Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
28. dec 2009

bre ranecko... ja som dnes spala celu celulinku noc.. o 3 rano krmil marek lebo bol este hore.. tak som dnes plna energie..
a dufam ze aj moja dcera bude na tom podobne lebo vcera bola chuda taka cely den umrncana...

perla200
28. dec 2009

no ahojte dobré ráno....marti a ty kde beries energiu????? obdiv mas môj velký🙂)))

lulu - neviem či to bude horsie ale každý ma plasí že ano......

no my dnes super noc....od 21.h do 7.h bez prestávky....toto je nas rekord.......o dakujem bože..... 😀

babulka123
28. dec 2009

perla.. to si dostala ako darcek k 5 mesiacikom ... simonke cmuuuuuk na nostek..

babulka123
28. dec 2009

mlbn upg9;0007 vckv bre ranko praje Ninka

martinex
28. dec 2009

ranecko...

tak mm prave odisiel na Oravu po Ninku.... krtko sa hra a ja sa snazim prebrat...zase noc o nicom,od druhej u nas v posteli,lebo sa kazdu chvilu budil,normalne zo spanku pchal prsty do ust....tie zuby ho teda riadne trapia... uz aby boli vonku,rada by som si aj pospala....

perla netusim kde sa to vcera vo mne vzalo,ale som rada ze som to porobila...ese dnes povysavam,kym pride mm s Ninou a mame poriadok 🙂

sndjeruion jfneuo snmxowd ze aj Dadik praje dobre ranko 😀 😝

perla200
28. dec 2009

ano ozaj dnes mame 5 mesiacov.....bože ako to letí...... ,nn b ,k.khfmgfjk..iopípí ť ui§ toto vam tiež napísala simonka....s híkaním.....takže asi budeme písat častejšie.....

martinex
28. dec 2009

perla vsetko naj simonke! 😉 dadik posiela slinku na licko 😀

lulu73
28. dec 2009

dobre ranko

perla....vsetko dobre do dalsich mesiacov, hlavne zdravicka

mati...aj u nas noc o nicom...od tretej katastrofen .... povedala som dnes Emme ze ked mi nepovie v priebehu dna ci su to zuby, alebo hlad, kupujem UM a davam na vecer flasu... 😝 chamomilu pouzivame aj my...nevidim rozdiel...mozno je slaba, kupila som cislo 9

lulu73
28. dec 2009

a dnes som si nainstalovala na seba Kosmodisk...budem vam hlasit ci slape

martinex
28. dec 2009

lulu ja mam 15-tku....ale ze to trva kym zaberie...tak hadam dnes uz ano....
zajtra mame poradnu a ockovanie tak sa dr spytam

perla200
28. dec 2009

lulu potom podaj info....kúpim aj ja....lebo chrbát mi odchááádddzzzaaa.....

marti - dakujeme aj simonka posiela slinku na líčko....a riadnu bublinkovú🙂

lulu73
28. dec 2009

perla...no ved prave, mne odchadza viacero casti, ale chrbat je asi naj top ... a je tam aj bedrovy pas, tak aj ten si idem namontovat...som troslku ako Robocop ked sa vyzleciem, ale nevadi

a nam zase hnisa to ockovanie po tbc...takze neviem co s tym, budem tiez volat dr.

lulu73
28. dec 2009

mati...ako to davas? ja 4 gulicky 3 krat denne, ale podvadzam, lebo zabudam a davam to vselijako...niekedy len raz denne, niekedy dva

perla200
28. dec 2009

lulu aj my mame to očkovanie také, že najprv sa urobí chrastička a potom odpadne a tak dookola...zasuší sa a potom zase odpadne......ale že vraj to je normalna reakcia.....

lulu73
28. dec 2009

perla...to fakt? tak potom super...len mne sa pod kozou zda, ze tam ma zase hnis...nam to uz raz na kalmetizacnom cistili a na kontrole nam povedali ze je to uz ok, ale teraz sa mi zda ze to je zase take zahnisane vnutri...ovela menej, ale je....posrane nezmyselne ockovanie...kto to kedy videl ockovat 4 dnove deti takym svinstvom!!

martinex
28. dec 2009

ja 3x 5 guliek...pytala som sa kamosa lekarnika.... ale ze ak su slabsie,treba zintezivnit intervaly...

perla200
28. dec 2009

ano aj malej niečo vyteká odtial ako hnis....ale jej sa to vždy urobí po kúpaní......hlavne že sa to zasuší.....debatila som o tom s doktorom......

baby mam dilemu....oddnes môžme prikrmovat....ale neviem či jej mam dávat mliečne alebo nemliečne kase? aké dávate vy ktoré prikrmujete?

eviqa
28. dec 2009

pekné ránko prajeme, vidím, že zachvíľu budú naše detičky zubaté 😀
aj my dávame chamomillu, nám kázala dr. 10 guličiek rozpustiť asi v 1,5 cm vody a podávať cez deň. ked sa dáva prvýkrát tak každých 15 min počas prvej hodiny a potom každú hodinu lyžičku. Toto množstvo by mal vypiť za jeden deň. Nám našťastie pomáha. Ale samozrejme, ked spinká, tak ho nebudím, ale potom mu dám trošku viac.

babulka123
28. dec 2009

co to je co davate babatkam?

perla.. ja este kase nedavam.. my sme len na 1 prikrme denne , na zelenine.. kasu zacnem az neskor..

babulka123
28. dec 2009

perla ale ak kojis tak davaj nemliecne.. ak ste na UM tak mliecne.. alebo nemliecnu zarob s UM

eviqa
28. dec 2009

babul, homeopatiká na "zubovú planotu", tak to nazvala naša dr. 😀

perla200
28. dec 2009

nekojím už dávno babul....ale my sme mali tú intoleranciu tak preto....babul a prečo nedávas kasičky ved na tom je gro príkrmov....

facovka
28. dec 2009

perla,gratulka k vymesaciu 😉 ckaam na vizitu a dozviem sa co dalej s mojim skriatkom..

bagaja
28. dec 2009

ahojky

no tak noc 😠 😠 😠 😠 moje dieťa malo znova potrebu o 4 ráno mamičke vyrozprávať svoje sníčky, ale museli by zaujímavé lebo ani neviem ako som zaspala a ona asi potom tiež, ale o 5,50 už maširovali s tatikom zo spálne nech maminka pospí kus, a teraz som ju nakojila o 7,30 a chrní, tak len nech spí aby sa konečne aj usmievala na nás

babulka123
28. dec 2009

evig.. ok.. heheh

perla..neviem .. mne vsettci hovorili zacat so zeleninou .. a som spokojna,.,mala si uz jednu davku nahradila zeleninou takze mozeme skusat nieco nove..

facovka
28. dec 2009

lulu, to ze je 9ka chamomila a 15 neznamenu silu toho homeo,kazde cislo je na nieco ine,skus kuk na nete, 15ka je na zubky nepokoj a tak 😉

bagaja
28. dec 2009

fac držím palčeky 😉

perla pekných 5 mesiacikov 😉

bagaja
28. dec 2009

no idem aj ja kuk na tu chamomilu, lebo to moje dieťa je v posledných dnoch veľmi nervné

babulka123
28. dec 2009

fac. ako filipko?

facovka
28. dec 2009

babul,dobre robis, zeleninka, bo ta potom opluje s nou,keby si sladkym zacala, na kasicky ma cas..aj ked ja som olimu uz raz skusila dat, spraskal celu misku a reval,ked som odisla s nou 😉 ale este nedavam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre