Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
13. jan 2010

baga a cez den sa ti v nej hrava?

eviq sorry 😅

missy97231
13. jan 2010

baby, ani nas didi v postielke nespava cez den. a ani sa mi tam nehra. raz som skusala ho tam uspat, ale tiez som povolila.
davate krpcom aj mliecne kase? ak ano, tak lyzickou alebo z flase? a kolko tak spapaju? ja som mu dala po dnesnej noci lyzickou, a zjedol asi tak z 30ml vody.. a neviem ci je to malo, alebo staci... hned potom to este dobil mliekom. tak ja fakt neviem.

martinex
13. jan 2010

missy iba nemliecnu kasu davam a len 60ml a potom ho este nakojim... a davam mu to lyzcikou...ale najnovsie to pije priamo z pohara 😀
a nerozumiem, rano si mu davala vodu ci co?

missy97231
13. jan 2010

marti, robila som mu Obilno- mliecnu kasu instantnu od Nutrilonu, co sa miesa s prevarenou vodou.

martinex
13. jan 2010

a naco mu ju rano davas? ja len ze neroumiem,vacsinou sa dava na noc aby babo bolo sytesie a lepsie spalo...
a 30ml je na zaciatok dobre....ja nechcem davat viac ako 60ml aby mi z nej nezacal moc priberat... aj ked plna davka tej kase je 200ml

missy97231
13. jan 2010

ja som len skusala ci mi vobec bude jest lyzickou, pretoze flasu mi odmietal vcera, a neviem, ci mu mlieko moje nestaci, ale proste to nebol ON v noci,,, kazdu hodku hore 😒 zvykne sa zobudit az okolo4tej, a potom az o 8smej. ale uz druhu noc mal divnu 😖 tak neviem, ci ma opat nejaky ten spurt, alebo uz stracam mlieko... tak len zo srandy som skusala 😀

martinex
13. jan 2010

tak mu ju skus dat vecer... skor ma len spurt,ze je stale hladny+v kombinacii so zubami

idem sa venovat malemu,zatial pa

perla200
13. jan 2010

marti - a už si vykoumala prečo sa dadko tak budí? lebo nam sa to nejak začalo kazit posledné dve noci.....kua.....

martinex
13. jan 2010

no a uz spime 😀

perla nie...a uz neviem co to moze byt,takze som sa s tym zmierila a neriesim to

lulu73
13. jan 2010

ahojte

prosim vas, teraz som volala na socialku a pani mi povedala ze im mam poslat ten stredny papier ktory je v ziadosti o rodicovsky z uradu prace ze ten mi potvrdia

ja mam tlacivo ziadost o rodicovsky stiahnute z netu a tam su len dve strany, ziadna tretia stredova...viete mi poradit nejaku stranku, kde najdem normalne tlaciva? vdaka

eviqa
13. jan 2010

lulu, neporadím, sorry ☹

lulu73
13. jan 2010

evi..nevadi, mozno niektora ina poradi 🙂 moja mama mi totiz sla na urad prace pre tlacivo a akurat v ten den neboli uradne hodiny a nebolo tam nikoho...tiez nechapem preco tie tlaciva nie su vylozene na vratnici 😠

paulusa-.... gratulujem a prajem vela vela sil...urcite to bude velmi narocne, ten prvy rok po narodeni druheho babatka, ale ver, ze cim budu deti starsie, tym to bude lepsie, same sa ti prehraju, budu ako dvojicky a ty budes v pohode 🙂 verim ze si plakala, ja by som reagovala velmi podobne...ale v konecnom dosledku je to uzasna sprava ze nosis dalsiu malu "fazulku"...a prajem vam aby to bolo dievcatko, aj ked uz teraz s tym vela nenarobite🙂 a Jonasa ste asi nekontaktovali 😎 ... neboj, vsetko bude dobre

a nasa noc klasika + mala kasle uplne brutalne....ten kasel nechapem

eviqa
13. jan 2010

lulu, našla som toto, ale tam nič nepotvrdzuje sociálka.

http://www.employment.gov.sk/DIS/dis/index.php?...

martinex
13. jan 2010

lulu poslem ti ho na mail

eviqa
13. jan 2010

lulu, ja viem ktorý papier, mne ho potvrdili na sociálke ešte na začiatku materskej, ale ani netuším ako sa volá, ani odkiaľ som ho mala

martinex
13. jan 2010

uz som poslala na yahoo

reginetta01
13. jan 2010

dobré ránko, maminy a tehuľka 🙂
Eviq, ja ako jediná z rodiny som mala modré oči. Po babke. Takže všetko ok, neboj 🙂

eviqa
13. jan 2010

lulu, mám ho. to je potvrdenie. Ale asi ti ho už poslala maťka. Je aj na tom odkaze, v časti potvdenia o nároku na materské.
regi, dík

lulu73
13. jan 2010

mati, evi dakujem, idem to postudovat

eviqa
13. jan 2010

lulu, tak študuj 😉
čo dnes varíte? dajte tip

lulu73
13. jan 2010

mati.... cize toto vyplnim cast A a poslem do socialky, oni mi to poslu naspat a idem na urad prace....a na urad prace netreba aj dalsie tlacivo? iba toto jedno? ja som ako hotentot

a este musim aj nejaky Registracny list FO poslat na socialku, to musim tiez to tlacivo niekde najst ☹ nemam to rada tieto papierovacky

lulu73
13. jan 2010

evi...varenie? dobra otazka....zeby zase cestoviny, alebo nejake zemiakove placky? ale tie su mastne a ja akoze chudnem...neviem...napi sa dobre vody a nevar nic 🙂

eviqa
13. jan 2010

lulu, mne k tomu dali na upsvr aj tlačivo, nepamätám ako sa presne volalo, ale musela som to dať potvrrdiť zamestnávateľovi, že ma uvoľnuje na rodičovskú dovolenku.
a ten registračný list FO treba na sociálku

bagaja
13. jan 2010

lulu už to asi máš ale ak nie tak je to to tlačivo čo evi poslala a tam:Potvrdenie nároku na materské

reginetta01
13. jan 2010

ja idem robiť zapekané palacinky. ešte som to nerobila ale muž má rád sladké.

eviqa
13. jan 2010

lulu, dík za tip 😀 žeby bol dnes vodový deň? no uvidíme, čo na to povie mm

eviqa
13. jan 2010

regi, ja sladké jedlo ee. Občas zjem, ale ani to nevarím, nemusím to. to si rovno môžem dať horalku alebo milu 😀 ale proti gustu, žiaden dišputát

zuzkamilko
13. jan 2010

ach jaj,
hlasim,ze po ockovani noc hruza a teplotujeme 😠 😠 😠

bagaja
13. jan 2010

lulu na úrad práce to tlačivo čo ti tám dali ta dvojstrana + to tlačivo čo potvrdí sociálna poisťovna + fotokópia RL + mne dali ešte dalšie tlačivo na UP ohľadom toho vyšieho RD - to sú také dve strany

a do socialky - RLFO, že bude do dôchodkového systému platiť štat + ešte také vyhlásenia, ohľadom teba a maličkej

eviqa
13. jan 2010

zuzkamilko ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre