsie co mozete spravit je ze s nimi pojdete von.. im sa tam super dycha a je m lepsie {samozrejme treba dat do fusaku a deku zdvihnite tak aby nedychali ten najchladnejsi vzduch.. }
ak uz nahodou maju teplotu tak nie...

bagaja
15. dec 2009

babul presne tak robím, fusak a deka až na tvár, a neviete do mínus kolko sa môže isť s takými babetkami von?

babulka123
15. dec 2009

nooo to neviem ale vraj do -5... ale skusim sa tu este na to pozriet..

babulka123
15. dec 2009

inak baby zacina ma neskutocne bolet ucho.. uz teraz sa bojim... auuuu

martinex
15. dec 2009

ahojte...
tak my v noci asi milionkrat sme boli hore.... som uplne rozbita,potrebovala by som sa poriadne vyspat... ale co narobim, hadam sa nam to spravi a bude pekne spavat celu noc...

a inak ma vcera pekne vytocila draheho exka... ona neni normalna..dohodla sa s mm ze nam da malu medzi sviatkami, tak sme sa podla toho zariadili a teraz zahlasila,ze nam ju dal od 30.12. do 2.1. no je normalna? zahlusila by som ju,ak by sa mi dostala do ruk... ze sa jej zmenili plany..a to ze my mame nieco naplanovane,akoze nezajem... 😠

babulka123
15. dec 2009

matka.. drz sa.. a Dadko co tak vstava v noci??

martinex
15. dec 2009

babul mna sa nepytaj,tiez bysom rada vedela... par krat si cucne a potom uz len tak zuzle bradavku...chcela som mu dat dudel,ale ten mi vypluva

babulka123
15. dec 2009

fuuuu.. ja viem ze ta este potrebuje, ja len v dobrom , skus to nejako {netusim ako ... } ale skus to ustriehnut, sestra ma s tym neskutocny problem doteraz {maly ma 9 mesiacov} a ked je v noci "len "5x hore tak je spokojna... a tiez presne len o tom len si cucne a spi dalej ..

bagaja
15. dec 2009

mati no ta fasa 😠 😠 😠

a našla som ho bol v spálni pod perinou a mala si pri nou spala, zlatko moje jej muzika vyhrávala nezájem 😖

martinex
15. dec 2009

babul snazim sa... ale nechapem,sak tak krasne spaval,papal len raz v noci a teraz toto....

babulka123
15. dec 2009

baga aspon ze tak..
matka.. drzim palce..

baby idem , vali sa sestra ku mne, dnes ideme do IVanky na nakup okuliarov tak sa tesim , a okrem tho musim otocit ninku lebo sa fest rozculuje ze je na brusku.. heheheh

zuzkamilko
15. dec 2009

martinex,aj nas maly mal taky predminuly tyzden,no upravilo sa to a teraz vstava len 1x za noc-klop klop 🙂

sisulka7
15. dec 2009

sopliky ma biele a mam taky pocit, ze len v jednej dierke, cela mama.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre