Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
23. dec 2009

ahojte, hlasim ze fifo v noci 39,3 😔 dnes ideme k dr.nasa cesta do DK na sviatky zrusena 😔 inak doma nemam absolutne nic na uvarenie stedrovecernej vecere, ani ovocie uz,nic proste,no des....mm bude musiet asi v noci do tesca alebo co ja uz neviem ☹

sisulka7
23. dec 2009

dobre ranko maminky, tak aj u nas neprijemne prsi. Ja som sa vcera realizovala v noci som piekla bryndzaky a este som sa pokusala o veterniky. No a popritom som robila x dalsich veci, takze sa mi podarilo vyhodit poistky, lebo som mala v kuchyni zapnutu asi kazdu zasuvku, no a to ich mame asi 8.
Idem este troska popratat a urobit krem do tych mini veternikov.

babulka123
23. dec 2009

ahojte...

baby ja viem ze ta atmosfera je k nezaplateniu ale v zhladom k tomu kde som robila mi to neskutocne pomohlo.. ja som pred materskou robila do 23.12 do 8 vecer kazdy bozi den a nemala som cas si ani spomenut na to ze su vianoce... takze nasi mi velmi pomahali a nejako im to ostalo.. heheheh min. rok sme boli u nich lebo sak dostali pod stromcek tehu knizku a tento rok uz aj s vysledkom sme znova doma ale nasi sa nezapreli a vsetko uvarili.. takze tak..

inak noc uplna parada do 4.15, dostala papat, samozrejme ze prebrata, o 5 rano som davala pradlo dole z balkona co tak fucalo a potom som uz ninku neriesila.. neplakala len si vypravala v postielke tak som ju nechala a znova zaspala tak ako vcera a spala do pol 9. uuplne super.. teraz ju supnem k marekovi a ja idem este na nakup... potom sa ide upratovat a poobede pridu nasi...

babulka123
23. dec 2009

fac.. zlatiiicko moje zlate.. ako ti pomoct.. ale dala by somm asi fifovi spravit vsetky mozne vysetrenia, lebo toto nieje normalne..

lenka_66
23. dec 2009

zdravim,
no nam sa akosi kazi spanie denne aj nocne 😠 .co uz ☹

babul, to mi hovor .u nas sa cely december ani prdnut nestiha.kolko krat som sla na 5,30 a navrat o 22,00.volno nehrozilo (vedeniu).a sami psychiatri len chodili a nervy zrali.bolo bezne ze o 2 poobede som ranajky zo stola vyhodila bo uz boli o nicom.vikendy , sviatky , silvester 😒 .bolo normal ze som doma pod stromcekom zaspala abo ma len marian na silvestra zobudil na pripitok 😝 .

zuzkamilko
23. dec 2009

ejha,lenka,tak ty si teraz asi uzivas matersku....kde si robila?

lenka_66
23. dec 2009

zuzi hej uzivam 😵 .co myslis kde je najviac ludi pred vianocami ? 😉

perla200
23. dec 2009

no ahojte....ja som sa konečne vyspala....vstával MM k malej celú noc....že nepretržite spat 7,5 hodiny ty kokso....normalne som v šoku🙂))))))))

ja idem piect tiež....

lenka aj mna by zaujímalo kde si robila?🙂))))))

no ja som tiež vela robila pred materskou....a minulý rok som poriadne ani nevedela že som tehu, nebývalo mi zle nič proste a skončila som v nemocnici..takto pred rokom 23.12 som bola v nemocke lebo nam hrozil potrat:(((((

martinex
23. dec 2009

ahojte...

no ja sa citim akoby ma presiel kombajn...maly celu noc nespal,kazdu hodinu bol hore a to fakt neprehanam! uz ma z toho porazi,ja uz neviem co mam robit...hrozne nieco to bolo... absolutne nevladzem...a to dnes idem robit kapustnicu aj salat a kedze mi pstalo z tych lineckych kosickov kopec plnky,idem este spravit take trubicky plnene...
vazne premyslam,ze malemu budem davat vecer UM,lebo ak to takto pojde dalej, novy rok zacnem ako troska...

facovka
23. dec 2009

no tak fifo ma anginu,atb a necestujeme 😔 tak pekne sviatky aspon vam, hlavne zdravie, lebo to je na nezaplatenie mat zdrave deticky..cmuk vsetkym 😉

lenka_66
23. dec 2009

fac , ☹ .neboj budu aj teba stastne a vesele.fifik sa z toho dostane urcite

martinex
23. dec 2009

fac to mi je luto...vas sa to nejak stale drzi... dajte sa cez sviatky dokopy,nech do noveho roka vstupite zdravi 🙂

lenka_66
23. dec 2009

este som chcela , vcera boli 2 narodky tak vsetko naj 😵 😵 😵 .dotycne uz vedia 😀

bagaja
23. dec 2009

fac mojko, tak nech si pod stromčekom nájdete hlavne veľa veľa veľa zdravíčka... je mi smutno s tebou ☹

a vidím že všade všetko vrcholí, no ja som už popratala, povýsavala aj schody von umyla, tak a už len prestierania vyžehlím a je to, sa teším, a variť sa bude až zajtra 😉

martinex
23. dec 2009

baby pridala som posledne co som vcera robila
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21567#dis...

zuzkamilko
23. dec 2009

fac...snad si to teraz vsetko odtrapite a potom budete zdravuckiiii 😵
marti..ja som uz ticho,vravela som,ze maly dobre spi a posledny tyzden sa to pokazilooooo,takze ta chapem 😖

zuzkamilko
23. dec 2009

martinex....wawwww tolko kolacikov ako klobuk dole 🙂

facovka
23. dec 2009

no marti,klobuk dole,ako to stihas,aj ked s jednym asi sa este ako tak da 😉 ja nemam ani kolac,jeden,jediny ☹

martinex
23. dec 2009

fac nabalim a poslem ti?

zuzka vdaka.. a stym spanim..no dnes to bol extrem,obaja sme s muzom nevyspati a aj maly je nejaky mrzuty

zuzkamilko
23. dec 2009

marti..nejdu mu zubky?

martinex
23. dec 2009

zuzka po zubkoch ani stopy... tiez ma to napadlo,ale nema ani dasna zdurene,ani neni citit,ze by ich mal tvrdsie

lenka_66
23. dec 2009

ma slahne.prebalujem mareka a tam krv.take nieco ako ked je krvavy soplik.volam dr.tak iba vedla zastupuje jedna a sestricka ze mam cihat co bude dalej 😠 😠 😠 .

bagaja
23. dec 2009

leni a vela, lebo také mále krvíčkové vlásočky sa aj nám raz objavili ale potom už nič, a som sa pýtala dr. že to sa ešte môžu čistiť čreva od narodenia

bagaja
23. dec 2009

leni ale my sme to mali iba v stolici

martinex
23. dec 2009

lenka no pekne..len pekne cihaj co sa bude diat...hadam uz nic!

idem robit trubicky z tortovych oplatok,drzte palce 🙂

bagaja
23. dec 2009

mati nad parou?

bagaja
23. dec 2009

my sme robili kornútky tak, naplnili krémom a konce do čokolády, fajné to bolo, žeby som ešte niečo????

bagaja
23. dec 2009

no idem ešte písať expresnému ježiškovi že došla žehlička 😠

martinex
23. dec 2009

baga ano..uz su hotove... idem plnit a namacat... 😉

lulu73
23. dec 2009

ahojte maminy

bagaja...vitaj v nasom klube nespiacich, ale spokojnych deticiek 🙂))

mati,sviatky este potiahnem a idem na UM na vecer ale len preto ze mozno bude mala dlhsie v noci spat.... vlastneho mlieka mam dost, ale vyskusam UM...uz som sa pevne rozhodla

fac...to mi je luto, skus sa nenervacit ze nic nemas...kapustu, zemiaky, klobasu, maso aj rybu este dnes aj zajtra v pohode kupite...a deturencom ani netreba nejak vela kolacov, tie budu vdacne ze su s vami a ze dostanu darceky...teda iba Fifo, Oli si prd este uvedomuje🙂 ten je happy ze ta ma...aj bez kapustnice a ryby VYDRZAT MAMA !!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre