Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
11. feb 2010

babul ja mam dve krabice a tam skladujem hracky.pouzite a na pouzitie tak ako papuce v nemocke 😀

martinex
11. feb 2010

my mame len jednu krabicu s hrackami..aj tak je vacsina v ohradke...

idem si ja na chvilku lahnut,maly spi a kym pride mm,potom ideme na nakupy...tak pa,ozvem sa vecer co som ulovila v Tescu 😀

babulka123
11. feb 2010

matka hehehe ja to neviem porovnat.. ja som si to prespala.. hehehe

lenka.. dakujem za typ.. uvidime ci to pomoze..

teraz spi jak zarezana.. a to doobeda dala hodinu , na obed 2 vonku a teraz znova.. asi to budu tie zubadla skarede.. dufam.. heheh

babulka123
11. feb 2010

matka.. vela stastia..
ja sa chystam zajtra a uz sa tesim

bagaja
11. feb 2010

no baby tak som zvedavá či to len my máme táke trápne Tesco..

perla200
11. feb 2010

no babulka ak kasle tak to zuby nebudú.....a ma aj soplíky?

my mame skromnú dcéru stačí jej vyfučaná flasa od Lucky a je happy 🙂

lulu73
11. feb 2010

baga....oooo, tolko chvaly na Emulku 🙂 ...pysniem a pysniem, o chvilu prasknem 😝

bagaja
11. feb 2010

lulu no ked je krásna tak čo narobíš...šak počkaj ty už teraz aby si nejakú gulovnicu obstarala 😅

baby a to hovedo čo pichol tu ženu do brucha bol z PP...som z toho v šoku to je len kúsok odo mna...

lulu73
11. feb 2010

zase v TV davali o Facebooku ze su tam vselijake vulgarizmy a ze ked si tam clovek da fotky, nikde nie je zarucene ze ich vidia iba nasi priatelia, aj ked si to v nastaveniach tak nastavime...uz par dni premyslam, ze stiahnem fotky malej....kokso bohvie aki psychopati si ju obzeraju ☹

lulu73
11. feb 2010

aky nazor mate na to vy? nebojite sa? mozno som len precitlivela

baga...dakujeeeem, dobre mi to padlo

bagaja
11. feb 2010

lulu ja som už tiež na to myslela ☹ no neviem...

bagaja
11. feb 2010

ale ked si to tak zoberieš tak aj tu na MK sa može niekto všelijak prihlásiť a pozerať si ich...to nikde nie je bezpečné ☹

perla200
11. feb 2010

lulu ja som to už obmedzila akurát dnes

lulu73
11. feb 2010

ved to, ze uchylaci mozu byt aj tu...tak odtialto vyhodim fotky a na FB to preriedim...aspon pre pokoj duse

zuzujan
11. feb 2010

baby preto nemam fotky ani tu ani na facebooku.....na net nedavam vobec sukromne fotografie a toboz videa.... 😝

eviqa
11. feb 2010

no ahojte, konečne sme zlepili nanovo maroškovu postieľku, lebo dnes jej dal amen. Paličky vypadli, tak kopal. Môj demolation man.

babul ☹ poznám také dni

...a s tými fotkami? nič nie je bezpečné. tak neviem.

lenka_66
11. feb 2010

baby nasla som malemu hore vzadu na podnebi fest velky aft.co nan? a vobec neviem ako sa tam vlastne dostanem

facovka
11. feb 2010

si si ista lenka?? bo niekedy maju take biele podnebie oni, to by ti ale riadne plakavala aj pri papani a tak, je zly?? bo to ich boli jak svina.. ☹
inak gratulka k vyyrociu

facovka
11. feb 2010

k tym foto,mate pravdu,zato ja nedavam napr take nahate foto a tak 😉 ale inak ano, sak to by uz MK aj FB asi stratili vyznam,ja uz neviem...to hocikto moze hocikde zneuzit,aj ked posles mailom a tak... 😒 😒

lenka_66
11. feb 2010

on je uz asi 3 tyzdne nespokojny tazko to vidno a je to uz aj tak krvou ohranicene.ja som najprv zbadala cervene a som myslela ze daco mu tam ostalo a vidno len ked mu jazyk neprekryje

perla200
11. feb 2010

no lenka ja viem že švagrinina mala mala afty a brali antibiotiká....a chce malý papat?

bagaja
11. feb 2010

babul to je supiš stránka...

a tie fotky idem aj ja posťahovať...resp. potriediť, lebo známych čo máme mimo tak chcú vidieť malú, takže to obmadzim

facovka
11. feb 2010

inak aj fifo ked mal afty, tak sme brali ATB,on to mal vzadu az pri mandliach na podnebi:(...to aj nazvali nejako herpangina ☹

lizatko1009
11. feb 2010

perla si citala co som ti pisala o tej nestle kasi?

dnes som sa bola informovat o tom PL aj mami som sa pytala, tak dieta nemusi mat nic ked ide do krajiny ktore maju sengensku zmluvu a potom dieta od 5 rokov musi mat vlastny pas.

facovka
11. feb 2010

nabu tyzden mame poradnu s olim, a fifo povinne ockovanie mumps,osypky,rubeola ☹ stale ho nezaockovali (to sa cca od 15mes.) bo choroby a tak 😒 tak dam pichnut tu vakcinu co je v nej aj proti kiahnam....plati sa sice ale tak co uz, podla mna je velmi malinky na to aby to mal 😒 o 6t preockovanie a je kryty na 100% 😉

babulka123
11. feb 2010

fac.. kukala som tvoje fotky .. sak su ako cez kopirak tie tvoje dietky.. uuuuplne.. strasne su podareni..

perla200
11. feb 2010

čítala lizatko - že si ho kúpila v DM prečo?

bagaja
11. feb 2010

no lízatko neviem, ale zapísané v pase by malo byť, len preto že nemá ešte občianák, ale nahádam sa...

leni skús modrú vodičku, neviem ako sa to volá....

fac moji synovci mali kiahne ked mali 3,5 a 1,5 a v pohode to zvládli bez komplikácií, bez teplot...uplna paráda

facovka
11. feb 2010

baga,veeelmi indivindi,niekedy maju deti taky priebeh ze jazvy na cely zivot, vyrazky az v ustockach, a ritke, 40ky horucky, ja to nerisknem....a ako mu vysvetlim ze sa nema skrabat ak to dostane, tak to neviem... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre