Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
3. jan 2010

ivet....nebud smutna, tes sa na dalsie stretnutia s rodinou a priatelmi, ktore ta este len cakaju a uzivaj si maleho 😉

lulu73
3. jan 2010

ty sa na slovensko nechystas?

lulu73
3. jan 2010

babul, dufam ze si uz na balkone!

leri
3. jan 2010

lulu, urcite nie je a smiruje 😀

lulu73
3. jan 2010

leri...teraz tu smiruje mrte mamiciek...citim to 😀

lulu73
3. jan 2010

a urcite sa teraz usmievaju popod fuz a niektore sa mozno aj priznaju a ozvu sa nam

lulu73
3. jan 2010

leri...ty si pamatas ako vzniklo to "smirovanie" ?

babulka123
3. jan 2010

lulu ale prd.. kukala som v bazare co maju.. hehehe
ale uz idem..

leri
3. jan 2010

lulu, pamatam...teda aspon myslim 😀

lulu73
3. jan 2010

romale čavale

lulu73
3. jan 2010

idem odtialto, dost bolo na dnes net zabavy

iveta6384
3. jan 2010

Ahojte, takze mam za sebou 1,5 hodinovu prechadzku.... smerujeme k lepsiemu, predtym v kociku len reval a reval. Bola som rada ked sme boli vonku 30-40 minut, snad sa to zlepsi a na jar budeme chodit von na 4 hodiny 😀

Lulu na Slovensko idem za 2 tyzdne na 12 dni, ale situacia tu sa nam trochu skomplikovala a v lete ak sa nezmenia plany by sme mali ist do Australie a to nasi nemozu prezit. Aj pre mna je to tazke, ale nie je moc na vyber. Tak preto je to o to horsie. Keby sme ostali tu tak je to ok, je to blizko atd, ale australia to je brutal. Tak preto sa trapia a ja s nimi. 😒

martinex
3. jan 2010

ahojte...

tak my sme sa s Dadikom prave zobudili, dali sme si poobednajsi 2,5 hodinovy spanok... taaak dobre mi ti padlo...

leri no diplomovku by si mala, ja som sa vcera zatala a napisala som 30 stran...tak dufam,ze ma to este niekedy cez tyzden chyti a dam dalsi aspon 20...a skusky ani nehovor,nechce sa mi k tomu donutit,ale zacnem az v piatok...

babul na to zapisanie do pasu treba kolok 5 alebo 3 €? nepamatam si 😅

slavkicek
3. jan 2010

ahojte 🙂

mati, potrebujes 3E kolko...u nas bol nedavno zapisovat mm 😉
my sa zajtra vraciame z vychodu do BA mali sme ist do tatier ale adamko ma sopliky tak ideme domov..
a dnes som mu v ustockach objavila prvy zubok 😵 uz sa mu pomaly prerazavaju dasienka..tak asi aj preto je v noci 100x hore ale zatial to zvladame celkom fajn 🙂

bagaja
3. jan 2010

ahojky

no naše večerné plače za nami, a už hajame som zvedavá do kedy 😉

a inak sa cítim pod psa, bolí ma hrdlo, bije ma zima no proste na prd...a najhoršie že od zajtra sme sami čiže dúfam že malá na tie soplíky ešte odo mna niečo nechytí 😒

a ja vaničku využijem na maximum, lebo tú si vynesiem hore do bytu, ale šporťák bude musieť ostať celý v kočikárni, takže kým na tam je oka a nie celkom tesno tak vydržíme

martinex
3. jan 2010

slavi dik.... tak nech adamkovi rychlo prejdu tie sopliky 😉

moj mm je este tyzden doma, akurat premyslame ze pojdeme zajtra do rakuska nakupovat... dufam ze sa to oplati 😉

bagaja
3. jan 2010

mati akurát som dakde čítala že v Pandrofe čakjú aj 10 minút na kabínky, šlak by ma trafil ale isto sa oplatí vyčkať si to a zajtra možno už nebude toľko ludí, škoda že mi to máme tak daleko

martinex
3. jan 2010

baga nestras.... ale tak zajtra uz je pracovny den, malokto ma dovolenku este

leri
3. jan 2010

ahojte, aj ja rozmyslam ze pojdem teraz v januari........mam pouzkazku na nakup v c und a.........len neviem ci to nebude vybrakovane a ci nebudu mat len take zbytky
kolka.........nebola si pozriet v brucku? ci tam nieco maju co by stalo za rec? 🙂

bagaja
3. jan 2010

jooj baby závidím v dobrom, že to máte blízko, my by sme mohli ísť do PL no ale uvidíme a ktovie či tam budú výpredaje 😖

leri
3. jan 2010

bagaja, skoda ze uz kurz nie je taky vyhodny ako minuly rok 🙂

martinex
3. jan 2010

leri a co vsetko je v brucku?ake obchody?

leri
3. jan 2010

martinex, ca, pinkie, deichman, new yorker, eduscho (tak sa inak daju niekedy dobre veci kupit), a este nejake ale zabi ma fakt si nespomeniem

leri
3. jan 2010
martinex
3. jan 2010

dik, prave to pozeram.... no uvidime,kam nakoniec pojdeme.... 🙂

leri
3. jan 2010

ja do parndorfu nechodim, vzdy ideme sem alebo do scs, ale vacsinou do brucku, lebo je to blizko segry, takze to vezmeme jednym vrzom 🙂

martinex
3. jan 2010

no tak ideme do brucku a uvidime aky bude krtko a podla toho pojdeme alebo nepojdeme do parndorfu...

ja mam pardnorf rada, dobre tam vzdy nakupim, hlavne tenisky,topanky a kabelky 😀 vyhrat tak teraz lotto, hned by som vedela co s tymi peniazmi 🙂

adenka
3. jan 2010

ahojte,

pridavame sa opat k nespacom...dnes v noci kazdu hodinu a pol hore...som uz myslela ze ma drbne.. ale nejedla len som jej podavala dudel... rano som bola akoby ma mlatili... 😒 ..lulu tak som na teba myslela...

aj my zvazujeme nakupy v rakusku, ale chceme ist viac menej len na plienky tak asi len hainburg. ale ten bruck sa mi paci, len tam je nanic ze z obchodu do obchodu sa beha po vonku a to musim stale zapinat a rozopinat malu... 😒

leri
3. jan 2010

nie adenka, to sa robi tak, ze zoberies jedneho dobrovolnika 😀 pokial sa nenajde tak to je tvoj mm.........a on vonku beha s kociarom a sluzi ako nosic tasiek a ty behas z obchodu do obchodu 😀 😀 😀

martinex
3. jan 2010

aden no mi pojdeme v sportaku, takze bude stale vo fusaku, ale tiez ho budem stale zapinat a rozopinat... ale sak pandorf je to iste 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre