Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
11. feb 2010

lulu,tie nas fifo miluje 🙂

lulu73
11. feb 2010

ano, zial aj moje auto tam spada ☹

facovka
11. feb 2010

kua ☹ 😒

lulu73
11. feb 2010

fac...pamatam, pamatam...a Bay tam sedela uz niekolko hodin na fit lopte a odfukovala 😝

eviqa
11. feb 2010

marti, v marci nás zaočkujú druhýkrát. tak to potom sedí. My sme boli v januári a dalšia o 8 týždňov.

martinex
11. feb 2010

eviq tak to sedi 😉

eviqa
11. feb 2010

no idem pá , dobru noc

z.vrablova
11. feb 2010

kym som vas docitala, tak tu snad ani nikto neostal....
Kristinka bola skoro cely den u nasich, zlatucka, vyrehotana, krasne spinkala... no rozpravka dnes... som zvedava na noc.. 😖
Fac... co sa tyka ockovania proti kiahnam, nie je pravdou, ze chrani na 100% Ak clovek dostane kiahne prirodzene, telo si vytvori dozivotnu imunitu, kdezto pri ockovania proti kiahnam chrania len niekolko rokov, neskor bude pravdepodobne potrebne preockovania... skus sa este poinformovat dr...
Ja sa kiahni nebojim, ved aj nasi rodicia dokazali ustriehnut, aby sme sa neskrabali... a horucky... ved ty uz musis byt profik... ja mam cim dalej, tym vacsi strach, ako zvladnem, ked mala bude mat vysoke horucky... 🙄
Inac pod chrastickou TBC ockovania mame zase hnis... dr. ma tyzden dovolenku, tak kym sa to dolieci, tak snad aj dalsi mesiac prejde...

blazka24
11. feb 2010

ahojtek takže zase tu nikto nie je - klasika, stačila som sa dostať po stranu 500 😕 vy teda viete toho napísať xixixi
no u nás deň s tatinom takže sme vstali o šiestej nadlábli sa a spali do desiatej /aby to para tlačila keď je otec doma drichmeme dlhšie vrrrrrrrrr/.......
boli sme na nákupy, tesco prázdne - bodička stále tie isté - aj keď akciové, ale cherokee už kupovať nebudem má celé telíčko holé lebo oni nedávajú cvočik pri krk a tak to aj dopadá - sme potom polonahý 😠
kúpili sme len podbradník - tých nie je nikdy dosť 😀

hypernova úspešne nakúpené kašičky - mm skonštatoval že som tam robila ako šialená, zobrala som aj sušienky aj nejaké haminky pre krpca a keď sme sa stavili v lekárni pre nutrilon zistila som že som oplieskala 50 euračiek ani neviem ako.....už aby prišla rodičovská 😀

deina2005
11. feb 2010

no tak u nas uz konecne klud.no neviem co to je z drobcami.aj moja je uz 3 den taka divna sama sa hrat nechce a ked ma nevidi tak totalny rev az je fialova.stale ju mam na rukach uz je jak kliest.inak moji tiez najprv chodili a potom zasali 4nozkovat.nasej malej sa nechce ale uz chodi ked ju drzim to sa jej straaaasne paci.ten najmladsi mal 10 a uz sam chodil.inak mrchu ja este stale nemam takze sa tesim.ked som maleho kojila tak som dostala az na 17 mesiac.

lizatko1009
11. feb 2010

blazka to aj u nas tak fici, prides do obchodu kupis zakladne veci a 50€ fuc a zistis, ze nic dohromady nemas. to poznam ked nieje zapinanie na bodach hroza hned ma cecky vonku tak sa natiahne. kedy ti chodi rodicovsky? mne 21 ciste ciganky 😀 😀 😀 😀

perla200
12. feb 2010

čaute...prvááááááááá🙂))

no my noc najlepšia za posledný mesiac🙂)) mala spala od 7.h do 2.h potom len papanie a do pol6....takže super u nás.....takú noc sme dávno nemali a už zíva tak asi este pôjdeme hádam spinkat....dala som ju do postielky po mesiacoch - spávali sme u nás v posteli, vkočíku a tak ako sa dalo🙂 a páčilo sa jej síce som ju ráno nasla krížom cez postielku ale viditelne spokojnú....nechala som ju s holou ritkou trosku a už mam na deke tri bobky🙂))) ale chválim ju🙂

daniela33
12. feb 2010

dobré ránko,

jani tak superrr, no vidíš, aj si sa vyspala nie... sem tam nás vedia tie naše pokladiky aj prekvapiť...
my noc tak nič moc, ale lepšie ako predtým, od štvrtej bola hore, zaspala o ôsmej, o desiatej som šla do sprchy, ked vyjdem, Tami vysmiata u ocka na rukách, skoro ma porazilo, ale ešte som šla zuby umyť, nakremovať a ked vyjdem z kupelky opäť už spinkala v kočiariku, tak sme šli obaja zaľahnúť s mm, ale bola znova hore o polnoci, o jednej, potom až o pol piatej, asi hodina strašné mrvenie, prdenie počas spánku a ešte spinká v postielke, ja som už nevedela zaspať, tak tu brázdim po nete .... 😀

daniela33
12. feb 2010

inak včera ma na rehabke nepotešila, napriek tomu, že sa už krásne pretáča aj aj, musíme nadalej cvičiť, jeden cvik na pretáčanie, druhý na lozenie a ešte nám pridala nový a ten je na sedenie ... tak som sa tešila zbytočne, zasa bude kriku na celý barák ... ale vraj rozhodne doktorka na neurologii, a tam ideme na kontrolu v pondelok ...

daniela33
12. feb 2010

a pridávame sa k detičkám, čo už mali polroka, dnes má Tamarka šesť mesiacov 🙂 , dnes je ocko doma, tak mamka ide do mesta na nákupy, a samozrejme aj kúpiť darček pre moje kuriatko 🙂 a zájde aj do tesca urobiť kuk, či sa dá ešte niečo kúpiť pre malú na jar, leto ...

perla200
12. feb 2010

no dani - čo ti ja viem asi by som potrebovala týžden vkuse spat🙂)))))))

ale gratulujeme tamarke....

daniela33
12. feb 2010

jani ďakujeme 🙂

no určite budeme dospávať min. polroka, len kedy to bude 😒 ...

z.vrablova
12. feb 2010

Danielka... posielame Tamarke veeelku pusinu k 6...
Noc klasika, nejdem provokovat... ale uz znova spi...

babulka123
12. feb 2010

ahojte.. no noc ako tak ok, len stale neviem odhadnut ci bude ninka chora alebo ci su to zuby.. des..

bagaja
12. feb 2010

ahojky

perla že všetko naj k meninám 😀 😀 😀

Tamarke aj my posielame cmuk 😉

martinex
12. feb 2010

ranecko...

tamarke vsetko naj...

perle detto 😀

noc celkom ok,aj ked klasika,spal so mnou v posteli

perla200
12. feb 2010

vidíte ani som nevedela JA MAM MENINY:!)))))))))))))))))ň

facovka
12. feb 2010

babul,a neskocis radsej k dr??ked ide vikend?

facovka
12. feb 2010

Tamarke vsetko naj k vymesaciu 😵

eviqa
12. feb 2010

pekné ránko, my noc o.k., len malý 2x v noci veľmi zaplakal, tak neviem. Ale preventívne som mu potom natrela dasienkaa kľud do rána.

tamarke všetko naj.
perla, ty si perla, alebo inak? ak áno, tak tiež všetko naj..

bagaja
12. feb 2010

no a baby ja som normálnr týraná matka 😠 normalne fackaná, opluvaná, okopaná a to všetko o tretej ráno 😠 proste hroze, na ksichte mám také škriabance, uff, ale proste herečka o tretej že ide ku mne no našťastie ked o štvertej zaspala tak do siedmej, ale jedli sme každé 2 hodky.....ja už chcem spať aspon 2*5 hodín v kuse, to fakt chcem tak veľa? 😖

perla200
12. feb 2010

ale nie som perla - som Jana....ale perla - tak ma volajú kamaráti....

baga - 🙂 🙂 🙂 🙂 moja morka ma tak kmáče za vlasy ako divá....

martinex
12. feb 2010

juuuj,dnes je to zle zle zle... ide nam druhy zub,uz ho citim,maly je nervny,ani hrat sa,ani spat,ani na ruky...toto bude den 😠

eviqa
12. feb 2010

bagaja 😀 ja si musím zachvíľu kúpiť chránič na prsia lebo môj nedikáže nič čo vaše detičky, ale iba spí a kope 😀 a ťahá vlasy, poprípade pľúva jedlo 😀

babulka123
12. feb 2010

fac... vies aj by som isla ale
1 - ninka spi
2- co mi povie, teplotu mal ne 37,2-3
3 - zakasle obcas, aj to mam pocit ze jej tam stiekli sople
4 - uslintana a uplakana je ...

fakt neviem odhadnut ci to nahodou nebudu zuby, lebo ked jej chcem kuk spodne dasno tak strasne place a nechce mi to dovolit co predtym nemala problem ..

uvidime co bude ked vstane..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre