Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

daniela33
18. jan 2010

no tak leni môžeme chodiť spolu, ale my až ked bude trocha teplejšie, marec apríl

daniela33
18. jan 2010

my ideme leni na gastro 8.2., neviem či začať prikrmovať skôr, alebo počkať čo povie doktorka, predsa mali sme dosť problémy s bruškom. Ale ten môj nedá pokoj, že už jej daj a daj a daj a ide mi s tým na nervy...

blazka24
18. jan 2010

no babenky som tu po dlhoooooooooom čase, mm je s krpcom von a ja rozmýšľam či už kalerábik prevariť alebo počkať 😀 dnes bude prvý deň ochutnávka, karfiol nám neskutočne chutil, ale mali sme tvrdšiu stolicu, chudáčik tlačil do plienky až bol červený - začneme dávať asi viac vodičky alebo čajíka 😒

zuzkamilko
18. jan 2010

daniela,lenka......kuk www.mcstonozka.sk - s lukim som tam este nebola,ale chodila som tam pred porodom a pacilo sa mi,planujem niekedy v marci tam zacat chodit,budem rada,ak sa niektora pridaaaa 🙂

livia1
18. jan 2010

Ahojte ako vidím a čítam tak zatial všetkým karfiolik chuti. Dávate kupovaný v poháriku alebo robíte doma čerstvý, Ja som na koštovku kúpila hami karfiol tak uvidím ak by Kubkovi chutil tak kupim čerstvý uvarím a zavarím.

20.1. si idem robiť vodičák 😀 😀 😀 , konečne budem mocť jazdit s detmi po výletoch aj ked bude ocino v Belgicku

livia1
18. jan 2010

Eviqa tak teký vikend ti závidím, niečo také by som si už aj ja dala 😵

martinex
18. jan 2010

livi my sme dnes papali karfiol 1x a celkom nam isiel...ja som robila na pare-pomixovala,zamrazila 😀

uankab
18. jan 2010

ahojte, tak len na skok som tu... magdalneka este stale soplikuje a ma zvysenu teplotku, kojim ju teraz pravidelne kazde 2-3 hodiny, v noci sa tiez casto budi 😖 .. no snad to uz coskoro konci, ked zapnem vysavac tak ma paniku v ockach... chudatko 😖
zajtra letime domov, na 10 dni, snad cestu zvladne, tak sa ozvem az ked sa vratime spat...
dani, my tiez este neprikrmujeme, chcem zacat az ked budeme mat 6 mesiacov... dufam ze sa podari, magdalenka teraz dost malo pribera 😖 .. asi to bude aj tym ze je nachladena, no snad to bude ok..

livia1
18. jan 2010

martinex mi sme práve ten karfiol dopapali, zjedol asi jednu kavovu lyžičku ale nie vela. na 1x stačí. neviem či má odpor k lyžičke ale zo svšetkým robí velké drahoty. Zemiak, mrkvu a mäsko som mu davala týždeň v kuse že nech si zvykne na chut ale vela tomu neublížil.

z.vrablova
18. jan 2010

Kristinka dnes mala ryzu, masko, tekvicu... zjedla asi 180g!!! Mestacim sa cudovat... S mliekom ma problem dat do seba 120ml... Inac jej chuti absolutne vsetko... az mam obavy, aby nemala moj apetit
😀 Tatino je s nou teraz vonku, tak vegetim... 😉

bagaja
18. jan 2010

ej ale je zimka...som vymrzla a malá ešte chrní vo vaničke, tak mám kus klud

martinex
18. jan 2010

livi ani dado tomu vela neda...max co zjedol bolo nejakych 70g... a niekedy proste zatne pery a ani bohovi jest...tak ja neviem...

bagaja
18. jan 2010
blazka24
18. jan 2010

no my sme dojedli karelab so zemiačkom, zjedol menej ako s karfiolom, čo už, ale mlieka si dal dosť, tak teraz zaspal, tatino z tej prechádzky s krpcom tiež nejak ustal, tak tu mám božské ticho - chlapi spia 😀
ja všetko varím nové, ešte som pohárikové nedávala a na zaváranie nemám čas, proste uvarím spapáme, možno ked spapá viac tak pozaváram alebo zmrazím

eviqa
18. jan 2010

no tak trošku vonku prituhlo, tak sme doma, ale drobec ešte spinká.
my sme dnes na obed mali zemiačik, brokolicu, karfiol a mrkvu. No nepretrhol sa v jedení. Ale asi viem prečo, ked som to zmiešala so zemiakom, bolo to ako lepidlo. 😖 ked som to ochutnala, ani sa mu nedivím 😅

eviqa
18. jan 2010

bagaja, pekné 😉

blazka24
18. jan 2010

eviqa tak ja som sa rozhodla do toho dať trochen vody aby to mal ako výživu lebo tiež to lepkavé nechcel jesť a hádzal grimasy že ide vracať 😒
mrvku som prestala dávať lebo mal tvrdšiu stolicu - tak skúsime obmedziť uvidíme.........

eviqa
18. jan 2010

blažka dala som aj vodu, ale 😝 nechutilo

blazka24
18. jan 2010

tak potom neviem, ja bežne po malom dojedám, mne to chutí xixixixi

eviqa
18. jan 2010

blazka, aj mne chutí, len toto sa fakt dnes nedalo jesť 😝

blazka24
18. jan 2010

heheh aspoň niekto tu je, už sa rozčuľujem, že keď konečne môžem tu byť tak nikoho xixixix

Čakám že priberiem keĎ bude malý papať stále viac a viac a ja budem dojížďák 😀

eviqa
18. jan 2010

blazka, no to je fakt nebezpečené takéto dojedanie. Teraz ešte nič, lebo to je len zeleninka, ale potom. Musíme sa tomu nejako vyhnúť, alebo obedovať iba to, čo nám drobci nechajú 😀

martinex
18. jan 2010

eviq obavam sa ze tomu sa nevyhneme... to by sme museli mat ine sebazaprenie.... 😠

blazka24
18. jan 2010

tak ja som nezhodila ani gram a teda ak budem dojedať po krpcovi všetko /samoška nerátam nutrilon - to by som asi nezvládla 😀 / tak budem jak vagon a do dverí budem vchádzať bokom 😀

martinex
18. jan 2010

blazka no mi hovor... budem chodit jak tehula..naprv brucho potom dlho dlho nic a potom ja 😀
ale ne,musim sa zapriet a ist na tu 90dnovku....sak som mama,musim vyzerat reprezentativne 😎

blazka24
18. jan 2010

marti a ty máš tú 90dnovku? chcem tiež začať, spolužiačka pred pomociou schudla osem kilo sila, skoro som odpadla ako dobre vyzerala, ja som už mala brucho zároveň nosom tak som vypadala ako tank 😀

martinex
18. jan 2010

blazka chcem zacat... sak rene a zuzka vrablova s nou schudli 20 kilo... len musim ist najprv na velky nakup a zasobit sa ovocim,zeleninou nech nemusim denne na nakup.... a este sa na to musim psychicky pripravit 🙂

bambi02
18. jan 2010

co je dnes s tym konikom????

blazka24
18. jan 2010

marti a kde nájdem čo mám jesť, stále behám a len také útržky som našla...........kceeeeeeeeeeeem schudnúť kruci som jak bager 😠

bambi koník blbne už celý deň - asi je zase niečo vynovené ☹

bambi02
18. jan 2010

jj....blbne to jak das....
jop, o chudnut radsej nehovorim..... 😅 ..tiez by som surne potrebovala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre