Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
17. feb 2010

slak ma z neho trafi... sak mam prsia jak handry,ked je na nich cely den zaveseny 😠

facovka
17. feb 2010

no my uspavame na rukach, ale tak ze asi zo 5min. a potom zacne akokeby nervacit,chce polozit a lomi 🙂 niekedy vytuhne uz na rukach, uz sa zo par krat stalo ze sam v postielke,aj vecer myslim.-...sa to lepsi u nas, 4mes.len v kociku 😀

eviqa
17. feb 2010

marti, som pozabudla, že vy ste už malí maratonci. Tak to fakt musíš davať riadny pozor

lenka_66
17. feb 2010

mati ty poobkladaj aj zem.ak by zdruzgol dole

zuzujan
17. feb 2010

mati s tym odsavanim si to rozmysli, ja odsavam este stale 2x denne a veru nechce sa mi, hlavne ked niekde chcem ist.......kedysi som aj 5x, teraz pije uz aj z prsa.....ale kasli na odsavanie

martinex
17. feb 2010

no ruky som skusala,ale on ma z toho zabavu...
a uz je inak hore,spal celych 15minut! no nechapem z neho...

bagaja
17. feb 2010

ahojky maminy a spolubojovníčky, ako? končíme s diétou? he som rada že sama nemám takéto myšlienky...no ale na druhej sterane napíše zuzka a hned mám opäť chuť diétovať 😅

martinex
17. feb 2010

baga presne si to vystihla,takze este nehadzem flintu do zita a trapim sa dalej 😉

eviqa
17. feb 2010

bagaja, marti, držím palce v trápení 😉

martinex
17. feb 2010

eviq dik...

inak uz vcera som malemu zvysila davku obedu,lebo to cele zjedol a dnes opat..tak zajtra mu zase musim viacej spravit...

eviqa
17. feb 2010

marti, a koľko ti spapká?

martinex
17. feb 2010

dnes mal 120...tak zajtra mu spravim 150... a to sme asi 3-4tt jedli max 60-80...teraz spoledny tyzden sa tak rozjedol...

a na olovrant este zje asi 80-100 jablcka

eviqa
17. feb 2010

papkáč riadny to je, len nech mu to vydrží 😉

martinex
17. feb 2010

no sa tesim, lebo sak papame zeleninu v podstate od noveho roka a moc tomu teda nikdy nedal... a jablko mu chuti,najradsej by to z misky jedol 😀

karin.
17. feb 2010

marti, ja dávam malého na obedňajší spánok spať vždy vonku, to je úplne jedno aké je počasie, máme taký veľký prístrešok pred vchodom takže je to v pohode, no a ja ho dám do kočíka on ešte kuká, otvor kočíka prekryjem plienkou alebo dekou záleží od počasia a zimy a nechám ho von. Málokedy sa stane že zaplače vtedy ho len slabúčko pohojdám a takto spí cca 3 hodiny. Keď sa stalo že bol chorý a nedávala som ho von, uložila som ho do postieľky to si samozrejme riadne poreval, dala som len cumel a spal. V postieľke však vydrží max. 2 hodiny takže pokiaľ čo i len trochu môžeme - vždy ho dávam von do kočíka... 😉

martinex
17. feb 2010

karin len ja nemam krytu terasu, a on ked je v kocku,musi sa stale hojdat,takze to len ak ideme na prechadzku...a cumel u nas nehrozi...ale teraz som ho uspala-opat raz na prse 😀 a pelozila do postielky...zatial je ticho 😎

lely29
17. feb 2010

Tak my sme uz po 20 minutovom spánku hore a spieva v ohradke.Nic asi pojdeme von len tu je otrasné pocko

z.vrablova
17. feb 2010

My mame nastastie ukazkove spanie v noci aj cez den... zacne si suchat ocka, a odchod do postielky... plienka do rucky, zapnem maznacika a do 5-10min je tuha... sama sa vykeca, da si cumel... tak ju ani nemusim kontrolovat.
Momentalne si spieva v postielke s Darinkou.
Ked ju polohujem vo vankusi, sama sa da do sedu a vydrzi sediet par minut, myslite, ze ju mozem nechat takto si sadat?? Este stale sa nepretaca, aj ked do nej uz len staci tuknut a je v sede...
Prave idem obedovat... opecene ovocie na masle a mede s madlami, orechami a sezamovymi semienkami... mnamka

bagaja
17. feb 2010

no tak my sme dnes ukážkovo jedli ale neukážkovo spali...spapali sme presne ako Dadko 120 čo je neskutočný uspech po 80g....a bola zeleninová polievočka asi jej moc chutilo...

a ja som mala rybu na paradajkovej omáčke, mnam...

no a dnes sme spali od 5 rána iba hodinu 😝 ufff už mi ide na nervy to mrkanie...

bagaja
17. feb 2010

zuzi ja myslím že možeš ju nechať sedkáť, aj ked sa nepretáča...ona sama si podľa mna určuje čo bude robiť a čo nie...

karin.
17. feb 2010

zuzi takže ty máš dnes vitamínový deň? Lebo aj my akurát, že dnes nejeme nič len pijeme - dnešným dňom nám začína pôstne obdobie. Čo máš v pláne variť zajtra?

facovka
17. feb 2010

no babule, tak mame od rana stale okolo 37,6 po odpocitani, tak lepsie jak 39 vecer ☹ dr. povedala ze vysoke by mali do 3dni ustupit,ak nie mame nabehnut....a inak ze aj 2t po injekcii moze cez den mavat zvysenky, to uz co je 😔

facovka
17. feb 2010

kuk,zatial len 3foto,ked dojde cd nahodim viac 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

eviqa
17. feb 2010

fac, krásne foto

tak my sme na obed spapkali 200g, ale to len preto, že výživku nespapkal celú. Teraz spinká na balkone, tak dúfam, že potiahne aspoň dve hodky.

karin.
17. feb 2010

fac krásne foto ešte popridávaj, perfektní ste tam 🙂

zuzkamilko
17. feb 2010

fac....nadherne fotky a co sa tyka tej vahy,ja mam tiez taku vysku ako ty a tuzila by som mat aj tvoje kila 😉 😉 😉 a bola by som spokojna 🙂

martinex
17. feb 2010

fac fotky su uzasne... maly su frajeri 😉

my sme sa prave zobudili,spal sam v potielke,po pol hodke zacal mrnkat,tak som ho zobrala do velkej postele,lahla k nemu a potiahli sme este hodku a pol,tak sa tesim....

facovka
17. feb 2010

dakujeme 😵

martinex
17. feb 2010

no,tak sme objednany na kozne... heh 10€ za termin,dobre co? ale teta povedala,ze inak by som mohla cakal do blba...tak hadam tych 10€ bude stat za to 😉

a olovrant 100 jablcka,ale verim tomu,zeby spraskal aj viacej keby som mu dala

martinex
17. feb 2010

kde ste baby? sa venujete deturencom?

my mame za sebou prvy pad z postele 😀 ale ani neplakal,stihla som ho chytit za nohu,tak si len celo tresol 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre