Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

livia1
28. dec 2009

Eviq ja som musela prejsť zo sunaru na bebu, lebo Kubka tak zapekal, že kedkakal tak mu išla aj zlatá žila. chúda moje, tak strašne bolestivo pri tom plakal. Radšej zaplatím viac za mliečko ale dieťa si nezničím

eviqa
28. dec 2009

marti, 😀 tak sú na tom podobne, len tvoj je bio a môj latex 😀

eviqa
28. dec 2009

livia, ja som s bebou spokojná.

livia1
28. dec 2009

Ja som tiež bola zo sunarom. ten do 4 mesiaca mu nič nerobil, aleod 4 mes. je silnejší. Kamarátka mi ho nosila z roboty, mesačne som ušetrila 28 eur. Kašlem na ne, kupili sme bebu a už je dobre. 🙂

lulu73
28. dec 2009

mati a mas pocit ze gelik funguje?
emka tiez ked je uz najhorsie, prsnik zaberie...ale v noci je to narocne, som v posteli vykrivena ako paragraf a tak ma boli chrbat, ze sa neviem ani otocit, ani postavit...az ked sa rozhybem trosku, potom sa uz da...ale boli uz aj take chvile, ze mrnkala a prsnik chytila, vyplula, chytila, vyplula a nervy pri tom mala🙂 vacsinou hned potom zaspala

martinex
28. dec 2009

lulu neviem ci funguje ale urcite mu chuti,este 5 minut potom si mlaska a ako keby prehlta...a hlavne sa mu paci ked mu tie dasienka masirujem,takze budeme gelovat aj dalej...

a to s tym spanim u nas detto,dnes v noci sa poriadne ani raz nenajedol... par krat potiahol,potom vyplul,potom sa zase prisal a zase vyplul...medzi tym si daval max 20minutove slofiky.... cize ja v noci 0 bodov a chrbat v prdeli...ale aj tak ho siiiiilno lubim,krtka maleho 🙂

eviqa
28. dec 2009

my síce spíme celú noc a nekojím, ale tiež mám chrbát tam, kde vy ☹ predvčerom som sa v noci nevládala ani otočit, tak ma bolel

lenka_66
28. dec 2009

caute,
ani necitam co sa tu dialo dufam ze len dobre 😵 .
poslusne hlasim som obzrata a to doslova.
baby chcem sa pytat je normalne aby bola plienka 3 hodiny sucha? a to pred prebalovanim jedol ☹

martinex
28. dec 2009

joj eviq,co by som dala za jednu noc,kedy by som sa poriadne vyspala....

lenka nam sa to este nestalo....

eviqa
28. dec 2009

lenka, no mi piškáme ako za ligu. 😀 ale každá by vraj mal byť mokrá

lenka_66
28. dec 2009

sak prave som z toho 😠 .no nic konecne zajtra uz bude nas dr.

lulu73
28. dec 2009

lenka...uz som ta tu hladala...tiez napises, ze mate krv v plienke a neozves sa viac..a potom sa ozves a napises ze si prezrata 😀 ale tesim sa ze si prezrata ale v poriadku

eviqa
28. dec 2009

marti, ani nevieš, ako to všetkým prajem, aby vám bábätká spinkali tak ako maroško 😉
inak, sledujem, že malému sa olupujú pery. čo s tým? napomádovať?

bagaja
28. dec 2009

evi aj my máme také suché pery, ja natriem indulonou občas,

lenka_66
28. dec 2009

lulu a ako inac o vianociach? hladom budem trpiet? 😝 no este ju mal 2x potom nist len raz v noci neskutocny rev nepomahalo nic.uz som ho rozbalila ze snad ved to ma rad. ked sa vypisal tak usmev .a potom som si vsimla ze plienku co som dala dole je sucha 😠 .

lenka_66
28. dec 2009

evi ja som mala masticku na bradavky z dm babylove a tam pisalo ze skvely typ na popraskane pery.

eviqa
28. dec 2009

o.k. niečo músim skúsiť.
leni, a odkedy máte suché plienky?

lenka_66
28. dec 2009

evi to sa len raz stalo v noci z 23na 24.tak neviem co to bolo

lenka_66
28. dec 2009

babul , som sa ako zlakla. ze ma zamrazilo. pozerala som album tusim februar 2010.a tam bambulka123.no asi minutu mi trvalo kym mi doslo ze ty si babulka123 😀 a nijako mi to nevychadazalo ze jak je toto mozne 😀

facovka
28. dec 2009

lulu,na spanie si sa pytala, okolo pol 11 papa, potom okolo 2hej a okolo 5tej. pototom pospi do takej 7h,ale to uz je taky o nicom spanok, sa prehadzuje, mrnka, cumel pcham, rozprava a puci,tlaci, prdi,no des..

lulu73
28. dec 2009

fac...no vas spanok tiez nic moc

martinex
28. dec 2009

no konecne chudatko zaspal... prekliate zuby jedny! 😠

perla200
28. dec 2009

no lenka ani nam sa to nestalo.....my dokonca nakladame 3x denne kakanicu a to sme nenakladali este nikdy🙂)))))))))

marti -nič si z toho nerob...nasej nepomáhajú žiadne géliky ani hryzátka proste nič....chamomilu nemôžeme je tam laktoza....

my hrozne slintáme hrozne......

eviqa
28. dec 2009

no, malý sa napapal a odpadol. Asi chamomilla zaberá. Idem uvariť obed
perla, tak nech máte tie zúbky čo najskôr, a vlastne všetci

rene82
28. dec 2009

Ahojte a pekné "povianoce" 😀 . Už je tamarka konečne zdravá, už len čakáme na prvý zúbok. všetko vopchá do pusy, ale nožky ešte nie ako peťulka bagajina.

martinex
28. dec 2009

no tak uz je hore....slaba polhodinka spanku....s takym placom sa zobudil,az som sa zlakla ze co sa stalo....

babulka123
28. dec 2009

no ako to tu pisete tak sa uz bohovsky tesm ked nam pojdu zuby...
rene .. my tam mame nohy strcene stale.. s ponozkami, bez nich .. to je jedno..

martinex
28. dec 2009

babul slak ma trafi z tych zubov... ti poviem...

babulka123
28. dec 2009

lenka.. hehehe nestras.. ja o tom nic neviem. hehehehehhe

matka ani nevrav.. uz teraz sa toho bojim ..

rene82
28. dec 2009

akože čo vám robia deťúrence, keď idú zuby? tamarka ani moc neplače, iba všetko pchá do ústočiek a slintá. a kukal jej to aj dr a vravel, že už zachvíľku nám pôjdu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre