Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
16. feb 2010

lenka si to vystihla... chcela som s druhym este aspon mesiac pockat,ale sak ked bude,tak bude 😉

eviqa
16. feb 2010

marti držíme 😉

eviqa
16. feb 2010

....a blahoželáme k dadkovým mieram

martinex
16. feb 2010

eviq dik 🙂 som kukala jak puk,ze aky je dlhy...a to svokra mi furt vravi,ze je maly...

eviqa
16. feb 2010

marti, malý ale šikovný 😀 a vôbec nie je malý

perla200
16. feb 2010

dani:((( ale zase pokrok nejaký nie?🙂))))

ja som si naporcovala mäso kuracie na malé kúsky a dala do mrazničky a vytahujem ho postupne každý den

daniela33
16. feb 2010

mati krásne miery 🙂 , juj ale som zvedavá na výsledok, xi xi 🙂

leni tak my nejako rovnako sme začali, už som v pondelok dala kuracie mäsko, včera brokolica, tú moc nemusí, mrkvu by jedla každý den a potom je upchatá ...ako často dávať mäso?

daniela33
16. feb 2010

tak hej, trápenie ale prináša výsledok 🙂

facovka
16. feb 2010

ahojhky,nestiham citat,len hlasenie z poradne,Oli ma 7300g,66cm, ockovanie Hexa II.,poneumoII., fifo ma 10,5kg a 83cm, ockovanie-povinne osypky,mumps,rubeola+,dala som aj kiahne....uf,az som sa zapotila 😉

deina2005
16. feb 2010

marti?to vazne ?ja myslela ze chces babo neskor.ci mi uz sibe?jeeeeeeej ja ti to tak prajem

martinex
16. feb 2010

negativny 😒

sisulka7
16. feb 2010

facovka to si neviem ani predstavit, ja som mala dost z jednej a toho vycitaveho pohladu a revu.

deina2005
16. feb 2010

marti ☹ mozno na buduce alebo to pride tak kedy to budes najmenej cakat

sisulka7
16. feb 2010

☹ snad buduci mesiac, budem drzat palce

martinex
16. feb 2010

sak v pohode... len som zvedava ako si to ta moja mrcha predstavuje 🙂 hadam dorazi

sisulka7
16. feb 2010

tak neviem ako ostatne baby co koja, ale ja ju mam skoro stale, nie silne krvacanie, ale take slabsie. Doktor povedal, ze niektore zeny nemaju vobec a niektore stale. zasa som v tej blbej skupine ☹

martinex
16. feb 2010

sisul ja som minuly mesiac mala,tak neviem ci aj teraz dorazi... 😖

bagaja
16. feb 2010

sisul aj ja tam patrím ale ja mám normálnu...silnú klasika, zvykla som si 😖

mati 😖 aspon ešte tak skoro nebudeš oblapovať zachodovú misu 😀 ešte kus si počkáš

no aj my ideme dnes po dvoch mesiacoch do poradne tak som veľmi zvedavá...

martinex
16. feb 2010

baga mne pri Dadovi vobec nebolo zle,tak hadam aj druhe babo bude ku mne zhovievave

eviqa
16. feb 2010

marti 😢 tak nabudúce

eviqa
16. feb 2010

dani, mne kázala dr. 2x do týždňa nahradiť mäso polkou žltka

bagaja
16. feb 2010

mati tak to máš dobre, WC misa bol moj každodený spoločník skoro do štvtrého mesiaca 😝

martinex
16. feb 2010

baga no to ti teda nezavidim...

eviq tak tak 😉

babulka123
16. feb 2010

fac ty sa doma nudis ze davas obe deti ockovat.. hehehe robim si srandu.. alel kraaasne miery.. cmuk obom..

inak baby mne niekto vymenil dieta.. teda klop klop klop.. doobeda spala skoro 2 hod, teraz sa krasne hra, aj ked mrnka tak len tak potichucky uplne nieco ine ako to bolo doteraz.. lozi si po byte a objavuje nabijacky, internet, wifinu... asi budeme vecer robit radikalne zasahy do usporiadania nasej obyvacky..

facovka
16. feb 2010

no babul,priprav sa,vsetko do jej vysky z policiek prec,zo suplikov detto...my mame jak keby nas vykradli🙂 a to uz fifo teraz moc nejavi zaujem,ale uz pripravene aj pre oliho 🙂
kukam marti,ze si testovala,parada uz sa to tu rozbieha...tak neboj,pride to kedy ma... 🙂 ja mrchujem klasika, pravidelne,krasne ako predtym,beriem aj HAK Yadine 🙂

babulka123
16. feb 2010

fac.. ani nevrav.. uz ked sem chodi synovec tak robime nejake tie upravy.. mozno pojdem zajtra do ikei nakupit este take tie drziaky na skrinky aby sa neotvarali.. lebo zatial je to polepene lepi paskou { kvoli filipkovi} ale mrska mala uz dosiel na to ze ak do toho bude rypkat prstekom tak sa to odlepi a da sa to cele otvorit.. hehehehe sikovnik malicky

facovka
16. feb 2010

🙂 no,strasne su prestane tie deti,vymyslia vsetko na svete,by ti ani nenapadlo...aj fifo,najnovsie ked nedociahne uz dosiel na to ze ked si prisunie samlik,a postavi sa nan ze je vyssi, sranda,ze??aki su mudri,to mna asi videl na sotlicke ked som nieco zo skrine vyberala,tak hned pomudroval 😉

zuzujan
16. feb 2010

ahojte, aka supet temicka, ze tehu test 😉 no ja by som tiez uz druhe brala, nech to mam rychlo z krku 😀 pokial este nespavam, tak este zo dva roky vydrzim a potom bude pokoj......ale ja stale nemam mrchu, takze nic
som zvedava kedy dorazi

inak baby, dufam ze nerobim zle, ale moja mala spapa na obed 200g zeleniny len taky fukot, robim jej to take redsie, ako polievocku, predtym som robila tuhe, ako je vo flaskach, ale zle kakala, teraz je to v pohode.....co myslite nie je to vela?
mame uz urcite 8,2 kg a 70 cm.....svokra hovori ze jej tym roztahujem zaludok a bude obezna ked zje tolko prikrmu, ale uz prikrmujeme 4 tyzden a stale kojim, tak snad je to OK

mati drzim palce nech si rychlo tehu a krasne miery maju tie vase deturence 😉

martinex
16. feb 2010

fac to ano... ale ovulaciu som mala tento mesiac,to som citila vajecniky

facovka
16. feb 2010

zuzu,ked spapa tak spapa,hadam jej nezniziis davku a bude hladovat, deticky maju aj obdobie spurtu tak co,nech len papa,vahu ma paradnu 😵
zuzu bacha,nezanmena ze ked nemas mrchu a kojis,ze nemozes otehu.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre